• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poradíte gynekologičku v Banskej Bystrici?

21. augusta 2015 
@halashica dakujem za info
30. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susie80 Ahoj, nja som bola na 3D sone v Mammacentre a je to tam oveľa lacnejsie...odporucam
19. nov 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Aké máte skúsenosti s Mudr.Šutekovou - gynekologičkou?
27. nov 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miastella
Aj ja som tam bola na sono vyšetrení. Je to tam lacnejšie ako v Radvani....odporúčam
16. jan 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím s tebou....Je to super lekárka a aj sestričky sú veľmi milé.....Oplatí sa čakať....veď už to množstvo pacientiek svedčí o jej profesionalite
16. jan 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbabella
myslela som Mudr. Petrovičovú
16. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak čítam vaše názory a som dosť prekvapená z názoru na dr. Zvaru, ale musím priznať chodím k nemu už pať rokov ale z toho štyri len na prehliadky ročné, lebo som brala antikoncepciu, a keďže som ju vysadila tak nastali problémy...tak ich akože začal riešiť, tak uvidíme ako sa to vyvinie celé a či mi dokáže pomôcť, lebo po tom čo ste tu napísali mám už čudný pocit tam vôbec ísť...:D
10. júl 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak rozhodla som sa ísť na prehliadku , lenže mám problém . Mudr. Vodecký a aniMUdr. Petrovicova neberu novych pacientov a rozmylsam teraz nad mudr .Trškom a Spanielkom .ktorí z nich je lepsi ? a idem to ze idem k gyn. prvykrat
14. júl 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noc25 MUDr. Hunák ordinoval v Mammacentre v BB ale už asi mesiac tam nieje a robí v Roosveltke len dva dni v týždni. Aj tu v mammacentre aj v roosveltke je ako odborný lekár (onkolog v gynekologii) takže ak nemáš nejaké onkologické nálezy tak ťa žiaľ nezoberie :frowning2: Už aj v Mammacentre čo mal onko pacientky, tak hrozne veľa nezobral keď prešiel do nemocnice a tie si museli hľadať nového onkogynekológa. Takže aj keby si bola onkologický pacient, ani tam nemáš záruku, že ťa vôbec zoberie do nemocnice- nie to ešte pokial si normálna pacientka. ä On má veľa pacientiek. Dúfam, že som trošku pomohla keď tak, skús MUDr. Španielku alebo MUDr. Fruhwald(pčula som, že sú fajn) alebo MUDr. Trška (pozitívna osobná skúsenosť) :slight_smile:)
8. aug 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja chodim k Zvarovi 8rokov zatial som spokojna dochadzam k nemu 60km :wink: pri prvom porode mi dal jeden termin aj ten mi vysiel na den presne druhy sa sekol o 4 dni a pohlavie tiez vyslo mala som problemi pri druhom tehu a stale ma kontroloval robil sono a vsetko mi ukazoval a vysvetloval po porode zle vysledky este mi aj zavolal ze co dalej aj po telefone sme sa dohodli a este mi povedal ze ma on objedna na operaciu tak mam o starost menej takze ja na neho nic zle povedat nemozem :slight_smile: zatial!!
19. nov 2011 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne nechodte k Fulmekovej!!! otrasna zena, svoje komplexy si riesi cez pacientky, ktore od nej odchadzaju s pocitom najvacsej chudery.
7. feb 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte babeny prosím vás poradíte nejakého dobrého onko-gynekológa? moja teta 56rokov má veľký problém s prsníkom, potrebuje súrne vyšetrenie :frowning2: som zúfala neviem na koho sa obrátiť, díky
10. dec 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozzika mm v BB je to vyriesene tak ze ked ma problem s prsnikom nejaky nador ( nemusi byt hned zhubny) alebo tak, nemusi ist ku gynekologovi, staci ked pride s vysetreniami, co uz absolvovala, na ambulanciu ku onkochirurgovi .
Dr. Winter ( ordinuje v pondelky ) alebo Dr. Wagner ordinuje v piatky. obaja robia v nemocnjci v roosveltke, ambulancia je na prvom. poschodi v poliklinickej budove, a obaja sa zameriavaju na prsniky, alebo moze ist do Mamma centra v BB na Belvederi a tam ja prim. Dr. Turčan
10. dec 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA ESTe stale odporucam Kocajdovu ale jej sestricka je... des, nemam na nu slov, a preto ani nic nepisem lebo by to nebolo nic pekneho....
11. dec 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr.Fruhwald este stale berie nove pacientky. Tu je kontakt: http://www.gynekologickaambulancia.sk/kontakt.php
11. dec 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozzika skuste Dr.Molitorisa alebo Dr. Bielika obaja pracuju v Roosveltke v BB.
11. dec 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat ten pan doktor hunak on pracuje v mammacentre? cytologia vysla zla teraz neviem co to znamena? vraj treba robit duktografiu ale az v strede januara, sak sa zblaznim dovtedy, prosim viete mi poradit?
19. dec 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozzika vyborny onkogynekolog je Mudr.Jendrusak,pozri stranku ogama.sk,ordinuje na Kyjevskom,v novostavbe,odporucam,osobna skusenost,kludne mi napis ak potrebujes blizsie info
20. dec 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, dievčatá, najprv len hrozné veci tu čítam na Dr. Zvaru, ale potom som chvalabohu našla aj pozitívne ohlasy. Teraz som v 3.mesiaci - ale správa sa veľmi milo. Veľmi sa tešil a gratuloval mi k tehotenstvu. Sono mi už v 9 tt vytlačil, keď videl ako sa teším. Je veľmi pozorný a zatiaľ sa mi tam veľmi páči. Posledne som tam čakala s ďalšími troma tehuľkami :slight_smile: to tiež o niečom svedčí. Sestrička je svojská, ale mne to nejako neprekáža. Hlavne, že z doktora mám dobrý pocit. Minule som mala problém, volala som mu do ordinácie, pekne ma sestrička prepojila, a ja som dostala odpovede na svoje otázky - som spokojná zatiaľ. Snáď pôjde všetko OK... ;)
30. máj 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloto

ahoj, po siestich mesiacoch mozes zmenit lekara
10. jan 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti odporucam mudr. sutekovu. je mlada a velmi dobra ja k nej chodim a som maximalne spokojna
11. jan 2014 o 09:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fucica od Zvaru drahá utekaj čo ti nohy stačia.... nechcem ťa vystrašiť, ale zle nedobre...... Mudr. Vodecký berie nové, som tam necelý rok a pokiaľ viem, berie... i keď je problém trochu sa tam objednať... prešla som cez troch či štyroch gynekológov, kým som sa dostala k Vodeckému a jedine on začal riešiť niečo, mala som po vysadení HAK tiež problémy a nakoniec sa zistilo že som ju vôbec nemala brať a že to celé má pôvod v štítnej žľaze, takže od Vodeckého som teraz pod dohľadom endokrinologičky...

ale Zvara vie len vrieskať po pacientkach, akoby ja som si sama predpísala tú HAK, ktorú som brať nemala a prístup otrasný, aj za cysty som si mohla sama, lebo šak na tri cysty mi povie, že to z tabletiek a moja smola keď chcem rodiť 40ročná ako zvyšok bystričaniek (btw mám 23 a študujem VŠ, takže nvm kde zobral po prvom vyšetrení že chcem rodiť ako 40ročná a tak ďalej), že keď to praskne tak praskne a že budem mať otravu krvi, a keď nie tak sa to vstrebe a hotovo... a že kvôli tabletkám deti mať aj tak nebudem, že čo od neho čakám zázraky..... Jednoducho som odchádzala večne s plačom od neho, lebo to bol jeden hnusný hnusný chlap. tak nak si lieči tmavšie občianky z Hámra čo majú doma 11 detí, ale on teda nie je odborník ani nemá taký prístup ani nič...
17. jan 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@momo29 hej, tie rukavice vystrašia najmä vo chvíli keď sa dostaneš na rad po 4,5 hodiny čakania v ambulancii a z vnútra stále vychádza jedna cigaňa za druhou, čo majú asi osobitný vchod, alebo idú za svetlom, lebo ani jednu z nich si za tie vyše 4 hodky nevidela čakať pred tebou v tej istej ambulancii....
17. jan 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chodím k Šutekovej, je mladá, ale dobrá. Ak si niekto pamätáte, Dr. Babica, tak ona bola vraj jeho žiačka. Dr. Babic bol dobrý odborník, tak hádam ju zaučil ako sa patrí :slight_smile: Sestrička je tiež perfektná, ľudská a ústretová :wink:
4. apr 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja odporúčam Mudr. Petrovičovú. Všetko mi vysvetlí a som maximálne spokojná s jej
prístupom. Veľmi sú milé aj sestričky. Rada do tejto ambulancie chodím a kiež by boli aj ostatné
ambulancie takéto.
26. máj 2014 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, neviete niektorá žienka, či Dr. Kamoďová už ordinuje po materskej? vďakaaa
25. júl 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím poraďte mi gynekológa, ktorý nemá vyhranený názor na alternatívnu medicínu. Myslím v Bratislave funguje pani gynekologička, ktorú si celkom chvália a navyše nerieši všetky problémy hneď chémiou, preto by som sa chcela spýtať, či neviete o takom u nás v BB? Ďakujem veľmi pekne. Doteraz som navštevovala pani doktorku Klímovú, po čase som si na ňu zvykla a mám ju rada ako človeka, mám však pocit, že mi nevie veľmi pomôcť. A navyše vždy keď tam prídem (pondelok sa mi väčšinou dá) je tam pani doktorka Hilarová a pri nej mám pocit, že som u mäsiara... Hrozná osoba.. Preto chcem zmenu. Ď.
27. júl 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto nevie niečo nové o MUDr. Kamoďovej (NOVAMED) ordinuje či nie? Ďakujem. :slight_smile:
7. nov 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brunetka77 ordinuje chodim k nej, pondelky a piatky a je tak mila a citliva ze ja osobne som z nej uplne unesena, je to zatial jediny lekar ktory mi pred kazdym vysetrenim vysvetli co ide robit a preco, cize ja ju odporucam. zobrala ma aj pocas tehotenstva lebo pristup dr petrovicovej sa mi nepacil - ona ma chcela stale len vysetrovat aj v rannom stadiu tehotenstva, kedy sama priznala ze je to na prirode, ci tehotenstvo udrzi alebo nie a ked som vysetrenie odmietla tak ma poslala k bylinkarke...pricom to ze ma po vysetreni vsetko boli cely den ignorovala, kamodova vysetruje tak ze o tom ani neviem, cize pristup diametralne odlisny.
10. feb 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem reagovat na nezmyselne uražky na pani doktorku Fulmekovú,chodim k nej 30 rokov,nikdy som nemala pocit, že by bola drza a zlomyselna ako ju opisujú niektore pacientky,prave naopak,vždy mi vedela dobre poradiť a pochopiť ma.Mam 2 deti a velmi som s nou spokojna, Odporučila som ju aj kamaratke a chodi už viac rokov k nej a nikdy sa na nu nestažovala.Odporučam ju aj inym.
3. máj 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok