Poraďte prípravok na kĺby

sherynkamalinka
7. okt 2013

Moj otec ma uz mesiac problem s kolenom. Podla usg ma v kolene vodu ale tak minimalne mnozstvo ze nejde vytiahnut. Vybral uz dvoje antibiotika, dva krat dostal do kolena injekciu a koleno ho stale boli. Dr mu povedal ze si ma kupit nejaky vyzivovy doplnok na klby..rada za vsetky drobne ale skusime. Poradte nieco, na cene nezalezi, co je ozaj dobre na klby dakujem

karkana
24. mar 2015

viete mi poradiť, mám pravé koleno operované meniskus a teraz že už asi navždy musím každý pol rok chodiť na inj. do kolena,,,,mám aj ked ma nebolí? dr. tvrdí že áno,,,,,,či nestačí aspon raz za rok

lady511
24. mar 2015

@monkabr ahoj,,píšem ti s odstupom par mesiacov,,ohladom AC - 11, jeho učinky su fantastické a nemožem bez neho už žit,velmi ti dakujem,,že vdaka tebe som ho mohla vyskušať a tak konečne po 8 rokoch cítim velku ulavu a hlavne cítim energiu,,možem bezproblémov pracovať 😉

monkabr
24. mar 2015

@lady511 To som rada, vedela som, ze ti to pomoze, je to taky maly zazrak. Nie je to najlacnejsie, ale par mesiacov uzivania a velmi to pomoze pri vela chorobach a problemoch, hlavne zapalovych. Prirovnala by som to moznok MMS akurat bez chemie a vedlajsich ucinkov.

monkabr
25. mar 2015

@lady511 A hovorila si aj lekarom, co uzivas a ako ti to pomohlo ? To by ma zaujimalo co na to povedia, lebo u nas to nepoznaju ani lekari. Som fakt rada, ze ti to takto zabralo

lady511
25. mar 2015

@monkabr vieščo idem v máji na kontrolu tak sa o tom určite zmienim,,len som si to potvrdila tým,,že zhruba pred mesiacom som doužívala balenie,,a akosi som si zabudla objednat druhé,,začalo sa to prejavovat velkými bolestami (aj ked tie lieky čo mam od reumatologičky som užívala) mali sme vela problémov v rodine proste mi to niak vypadlo,,a na niaky 3 den neužívania som to výrazne pocítila,,takže bez tohto lieku ani na krok

monkabr
25. mar 2015

@lady511 Hmm zvlastne, ze sa problem tak rychlo od vysadenia vracia, po dobrej niekolkomesacnej kure by to malo pomoct dlhodobo... Skus este nejaku dobu to uzivat. A potom prestat, ci sa to vrati zas po par dnoch... Kazdopadne super, ze s ac11 mozes normalne fungovat... Pomoze aj tam, kde je klasicka medicina bezradna

lady511
25. mar 2015

@monkabr toto je moja jediná cesta,,škoda že to zase zdraželi,,teda práve lacné to nieje,,ale ako jediné mi to pomáha,,naozaj soms a cítila plna en ergie,,ako ajsne ked bolo moc zle počasie trošku som cítila zmenu,,ale nedá sa tom s tými liekami od doktorky porovnat ktoré mi len zatazuju pečen 😒

monkabr
25. mar 2015

@lady511 Viem, viem, mamina si nedavno kupovala krem ac11, tiez sa stazovala... Ze to beru z Ameriky a koli prepadu kurzu eura/dolara to zdrazelo. Napisali ze vratia ceny spat ked sa kurz vrati do normalu. 15 ml krem za 68€ :D Co je vela to je moc... Ale iny mamka nechce 🙂

mikibe
25. mar 2015
lady511
25. mar 2015

@monkabr noo tak to si ma trošku potešila,,no moje stoja 58,,ale je to ZAZRAK v pravom slova zmysle,,asi naozaj tie daždove pralesy su liečivé,,ja už bez tohto tiež nechcem byt,,a radšej si odopriem čokolvek iné ale tieto lieky musí mat 😉

monkabr
25. mar 2015

@lady511 No nie je to liek, aj ked to testuju aj farmaceuticke laboratoria a lekari, ale taky ,,revolucny" doplnok vyzivy, ktory pomaha pri celej sirokej skale zdravotnych problemov. My s tym mame doma super skusenosti napr. pri tetanii a mamina na plet. Co do dokaze urobit s kozou a vraskami je uzastne.

hyta
25. mar 2015

@lady511 Prosím ťa, kde ten prípravok AC-11 kupuješ, prípadne objednávaš? Ďakujem.

lady511
25. mar 2015

@hyta http://www.energiabhip.sk/n/purple-caps
nech sa páči link,,ak budeš mat ešte otázky kludne napíš

hyta
25. mar 2015

@lady511 Veľmi pekne ti ďakujem za odpoveď, práve som si stránku pozerala, ,píšu, že v balení je 60 ks.Koľko tabletiek sa denne užíva? Ako dlho prípravok používaš? Ja som na kĺby dostávala na predpis Condrosulf, Aulin......no mám vážne ochorenie kĺbov, nič nezabralo.Rada by som našla i dačo účinné, čo by pomohlo a zmiernilo i bolesti.Ešte raz ti ďakujem.

mamazem
27. mar 2015

Odporúčam extrakt z Boswellie Serrata. Navyše máme v ponuke kombináciu so silne protizápalovou bylinkou - kurkumínom. Je to ajurvédsky produkty výborný na akékoľvek bolesti kĺbov, opuchy a zápaly. Pogooglite, o účinkoch toho na webe nájdete veľa...
http://www.mamazem.sk/mamazem/eshop/16-1-AJURVE...

celasapremenim
27. mar 2015

magne b6

butterfly333
10. máj 2015

Ahojte mám mam problem s kolenom zúžená kľbova štrbina dostala som včera injekciu do kolena Sinovila no bolí ma to koleno stale. Mate niektora skusenosti?? A ešte mi predpisal tieto lieky nie su najlacnejšie

ajka006
13. jún 2015

Ja len informacia: a o magnetoterapii ste už počuli? ta pomáha nie len pri bolestiach, ale aj pri mnohých ďalších problémoch alebo dokonca aj preventívne. A je bez akychkolvek vedlajsich účinkov!!!! Odkedy som ju vyskúšala, neviem, čo sú lieky od bolesti.

alena258
13. aug 2015
Používateľ alena258 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alena258.

@ajka006 Ja som na magnet s kolenom chodila a naopak, necítila som potom žiadnu zmenu. Z kĺbovej výživy mám najlepšie skúsenosti s Gelo-3 Complex http://www.kompava.sk/klbova-vyziva

beetinkaa
13. aug 2015

Ahojte, môjmu manželovi pomohol gél Forever Freedom ( obsahuje glukosamín, chondroitín, vitamín C a MSM ). Manžel je po operácii menisku už viac rokov a začalo ho bolieť koleno, je maximálne spokojný, užívala ho aj mamina a tiež si pochvaľovala.

ajka006
13. aug 2015

@alena258 ono záleží na aký "magnet", o akej intenzite, ako často a tiež koľko sedení/procedúr ste absolvovali. v priemere štatisticky sa liečebný efekt sa zaznamenáva až po minimálne 10 dňoch, ak sa magnetoterapia aplikuje 2x denne po 20 min.

A ešte podotýkam, že magnetoterapia zásadným spôsobom zvyšuje účinnosť akéhokoľvek liečiva bez ohľadu
na to, či sa konzumuje alebo aplikuje na telo, čo znamená, že sa s menším množstvom liečiva skôr uzdravíte.

alena258
17. aug 2015
Používateľ alena258 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alena258.

@ajka006 určite to bude individuálne, poznám aj ľudí, ktorí magnet chválili, že im pomohol. Ja som mala 10 dní, 20 minút raz denne (1 koleno) a bohužiaľ som necítila žiadnu zmenu a bola som dosť sklamaná, pretože som si od toho veľa sľubovala. škoda no, ale tak asi každému zaberie niečo iné.

cherybelka
17. aug 2015

tiež som brala Condorsulf v prášku a musím povedať, že pomohlo 🙂 mám problém s meniskom, 3x som si vyvrtla koleno a budila som sa v noci na neskutočné bolesti. Brala som cca 3 mesiace a odvtedy žiadna bolesť (len teraz sem tam v tehu).

kajus0803
17. aug 2015

Ahojte, tiež sa prikláňam skôr k prírodným produktom a moj manzel mal tiez uraz a moja známa mu poradila vtedy GéL OD FOREVER ALOE FREEDOM a musím povedat že pomohlo takže môžem odporúčat 🙂

janka7519
27. sep 2015

moj dedo bral na kolena toto:
COLLAGEN GOLD:
• Podporuje funkciu kĺbov posilnením chrupavky a spoločnéj štruktúry
• Pomáha podporovať mazanie kĺbov tým, že doplnuje kĺbovú tekutinu
• Podporuje pohodlie a pohyblivosť kĺbov
• Pomáha obnovovať chrupavku
• Chráni šľachy a väzy pri intenzívnom cvičení
• Podporuje zotavenie šliach a väzov spojivového tkaniva po intenzívnom cvičení
• Zabraňuje osteoartróze a osteoporóze
Poskytuje stavebné bloky makromolekulárneho kolagénu, kyseliny hyalurónovej a síranu potrebné pre zdravie chrupavky, synoviálnej tekutiny, šliach a väzivového spojivového tkaniva chondroitín.
Kyselina hyalurónová sa nachádza prakticky vo všetkých tkanív ľudského tela. V kĺboch hrá dve dôležité úlohy.
Po prvé, pôsobí ako kľúčová štruktúrna molekula pre vytvorenie zdravej, funkčnej chrupavky. Po druhé, je hlavná súčasť synoviálnej tekutiny, mazivo v našich kĺboch, ktorá umožňuje hladký a ľahký pohyb. Štúdia ukázala, že konzumácia kolagénu (1500mg / deň) viedlo k zvýšeniu hladiny kyseliny hyalurónovej o viac ako 60 krát.

Stopové minerály a vitamíny
• Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.
• Meď prispieva k udržaniu normálnej spojivového tkaniva, a tým môže byť prínosom pre chrupavky (chrupavka sa skladá z spojivových tkanív).
• Vitamín D, zinok a mangán všetky pomáhajú udržiavať zdravé kosti. Vitamín D3 je prirodzene produkovaný v ľudskom tele pri vystavení slnečnému svetlu.
• Nedostatok vitamínu D je spojený so zvýšenou hladinou zápalových markerov a ukazovateľov TNF-alfa.
• Na zdravé kĺby navrhujeme brať základné kĺbové zosilňujúce stavebné bloky ako je COLLAGEN GOLD s ostatnými výživovými dolnkamy MULTIVITAMINY A CALCIUM & D3 na podporu proti zápalovému procesu

od firmy MEDICUM SK http://www.medicum.sk/kategoria/vseobecne-zdrav...

lindusss176
5. okt 2015

mojej dobrej kamarátky mamina má problémy s klbami, zacala pouzivať balzam starostlivosť o klby-bylinný balzam. A pomolo jej to. Ona si to objednava ten krem s internetu naturonline kupuje tam vela vyrobkov no tento je skutocne pomaha a je spokojna, tak treba vyskusat i ked pravdou je ze na kazdeho moze ucinkovat nieco ine zalezi od presneho problemu. Ale jej to pomaha a je velmi spokojna. Snád som pomohla.

martinocka123
5. nov 2015

Skusali ste uz vyzivovy doplnok Hyalfit?? Obsahuje aj kyselinu hyaluronovu 🙂

lucyk29
6. nov 2015

Odporucila by som ...Ok beta plus na odkyslenie tela a regeneraciu klbov + ok tau na vylucenie skodlivin z tela ...www.okg-fit.cz ... precitajte si viac informacii na tejto stranke alebo mi napiste ,rada Vam poradim . Pekny den 🙂

iweta1her
24. dec 2015

je vela pripravkov na klby zalezi co vasim klbom chyba, celkom dobra a komplexna je klbova vyziva priessnitz, obsahuje viac a vacsie mnozstvo vitaminov nez ine vyzivy