• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poradíte gynekologičku v Banskej Bystrici?

21. augusta 2015 
ahojte Bystricanky uz dlho chcem zmenit gynekologicku, teraz mam doktorku Kamensku ktora ordinuje v Sl.Lupci,ale akosi sa mi nedari zohnat nejakeho dobreho doktora/ku,pretoze ked obvolavam tak vsade maju plno.Vie mi niektora poradit?dakujem
28. júl 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj noc. ja chodím k pani doktorke Fulmekovej a som s ňou spokojná. Ordinuje v zdravotnom stredisku v Sásovej. A odkiaľ presne si?
30. júl 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o nej som este nepocula a kde presne to je?
30. júl 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja chodím k MUDr. Radoslavovi Trškovi a som veľmi spokojná. Ordinuje v Roosveltke. Pondelok a piatok.
30. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som este pocas VS chodila k MUDr. Macejkovi, ordinuje v Roosveltke v utorky. Fajn chlap
30. júl 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa velmi pacil dr.Hunak,rodila som pri nom pred tromi rokmi a neviem ci este ordinuje v BB a ci berie nove pacientky neviete nahodou?
31. júl 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Preboha Fulmeková? No nechcem na nikoho "kydať", ale ona je teda riadna "DOKTORKA".Si asi jediná, ktorá ju chváli. Ja som k nej chodila chvíľku a stačilo. Tak náladová osoba... A bežne ohovára pacientky pred inými. So sestričkou sa bavia o tej, čo práve vyšla a vôbec im nevadí, že to ostatné počujú. Teraz chodím k dr. Trškovi a to je pre mňa odborník a PÁN DOKTOR.Aj som pri ňom rodila a on je proste poklad. A ešte sa naňho aj dobre pozerá :grinning: .
2. aug 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Momo, tak nekydaj :wink: Ja som k nej chodila 7 rokov a nemala som s ňou žiadny problém.
2. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa zda Trska trosku roztrzity.Chodila som k Vodeckemu pred porodom,bohuzial musel nahle odist tak ma nechal na starosti Trskovi ten ma poslal v jeden den 5krat na CTG,pretoze si ma pomylil s inou pacientkou ktora mala po termine,ja som ho mala az za 2 m a to domna este ,,vyskocil,, a bol strasne neprijemny ako keby to bola moja chyba a nie jeho!Cize odbornik moze byt,neberem to nikomu...
3. aug 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nedopustim na prim.Bielika,len ten to ma urcite nabite. :wink:
nedoporucujem Zvaru,ten teda vie dat "do poriadku".. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: /este tak pre romky z Hamra.../ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keby tu bol grcajuci smailik,tak ho tam dam urcite. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cize nikto nic o Hznakovi?
6. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pardon Hunakovi
6. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som chodila k Fulmekovej dlhe roky a nebola som velmi spokojna...teda bola, kym neboli problemy...ale zase mojej mame v podstate zachranila zivot...
6. aug 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby super doktori-gynekologovia su na sládkovičovej ulici pri Novamede. Doktor-Philadelphy, Drzik a ešte jeden teraz ma nevie napadnut ako sa volá, ale strašne super. Pekná ordinácia:slight_smile: Radím určite chodte tam. Je to v takom modrom komplexe, hned pri semaforoch sa dá povedať.
6. aug 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miruska este je tam asi Grom. Chodila som tam na sono a Drzik bol perfektny. Ja teraz tiez riesim zmenu gynekologa lebo ten moj zomrel :frowning2: ja by som chcela ist ku Kamodovej co robi miesto Fruhvalda, lebo k nej som chodila tesne pred porodom a bola skvela, len sa nejako neviem dokopat
6. aug 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano Grom-ten je perfektný tiež:slight_smile:No odporučam týchto. Fakt super:slight_smile:Tu pani nepoznám.:/ škoda, že nemožem pomocť.
6. aug 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eriqe: predpokladám, že doktor Babic :frowning2: . Aj ja som k nemu chodila a som z toho smutná. Teraz mám kartu u dr. Tršku. Ten mi robil aj cisársky a chodila som k nemu na sono, tak verím, že bude taký zlatý a trpezlivý ako bol aj vtedy.

bihan: dr. Fulmeková možno nie je zlý doktor, ale ako človek ma veľmi nepresvedčila. Bola strašne náladová a tak nejak necitlivo oznamovala horšie správy. Ja som k nej chodila pred 15 rokmi, možno teraz je iná.... NO nezabudnem na deň, keď mi po sone vyšetrení povedala, citujem: Preboha, vy tu NIEČO máte, musíte ísť do nemocnice. Mala som 16 rokov a vyplašila ma statočne. V podstate mi nič nevysvetlila (vtedy som sa moc nepýtala, bola som skoro decko a zaskočená) Našťastie to nič vážne nebolo. Ale to bolo dávno.......
7. aug 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čítam vaše odporúčania na dokorov. Ja som chodila k Dr. Babicovi ale kedže u nieje medzi nami chcem zmeniť doktora. Teraz som u Španielku a chcela som ísť ku KAmoďovej ale nedal mi kartu že ona nieje doktorka prvého kontaktu tak hladám dalej.

Miruska vravíš že v medikline sú fajn doktori, ni Philadelphy neprichádza do uvahy s tym mam nepekné skusenosti. Groma som bola len dvakrát na sone ked bol ešte na kyjevskom. A ten doktor Držík je aký? Máte s ním skúsenosti?
Poradte prosím lebo ja som už zúfalá. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. aug 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groma by som zase neodporúčala ja.. kamarátka kvôli nemu skoro prišla o vaječník.. A vkuse jej len hovoríl "No viš, dzifče..." trepal jej kulehy a nič s jej problémom nerobil.

Momo, ja to beriem, že niekomu jej prístup nesadne (možno pred 15r bola naozaj horšia, to som ešte ani nemala MS :sweat_smile:), ale ja som si ju vybrala práve kvôli tomu, že mi veci povedala na rovinu a neobaľovala do hlúpych omáčok.
7. aug 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: len mne práve nepovedala veci na rovinu a z toho mála, čo mi povedala (že nebudem mať deti) sa, chvalabohu, "sekla". Proste veľmi ma vystrašila a kvôli ničomu.
7. aug 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim ku Gromovi, zatial som nemala problem, aj ked ja si doktora predstavujem ako dr Slavika z ordinacie :grinning: a od toho ma daleko... dr Drzik k nemu chodi robit sono - len utorky a piatky, nema tam ambulanciu a je perfektny... a Philadelphy ma ambulanciu v dolnej (oni sa navzajom zastupuju) a neodporucam - je to uz starsi pan, svokra mala problemy u neho... u groma som spokojna aj so sestrickou, je fajn a chodim ku nej aj na pripravu na porod... :wink:
7. aug 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u Fulmekovej som bola raz a to pre antikoncepciu a tá ma hneď odrazila od dverí, že som žasla, ako sa správa k pacientovi. U Zvaru nemám problém, ale aj tak je dobrý aj Molitoris odrodil všetky moje deti robí v nemocnici. Sestra chodí do sl. ľupče a je spokojná.
10. aug 2008 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte aj ja s Molitorisom mam skusenosti, chodila som k nemu pred porodom a absolutne ma nepresvedcil ako clovek.Zeny berie na kusy,ked clovek vojde do ordinacie cakal by aspon odpoved na pozdrav coho som sa ja ani raz nedockala a o mojom stave som sa ho musela donekonecna vypytovat aj tak som sa toho vela nedozvedela...A aby toho nebolo dost ,,vyfasovala,,som ho aj na porod mojho druheho dietata.A k tomu chcem len dodat,ze ak by som mala takehoto lekara pri 1.porode tak som presvedcena ze dalsie dieta by mi nehrozilo....
10. aug 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej,Zvara je dobry este tak na predpisanie antiko,nic viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nedajboze aby pri nom vyskocil nejaky problem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: poukazala by som pri nom aj na pranie jednorazovych gumenych rukavic,a ich susenie na radiatore.to sa hocikde nevidi...atd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt len odplut... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
roasha-no to hadam nie?!
11. aug 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha, tak to by si sa divila, kde sa šetrí na gumených rukaviciach. Dokonca aj v takej "vychytenej" pôrodnici, ako je Banská Štiavnica. Rodila som tam cez vianoce, tak to viem. Keď to videl môj manžel, tak ma odtiaľ chcel vziať preč. A to je len malá perlička z tých, čo sme tam zažili. :angry: :angry: :angry:
11. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
smrtelne važne!nech nepovie ktora kolvek jeho pacientka,ze si to nevsimla.a potom to jeho sestricka prepudruje.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: keby to sterilizoval aj x krat,neni o com... :angry: ked clovek vidi tie jeho pacientky z medeneho hamra....a potom chod na vysetrenie... :grinning:
ked som od neho odchadzala,povedala som mu pekne od srdca..... :angry: :rolling_eyes:
11. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na druhej strane...logika v tom je,keby vas nedajboze cimsi nakazil,aspon ma postarane o robotu... :grinning:
11. aug 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
roasha-ked si to tak vezmes tak clovek si uz nemoze byt isty uz ani na patologii :unamused:
11. aug 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Zvaru by som neodporučila ani najvôčšej nepriatelke. Kamošku poslal domov s prasknutou cystou, že ked ju to boli ma si dať paralen. A moja mama mala daky problem na krčku, tak jej to odštikol. Ta čakala v strese na vysledky že čo to bolo a ked sa išla spytať na vysledok tak jej pvedal že on to nikam neposielal že to hodil do koša. Takže odbornik ako ... :confounded: :confounded: :confounded:

V dnešnej dobe sa stáva málo kedy že človek natrafí na normálneho doktora. Niektorí sa fakt správajú ako keby sme ich len obťažovali. :frowning2:
11. aug 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja chodim k Petrovičovej, ma ambulanciu na Lazovnej, predtym bola v starej nemocnici. je fakt supeer. Doporucujem :wink:
11. aug 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvoj príspevok