Používali ste po pôrode deodoranty?

4. jan 2022

Ahojte, používali ste po pôrode deodoranty a umývali ste sa nornalne sprchovymi gelmi alebo ste vylúčili takúto kozmetiku úplne ?

kiki68
4. jan 2022

Normalne, mam prirodne deo, parfem ako kedy. Sprchac normalne. Nebol problem

ewka9
4. jan 2022

Za mňa určite áno, po pôrode som sa potila ešte oveľa viac takže si to bez deo neviem ani predstaviť

alzbeta311
4. jan 2022

Ano používala, nevedela by som si to inak predstaviť. Ked som prisla k dr na kontrolu po sestonedeli a pytala sa ci je vsetko ok, hovorim ano, okrem toho, ze si strašne smrdim a ona ze to je normálne

bluemoon24
4. jan 2022

Tady jde spíš o to, aby miminko cítilo vůni tebe a né sprchového gelu nebo deodorantu, co vím, tak po porodu se ženy zvyknou velmi potit a často se sprchovat, já jsem proto zvolila přírodní deodoranty, které vonní minimálně a spíše brání zápachu https://www.blueberryhill.cz/biorythme-bezsody-..., a sprchový gel jsem si objednala tento neparfémovaný https://www.blueberryhill.cz/anela-myci-hydrofi..., určitě najdeš od různých značek 🙂

majlo1234
4. jan 2022

Fuha no ja sa este aj teraz potim ako svina, to je uplne iny level, na aky som bola zvyknuta pred porodom😀cize sa sprchujem dvakrat denne a normalne pouzivam to co dovtedy, okrem parfemov, to si nechavam na neskor a aj tak nikam nechodim, lwn do obchodu a na postu😀

petamich
4. jan 2022

normalne, obzvlast po porode, ked sa vyplavovali hormony a smrdela som ako stary chlap 😂 jedine s cim som opatrnejsia je parfem

klip0
4. jan 2022

Mám od Vichy neparfumovany, dávam si ten

jaroe
4. jan 2022

Skôr antiperspiranty, ale eko bio. Ale to nebolo len kvôli bábätku, ja som celkovo zrušila štandardnú kozmetiku a prešla na eko značky + používam naozaj len minimum.

euka210
4. jan 2022

Deo nie

ckatka
4. jan 2022

Nie. Vôbec nič. Odkedy som otehotnela používam len čistú vodu, občas miestami detské mydlo a raz za čas takú starú sadu satenove telo z mary kay (ma taku neutrálnu bábätkovsku vôňu ale už ju nerobia takže šetrim zásoby). Môžem povedať že takúto super kožu som nikdy nemala absolútne nepotrebujem telové mlieko ani nič.