Poznáte dobrého gynekológa v Nitre?

kathrin6
25. jún 2010

Ahojte. Na jeseň sa znovu sťahujeme do Nitry a potrebovala by som poradiť nejakého dobrého, spoľahlivého gynekológa, ktorý je ochotný odpovedať na otázky a ktorý by nám s manželom pomohol ku bábätku, lebo sa nám akosi nedarí.
V Nitre som chodievala k MUDr. Čechovy, ktorý bohužial zomrel.
Ďakujem za odpovede

malinovka333
30. jan 2011

Ja chodím dr,Krjakovi a zatial som veľmi spokojná, nemienim meniť, je prava že mal sestricku co tam mala chaozz ale teraz je tam nová je veľmi milá,dr. má aj 3D 4D sono, a vyšetrenie robí taktisto s citom 😉
ja dr. Rišku v Krškanoch určite neodporúčam,pre mňa to bolo veľmi ďaleko cestovať,vtedy nemal sono vyšetroval ma zakaždým razom rukou,aj keď som si prišla len po tabletky.a podla mna je už starý, vtedy nemal ešte ani sono, a keď som potrebovala ist musela som behať do nemocky,potom zasa k nemu vysledky zaniest,teraz ho už tušim ma ja som s nim nebolo spokojná.

kika255
30. jan 2011

Ja ,mozem tiez len odporucit Krjaka,po porode mi dost pomohol a podla mna ma suepr pristup a co je pre mna najdolezitejsie snazi sa riesit problem,co som predtym u Sirotiaka nezazila...

andreyca
6. feb 2011

Ja chodim k MUDr. Krjakovi, tiez ho na zaklade svojich skusenosti mozem len a len odporucit. Chodi k nemu aj mamina a prednedavnom tam presla aj moja svagrina a ta si ho (v porovnani s tym predchadzajucim Dr.-om) nevie vynachvalit. Lepsi pristup - hned zacal riesit problem - odporucil dalsie vysetrenia. Ja som predtym chodila k doktorke Cellarovej - ked som isla prvy krat na gyn., tak som urcite preferovala zenu. Ked som vsak po rokoch presla k Dr. Krjakovi - neporovnatelny pristup - aj vysetrenie. Myslela som zena bude citlivejsia, ale ...
Nova sestricka je super...a dalsie plusy - spominane sono....

babies
10. feb 2011

Môzem len odporučit dr. Kriaka má toho vela ale má ludsky prístup k pacientkám 🙂

uhrikovci
7. mar 2011

Ja som v minulosti chodila ku Kunskému,neviem ako je tam teraz,sestričku mal perfektnú,aj on nie je zlý,ale hoci nie som rasistka mne vadili Rómky v čakárni, lebo im slušné správanie a poradie do ambulancie nič nehovorí. Známa ma odporučila k Obertovi, a toho môžem len odporučiť. On je odborník na úrovni,keď som porodila prvého syna,bol aj na izbe ma pozrieť, že ako sa mám a jeho sestrička jedna zlatá žena,vždy usmiata a milá, hoci sa stále naháňa. nikdy sa nej nie je vidno,aby bola nervózna alebo niečo.

alexandrag1
9. mar 2011

Ja chodim ku Hlavačkovi a moja spokojnost je viac nez nad mieru🙂Počas tehotenstva-poradne-vysetrenia od A poZ plus kazdu poradnu sono babatka.Nesprava sa cisto len ako lekar ale aj ako clovek a to v dnesnej dobe odcenujem.Sestricku ma strasne zlatu zienku,odbornicku,pred vstupom k lekarovi stihnete o hocicom pokecat🙂

mariynka
16. mar 2011

ja chodim k Dr. Truskovi, mne sa jeho pristup velmi paci, narozdiel od Dr., ktory v MC robi sono 🙄 🙄 🙄 🙄

lenok
17. mar 2011

Pridavam sa k odporucaniu na Dr. Krjaka. Ordinuje v centre mesta, do 18tej a este aj v sobotu (sice za priplatok, ale ked potrebujes, tak nehladis na sumu). Tento clovek mi velmi pomohol. Riesila som s nim vela veci,od nepravidelnej menzes, hrcku v prsniku, cysty na vajecnikoch, cez spontanny potrat, nemoznost otehotnenia, rizikove tehotenstvo az po uspesny porod (i ked zial, on uz zienky nerodi v NR nemocnici, len operuje v TO)... Cokolvek, kedykolvek, pomohol, poradil, odporucil i inych odbornikov, i ked ma toho vela (a niekedy to, zial da aj najavo), nikdy som nemala pocit, ze som k nemu prisla zbytocne. Jeho predosla sestricka bola kapitola sama o sebe, nikdy tiez neublizila umyselne, bola to taka jednoducha stara skola a terajsia sice tiez nie je ziadne terno, ale aspon vidiet, ze sa velmi snazi a myslim, ze je ovela lepsia, ako ktorakolvek sestricka na novorodeneckom odd. v nemocnici (a tam by teda mali byt len sami anjeli!). Ma 3 a 4D utz, ked mi robil fotecky mojej zabky, doslova sa v tom vyzival, aby vysledok bol adekvatny cene sluzby, ba az nad ocakavania. A btvv, venuje sa onkogynekologii, takze prehlad ma kvalitny.

baby213
17. mar 2011

lenok: aj ja chodim k Dr. Krjakovi a som spokojna, ale prekvapila ma info ze uz nerodi zienky v NR nemocnici. A to odkedy 😕 ja som planovala ze pri porode budem mat jeho a teraz co? viete mi niekoho odporucit? dakujem 🙂

lubenka0806
4. máj 2011

a máte niektorá skúsenosti s dr. garayom, alebo dr. kováčom na mostnej?? chcem zmeniť doktora, ale neviem sa rozhodnúť..aké majú zariadené ambulancie a ké sú poplatky?

bibi16
4. máj 2011

@kathrin6 ja mam Dr.Krjak a to je najlepsi gynekolog na svete on je aj porodnik ale klobuk dole 🙂

partep77
16. júl 2011

Doktor Garay? čo k nemu dodať...? práve hľadám lekára ku ktorému by som od neho prestúpila. Mám problémy z ktorých ma nedokáže dostať už riadnu dobu a už ma prechádza trpezlivosť a snažím sa veriť tomu, že iný lekár mi konečne pomôže. :o(

petra1303
16. júl 2011

uz k nemu sice nechodim...lebo sme sa odstahovali, ale dr. Kunsky bol skvely doktor a velmi prijemny clovek...

katka1323
17. júl 2011

prosim vas neviete od kolkej ordinuje mudr.turba? a prijima nove pacientky?

vero1602
20. júl 2011

prosím vas a kde sidli ten doktor Obert?Alebo mi dajte adresu na ineho dobreho doktora,nie som z NR...dakujem

micicka
20. júl 2011

Ja chodím tiež k doktorovi Obertovi. Sídli na Kmeťkovej ulici - je to na predmostí, kúsok od hlavnej pošty. Tu je tel.číslo na neho:037/7721399

bad
20. júl 2011

Ahojte baby, ja chodim tiez k Dr. Kunskemu, jeho pristup a samozrejme aj sestricka Nadka Nr.1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nestazujem sa, ja sa objednavam vacsinou poobede, priplatim si a nikto v cakarni nie je 🙂 Ak mate problemy, hned vas prijme, alebo cokolvek od neho chcete, zlata osoba 🙂 avsak jedine, co je ma netesi je, ze nebyva pri porodoch svojich pacientiek ☹ teda v NR nemocnici...

nicholushka
20. okt 2011

ahojte, chcela by som vediet reakcie na pana doktora Turbu a ordinacne hodiny.......Dakujem

zuzi21
14. nov 2011

Ahojte, ja by som sa chcela spytat na Mudr. Cellarovu, zacala som tu studovat pred par tyzdnami a zhanam gynekologicku, citala som vase prispevky a mam pocit ze tu ani ina gynekologicka v NR nie je... ci? neviete mi o nje nieco povedat (poplatky napr.)? Vdakaa

ninka23
14. nov 2011

@zuzi21 Ja k nej chodím už zopár rokov. (Bola som so svojim gyn. nespokojná a ju mi odporučila jedna známa - lekárka.) Ja si ju neviem vynachváliť. Vďaka jej prístupu, liečbe ako aj podpore a motivácii sa nám po 3 rokoch snažilkovania o pár dní narodí vytúžené druhé bábo 🙂 Poplatky som platila len za objednanie na termín. Jediné mínus je, že nemá vlastné sono - posiela do nemocnice alebo do Medicínskeho centra Pro Care na Chrenovej. Ja chodím do MC na Chrenovej - som vybavená na počkanie 😉 V nemocnici som bola len 1x , neskutočné čakanie vyše hodiny 😠

koralinka
14. nov 2011

ja chodim k Ravingerovi - je tiež onkolekár, takže keby nedaj bože volačo....sestričku má tiež milú, chodila som predtým k Obertovi kým som neotehotnela, ale potom som prešla k Ravingerovi, pretože sa mi zdal Obert moc prirýchli, to vyšetrenie bolo šup šup 😉

lucia814
15. nov 2011

ahoj ja tiez chodim k Dr. Hlavackovi, a som velmi spokojna, urcite by som ho nemenila, ma aj sono, takze v tehotenstve som vobec nemusela chodit inam. a co sa mi najviac paci, objednava vzdy len na urcitu hodinu, len surne pripady berie pomimo, takze netravis tam cely den, a ani si neplatis za objedanie na konkretnu hodinu.

meggieerika
15. nov 2011

ahoj......... ja mam Dr. Oberta........ je SKVELYYYYYYY............ma ordinaciu na Mostnej, milu sestricku, ludsky pristup, on je uuuuuplne ze super, pohodak, dobry odbornik......vsetko ma...... plati sa unho rocny pausalny poplatok 30 eur......ja by som ho nemenila za nic........... a bol fantasticky, ma aj odrodil., zapisal si ma do svojho kalendara, kedy rodim a prisiel, odrodil, potom ked bol j na oddeleni a videl ma tam, stavil sa za mnou.......teda mal zaujem co a ako..........rodila som cisarskym.....

gaganka81
26. jan 2012

Ahojte, chcela by som sa spýtať či poznáte nejakého dobrého gynekológa v NR špecializovaného na problémové páry ktorým sa nedarí otehotnieť resp. či existuje nejaká poradňa

callex
4. mar 2012

pred 4 rokmi som si podla fora nasla takto Krjaka..a dnes si hladam noveho gynekologa.takze u mna Krjak nie..to pozitivne co som o nom vtedy citala uz davno nie je pravda.

rokkisu
4. mar 2012

Ja chodim k Truskovi a som velmi spokojna. Ludsky pristup, v klude vsetko vysvetli. Sono a mamografia po ruke, je to v Medicinskom centre. Odporucam🙂

julikalenka
14. mar 2012

Ahojte, čo hovoríte na dr. Kováča z Mostnej ulice v Nr? ja som už v 33 týždni tehotenstva a už 3 krát som sa pýtala na 3D sono, stále to nejako zahovoril, až keď mi budúce maminy povedali, že je to super zážitok som sa aj ja objednala, len dúfam, že už nie je neskoro.. 😢 Počula som na neho len samú chválu, ale keď prídem do ordinácie, mám stále ten pocit, že sa ponáhľa a rýchlo sa ma snaží odpratať z ordinácie. A tá jeho sestra, stále nahnevaná, nervózna.. Spýtam sa na určitú vec doktora a ona mi začne podráždene odpovedať na moju otázku, po prípade si z toho urobia srandu. Mám takú skúsenosť, že predomnou bola v ordinácii nejaká inonárodná budúca mamina s tatinom a hovorili s ním po anglicky. Akonáhle vyšli z ordinácie a vošla som ja, začali ju škaredo ohovárať(doktor a sestra), a skoro polovicu môjho sedenia bola reč iba o nich.. ja som myslela, že odídem. Neviem, či každú maminu takto ohovárajú.. Nepáči sa mi ich prístup a už by som k tomuto dokt. nechodila, keby mi nepomohol s mojimi dlhoročnými problémami.. Ja viem, že ak potrebujem liečbu, lieči ma doktor a nie sestra, ale ona moc vplýva na atmosféru v ordinácii a zakaždým, keď tam vojdem, je tam zlá atmosféra. Potom ešte platím 35Eur/ročne. A čo som čítala v predošlých príspevkoch, ženy, ktoré neplatia nič sa sťažujú oveľa menej alebo vôbec. Máte s ním niektorá aj vy skúsenosť? Ďakujem.

anguska
14. mar 2012

Ahojte.Potrebovala by som odporučiť dobrého,milého a spolahlivého gynekologa v Nitre.Mám 15rokov ,šla by som k nemu prvý krát. no chcem ísť bez mami..chcela by som vedieť či môžem ísť sama alebo musím s nejakov dospelov osobov.Je to súrne tak prosím odpíšte čo najskôr ďakujem. 🙂)

lynda888
29. mar 2012

Ahojte. Chcem sa spýtať na doktora Turbu, aký je teraz? Chcela by som k nemu ísť a tak by ma zaujímal názor na ňho aj na sestričku. Ďakujem 🙂

janulienka77
31. mar 2012

ahoj....ja tiez chodim k doktorovi Obertovi, a je Uuzasny, uz by som nemenila. Aj sestricka je velmi mila...