Poraďte prípravok na kĺby

sherynkamalinka
7. okt 2013

Moj otec ma uz mesiac problem s kolenom. Podla usg ma v kolene vodu ale tak minimalne mnozstvo ze nejde vytiahnut. Vybral uz dvoje antibiotika, dva krat dostal do kolena injekciu a koleno ho stale boli. Dr mu povedal ze si ma kupit nejaky vyzivovy doplnok na klby..rada za vsetky drobne ale skusime. Poradte nieco, na cene nezalezi, co je ozaj dobre na klby dakujem

4lexander
29. dec 2015

skuste hyalfit od dacomu ak chcete mat klby zdrave 😝 obsahuje aj Cecko. maju aj chladivy gel 😀 😉

4lexander
16. jan 2016

Od Jeziska som dostala Hyalfit kapsule aj gel, odvtedy si davam pravidelne aj jedno aj druhe a mozem povedat ze ten gel asi robi nejake tie zazraky 😲 😝

karkana
16. jan 2016

@4lexander a čo stoja? ja užívam colafit ,,,,,,,,,,,,,,,,,,len pre jednoduchšie užívanie arttttrostop apod. nemôžem, tie veľké tab. mám problém zjesť,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,chodím každých 6mesiacov na inj.do kolena po operácii menisku,,,,,,už 4roky do zadu,,,,,,,,,,je normálne že vkuse mám chodiť,každý pol rok,,?čo poznám majú po operácii 3inj a dosť a ja musím stále

mako5
15. jún 2016

@graziela aj ja mam zistenu koxartrozu 2.stupna je tomu nieco cez tyzden beriem Piascledine 300 ale mam bolesti tych doplnkov je tu strasne vela a cloevk je v tom strateny co je dobre ...

mako5
15. jún 2016

@graziela ahoj ake presne volnopredajne pripravky si uzivala ? ja mam tiez koxartrozu 2.stupna ale mam dost bolesti ked viacej chodim aj ked som na bicykli ..doktorka mi predpisala piascledine 300 a to je vsetko ziadna kontrola nic ..povedala setrit nohy plavat bicyklovat a to je vsetko ..

mamazem
16. jún 2016

U nás je jednoznačne najlepší prípravok na bolesti kĺbov ajurvédska kombinácia Boswellia-Curcumin. Ak chcete, kliknite k nám, je tam dosť info. Tieto dve zložky majú silný protizápalový účinok a znižujú opuch - zlepší sa prekrvenie, zníži sa bolesť. Ale podľa skúseností v závislosti od stavu je potrebné brať vyššie množstvo 2-4 kapsuly denne. Navyše je to čisto prírodný produkt.
https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

Z ďalších odporúčaní: Nepite kávu s mliekom - zaťažuje žlčník, čo sa prejavuje aj na bolestiach kĺbov (vychádza to z TČM), obmedzte mäso, aspoň červené, obmedzte kávu, alkohol a cukor - zaťažujú obličky - aj tie sa môžu skrývať za bolesťou kĺbov....

Lokálne pri bolesti je veľmi dobrý krém ARTRIN, ale ten pomáha lokálne, nerieši príčinu...

petronelka11
20. júl 2016

u nás doma jednoznačne vyhráva Gelo-3. nemám síce zdravotné problémy,ale chodím do fitka a z drepovania ma veľmi začali bolievať kolená, odkedy užívam gelo-3 žiadna bolesť🙂 Užíva ju aj mamina, tá ma bolavé kĺby..a po 2 mesiacoch sa cíti oveľa lepšie. Mňa veľmi ovplivnili refrencie čo majú na stránke:
http://www.kompava.sk/p/klbova-vyziva-gelo-3-co...

mbta
19. sep 2016

@lady511 mozes uzivat c-ecko pri atritide a uzivani prednisonu? prednison potlaca imunitu,ja mam autoimunitne ochorenie,artritidu s podozrenim na lupus, bolo mi povedane ,ze si nesmiem zvysovat imunitu,co vitamin c robi,takisto mam dilemu aj pri tom ac11,ci ho mozem..

nuska
4. máj 2017

Rady lekára na alternatívnu liečbu 🙂

nuska
10. jún 2017

Teraz je ten aloe vera gel v akcii a dokonca sa dá získať ten MSM gel k nemu zadarmo. Ak niekto chce, píšte rýchle.

inge42
11. apr 2018

Kedze sa vyhybam injekciam, uzivam kys.hyal vo vyživovom doplnku. Nebolia ma kolena a prestala som uz tolko vrzgat. Co sa tyka pokozky, je menej sucha, nepadaju mi uz tak vlasy a kruhy pod ocami tiez ustupili. http://gelavis.sk/

emamaj
12. apr 2018
Používateľ emamaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od emamaj.

Ahoj, aj ja som mávala dlhodobo problém s kĺbami, kamoška mi odporučila výživový doplnok. Skús, mne pomohlo: https://www.vianutra.com/flex-care

patress112
17. apr 2018

Ahojte, ak máte záujem o Amway výrobky, prípadne o rozbehnutie biznisu, píšte mi na 0915 053 234 prípadne na e-mail patress112@gmail.com 🙂 ideálne BA TT alebo TN kraj 🙂 máte samozrejme 90 dní garanciu vrátenia plnej sumy penazí aj na použité výrobky (musí ostať aspon 1/3 balenia nepoužitá, čo je myslím dostačujúce na to aby sa každý presvedčil o kvalite našich produktov 🙂 ), máme produkty špičkovej kvality, od kozmetiky, cez potraviny a športovú výživu + doplnky až po zdravie a drogériu, vyberie si naozaj každý a vdˇaka garancií vrátenia penazí to máte absolutne bez rizika 🙂

miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andykr
24. aug 2021

Odporučili by ste nejaký prípravok na kĺby pre rodičov? - 61 a 64 rokov. Poslednou dobou si obaja začínajú sťažovať na bolesť kĺbov, hlavne kolien. Ja sama nič neberiem takže o kĺbovej výžive bohužiaľ nič neviem.

stanulienkat
24. aug 2021

@andykr Maximus od Alavis. Vyborny. Osobna skusenost.

karkana
24. aug 2021

@andykr opýtaj sa v lekárni buď prášok alebo želé pre kone,,,to je naj vraj,,kolegyne ho jedia aj ja som si objednala,lekár mi to schvalil

patress112
24. aug 2021

Glukosamin od Nutrilite, je to brutálna vec

natka0629
30. sep 2021

Prosím vás máte niekto skúsenosti s prípravkom TRIPLE bend ? extra silný ALAVIS?

katenka2
30. sep 2021

@natka0629 dobrý 👍. Pomohol sestre aj mne, len ho treba dlhšie užívať. Zlepšenie prichádza po 2-3 týždňoch. A to ja mám artrozu 3.st. 😟.
Chuťovo teda nič moc, ale nechať vo vode aspoň 5 minut dobre rozpustiť a kľudne pridať trošku sirupu, či ovocnej šťavy a už je to ok. Ozaj odporúčam 😏

patress112
1. okt 2021

@katenka2 ono hlavne klbovú výživu treba užívať preventívne, ak už klby bolia, je často neskoro... chápem, že u Teba je to iné s tou artrozou, no zdravý človek by mal brať kolagen alebo glukosamín (v mojom prípade) ešte ked nemá s klbami žiadne problemy 🙂

katenka2
1. okt 2021

@patress112 oj, to som ja robila, ale aj tak som dopadla spatne. Lenze u mna aj to dlhorocne onkologicke ochorenie a tie hnusne liecby moc "pokaslali". A najviac zo vsetkeho dedicna predispozicia - cele pokolenia predo mnou sa trapili s tymto problemom. Inak nechala som si teraz pichat aspon do kolena, co je najviac postihnute, tie GUNA injekcie /co niekto velmi chvali, iní zase nie/, mne teda dost pomohli. Panboh zaplat aj za to, ze prejdem do obchodu a spat a vladzem okolo domacnosti a zahrady 🙂

patress112
2. okt 2021

@katenka2 nooo hej to je pochopiteľne ked tam je takato predispozícia... žiaľ, neexistuje asi doplnok, ktorý by vedel vyliečiť bolesť klbov ked nastane. Niektore možno dokážu aspon zmierniť bolesť, ale chorobu to nevylieči. U zdravých ľudí je extrémne dôležite aby doplnky brali ako prevenciu a nie ako liek 🙂

merlinja
2. okt 2021

.

frantiseklotrinsky
19. okt 2021

Pripravky ALAVIS EXTRA SILNE uzivam aj ja. Akoby pukanie v kolenach zlepšilo, ale uplne nevymizlo. Bolestiv bedrovych klboch, kostiach, mám stále a to uzivam Alavis uz 2 nes v kuse a pred 3 tyz. som zacala aj Hyaluron. A nic, bolesti, stuhnutost su tam stále🤷‍♀️

slovakboy
19. okt 2021

@sherynkamalinka výživové doplnky sú pre zdravých. Condrosulf mal predpísať. Mne ortopéd každý rok predpisuje troj mesačnú kúru. Najviac mi pomáha pohyb. Bicykel a s mierou chôdza

erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
23. jún 2022

@erikama8 máme od nich viacero výživových doplnok

adus5656
31. júl 2022

@janka2273 dobrý večer pani Janka viem že tema je už veľmi stará ale chcem sa opýtať ohľadom tých rybych olejov že ktorý si zo stránky treba vybrať.

janka2273
31. júl 2022

@adus5656 Dobrý večer 😉 všetky sú dobré, záleží len na vás, akú príchuť preferujete,ale či bez príchute.
Už je ale k dostaniu aj ten od Galvex, ktorý som tam spomínala, ten je z treščej pečene a majú ho napriklad aj tu, prípadne sa spytajte vo vašej lekárni 😉
https://www.benulekaren.sk/rybi-olej-olej-z-tre...