Poraďte prípravok na kĺby

sherynkamalinka
7. okt 2013

Moj otec ma uz mesiac problem s kolenom. Podla usg ma v kolene vodu ale tak minimalne mnozstvo ze nejde vytiahnut. Vybral uz dvoje antibiotika, dva krat dostal do kolena injekciu a koleno ho stale boli. Dr mu povedal ze si ma kupit nejaky vyzivovy doplnok na klby..rada za vsetky drobne ale skusime. Poradte nieco, na cene nezalezi, co je ozaj dobre na klby dakujem

lady511
11. sep 2014

@monkabr rada by som to vyskušala hladám naike recenzie ludí ktorý maj aspon približné taosti ako ja,,len nevim nič najst,,

lady511
11. sep 2014

@monkabr ahoj čítala som čo si písala vyššie a spomínala si že pozrieš niaky článok..ktorý sa venuje špecialne klbom a ac11 myslíš že by si to mohla pozriet?...važne nad nim uvažujem

monkabr
11. sep 2014

@lady511 Fuu takych je vela... Mi davas robotu 🙂 Hovori sa o klboch aj v clanku, ktory som sem dala prelozeny v druhom prispevku v tejto teme. Pod Testovanie AC11.
Tu je mnoho studii a odbornych clankov, urcite tam najdes aj nieco oklboch http://www.optigenex.com/ac11.htm
Tu je napr. clanok, ktory hovori dost o klboch, kolagene a chrupavkach a artritide (Cat’s Claw je macaci pazur, mozes si vyhladat ako posobi macaci pazur pri tychto klbovych ochoreniach. AC11 je specialny, patentovany vytazok z neho, kedy sa zachovava maximum ucinnych latok, plus sa zachvavaju jeho jedinecne latky, ktore opravuju DNA, ktore neobsahuje nic ine na svete iba AC11) http://www.lef.org/magazine/mag2007/mar2007_nu_...
Tu je o nom dost informacii http://www.the-dermatologist.com/article/5336
Tu http://wpdevelopment.us/services-view/anti-infl...

Je toho vela, ale treba googlit po anglicky, v slovencine o tom asi nenajdes nic. Ma proste velmi silne protizapalove ucinky okrem ineho, na zapalove ochorenia je vyborny asi vsetky.

lady511
11. sep 2014

@monkabr lebo som si dala samo o sebe mačací pazur..a ten je aj cenovo dostupnejší aj ma silne protizapalove učinky výborný na boreliozu ( ktoru mi kedysi ako prvu indikovali) a na reumu a artritídu... presne teda na to čo mám ja..

monkabr
11. sep 2014

@lady511 Samozrejme, macaci pazur je jedno z najuzastnejsich prirodnych lieciv, kazdopadne vyskusaj aspon ten, mal by ti pomoct.
AC11 je uz ina liga, preto je drahsi. Je to specialny patentovany vytazok z neho, v ktorom su zachovane latky, ake nie su nikde inde, preto je ovela ucinnejsi. A je to jedina latka, ktora opravuje poskodene DNA, co obycajne extrakty z macacieho pazura nedokazu.
Ale skus aspon ten obycajny macaci pazur, aj ten je vyborny na tieto ochorenia, treba skusat, priroda ma ovela vacsiu moc, ako si niektori ludia myslia 🙂

lady511
12. sep 2014

@monkabr ano vyskušam,, lieky same osebe ako prednison a methotrexat mi nepomáhaju mam velké bolesti a doktory si ma ln prehadzuju,,,,momentýálne užívam vela toho z prírody a tento pazur si idem akorát kupit ešte s inými vitamínmi,,potom napíšem č a ako

monkabr
12. sep 2014

@lady511 Urcite vyskusaj, ale necakaj, ze ti pomoze hned, treba uzivat dlhsiu dobu, mesiace. A pazur nie je vitamin, tam ucinkuju uplne ine latky. Dufam, ze ti to pomoze

lady511
12. sep 2014

@monkabr Ďakujem..pokúšam..ja som už toho veľa vyskúšala takže viem že nemôžem čakať zázrak hneď...ale viera v to že mi to pomôže je to jediné čo mi zostalo. .takže skúšam

kamanima
12. sep 2014

geotermálny krém z podhájskej. je s kostihojom a ďumbierom. robí zázraky. alebo si prikladaj sparené listy kostihoja na boľavé miesta. mne toto pomáha

lady511
14. sep 2014

@monkabr ahoj chcela som sa ešte opýtat ..naozaj tak dobre zabral tvojej sestre ? myslím AC 11?...nakoniec soms a rozhodla že si objednám práve AC11.. a už som si ho aj objednala.. 🙂

laskamoja123
15. sep 2014

@lady511 herbalifeline a extracal super vecičky, zaberaju užasne ale z bunkovej výzivy

blue99
15. sep 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
katkabalon
15. sep 2014

Ja mám fantasticke skúsenosti http://www.amway.sk/product/100108,nutrilite-gl... Má protizápalove účinky, zložku ktorá tvorý chrupavku a zložka ktora podporuje tvorbu mazu v klbe. Môj svokor mal uraz a operaciu kolena, doktory mu povedali že noha bude už na podpieranie a teraz chodí 2 krát do tyždna hrať nohejbal. boleszti odíjdu po 2 týždnoch .

monkabr
15. sep 2014

@lady511 Ahoj, pomohlo, dokonca dost rychlo, uz po asi mesiaci si velmi pochvalovala.. Ale to je individualne, hlavne necakaj zazraky, taketo prirodne veci niekomu zaberu skor, niekomu neskor, niekomu lepsie, inemu horsie. Napr. svagrovi to na artritidu zabralo neskor, ten to chcel asi po mesiaci vzdat, vraj mu to pomohlo slabo, ale po dvoch uz bolo lepsie , po troch super...
Ten glukosamin, co je v tom doplnku, ktory sem dala katkabalon by ti mohol tiez pomoct na klby, ale tvrdit, ze nejaky vyzivovy doplnok ta uplne zbavi bolesti pri takychto problemoch za 2 tyzdne, to je smiesne, utopia...

lady511
15. sep 2014

@monkabr glukosamín beriem v prášku,,takisto čisté C..MSM kolagén a tak dalej..,beriem to denne..asi 2 mesiace...ja nečakám zázraky...aj keby sa to po mesiaci len o mali kusok zlepšilo...ja som trpezlivá...čítala spom si recenzie ludí...z ameriky..na jednej americkej stránke...a bola som prekvapená.. 🙂

lady511
15. sep 2014

@katkabalon ahoj ja beriem glukosamín,,,beriem MSM..čisté C,kolagén,,všetko v prášku,,ale nedá sa porovnávat artritída s operíciou kolena...hlavnme ta moja reumatoidna artritída ...kde ( ked si prečítaš na nete) Reumatoidná artritída (RA) je chronické, dlhodobé zápalové ochorenie postihujúce najmä kĺby, ktoré vzniká preto, že imunitný systém nefunguje tak, ako by normálne mal fungovať. Väčšinou si imunitu spájame s obranou proti infekciám. Imunitný systém ľudí postihnutých reumatoidnou artritídou v boji s infekciami zároveň napáda vlastné tkanivá a bunky a poškodzuje ich. ...uvidíme o par mesiac,,,zatial necítim žiadne pozitívne učinky,,ani len malé,,,skusim AC 11 a uvidím,e 🙂

lady511
15. sep 2014

@monkabr ahoj toto skom skopírovala z tej stránky len preložene...čo si mi poslala...je to presne o mojej chorobe REUMATOIDNEJ ARTRITIDE...píšem ti to preto lebo po tomto článku verím a modlíms a nech mi to pomože..kedže písali presne o tejto diagnoze,,toto je ono : Pazúr Mačací môže prospieť ľuďom trpiacim reumatoidnou artritídou, bolestivú stave poznačenej ťažkým zápalom kĺbov a stuhnutosť. V 12-mesačnej klinickej štúdii u 41 pacientov, ktorí boli podstupujúcich farmaceutickú liečbu reumatoidnej artritídy, dopĺňa s mačací pazúr extrakt viedlo k zlepšeniu bolestivých a opuchnutých kĺbov. Toto zlepšenie bolesti kĺbov môže pomôcť ľuďom, ktorí trpia zakázať reumatoidnej artritídy získať funkčnú schopnosť vykonávať bežné denné aktivity.

monkabr
16. sep 2014

@lady511, verim, ze ze ti to pomoze, ac11 je najucinnejsia forma macacieho pazura, aku mozes uzivat

nutrimas
16. sep 2014

Prevádzkujeme masážny salón a veľmi dobré skúsenosti u klientov máme s Artroregen gélom:
http://www.nutrimas.sk/search-engine.htm?q=artr...

Ako kĺbová výživa je účinný Olivenol + s glukosaminom : http://www.nutrimas.sk/Olivenol-Plus-HIDROX-Glu...

ita111
17. sep 2014

prečítajte si revolučná liečba
http://www.zdravie-aloe.sk/blog/ako-sa-zbavit-b...

katkabalon
17. sep 2014

@lady511 Berieš to od tejto firmy ? lebo tá má úplne iné spracovanie a vstrebateľnosť ako tie z lekárne. Bližšie som neštudovala túto chorobu, a tiež niesom lékár len som ti chcela poradiť s vlastných skúsenosti 🙂

lady511
18. sep 2014

@katkabalon ano nemám to z lekárne..ja chápem že si chcela poradit 😉 ...len mne už takéto kadejaké vitamíny nepomožu...mam narušený imunitný systém ktorý neustále napada nielen choré ale aj zdravé tknivá.. 😒

lady511
18. sep 2014

@laskamoja123 takéto "zázraky" mne nepomožu,,vyskušala som kadečo od konskej masti,,cez zázvor,,lopuchové listy atd..ja nemám občasné bolenie klbov MAM VAZNU CHOROBU!

lady511
21. sep 2014

@monkabr Ahoj..no už som na tom asi ako tvoj švagor užívam AC 11 asi len týžden a už mam pocit že to nevydržím..mam hrozné bolesti..strašne by som chcela aby čas išiel rýchlejšie a aby sa mi aspon trošku ulavilo 😢 😢 ...ani sama neviem čo ma presne bolí asi všetko...cítims a strašne unavená hned ako ráno vstanem..nemám energiu..nevládzem...a z toho pramenia aj depresie... ☹ viem že musím vydržat aby mal ten liek učinok...prepáč musela somsa trošku vyrozprávať ☹

monkabr
21. sep 2014

@lady511 Co sa ospravedlnujes, si na fore, mozes si vypisovat kolko chces 🙂 No asi mas velmi tazku formu RA... To je mi luto. Tyzden je nic, vyckaj... Nie je to liek, ale prirodne liecivo, niekomu to pomoze viac, niekomu menej, malemu percentu ludi akekolvek prirodne liecivo nezabere vobec... Uvidis po nejakych 2 mesiacoch sama na sebe, co a ako. Kryokomoru si neskusala ? Viem, ze aj to moze velmi pomoct pri tejto chorobe

lentilka_17
10. okt 2014

treba byť opatrný pri kupovaní výživového doplnku na kĺby, veľa ľudí sa nechá zblbnúť reklamou a kúpia akurát tak "cukríky" na papanie, treba si pozrieť obsah množstva kolagénu vo výživovom doplnku, ktorý výrobok koľko obsahuje, my sme objavili v lekárni priessnitz kĺbovú výživu a obsahuje omnoho vyšší podieľ kolagénu I a II ako medializované výrobky typu cemio kamzík atď. tak sme ho vyskúšali a zabral perfektne 🙂

monkabr
10. okt 2014

@lentilka_17 Ale pri klboch zdaleka nejde len o kolagen, mnoho klbovych problemov nema s kolagenom nic spolocne... A po dalsie, su latky, ktore tvorbu kolagenu v tele podporuju a zvysuju, bez toho aby samotny kolagen vobec obahovali.

iweta1her
2. dec 2014

Ja tiež odporúčam priessnitz kĺbovku, ja mávam problémy s nedostatkom kolagénu a priessnitz mi teda rýchlo vždy pomáha 🙂

nikana84
12. jan 2015

Ahojte Condrosulf pomáha, stojí okolo 16 EUR, ak má niekto záujem ostali mi dva balíky, prášok, 2 x 30 práškov, za 10 EUR jeden

mya_za
23. mar 2015

baby nedopujte sa hneď práškami, skúste zmeniť stravu, a piť veľa tekutín, doma si spravte šťavu z rozmixovaného ovocia alebo džús : http://bone.sk/regeneracny-dzus-na-klby/ je to chutné a v tom ovocí je naozaj toho veľa, hlavne v ananáse, to odporúčala aj doktorka mojej známej na reumu...