Pretrvávajúce bolesti po vytrhnutí zubu

ivuuus
23. apr 2016

Prosim vas chcem sa spytat uz som zufala utorok rano mi zubar trhal zub po minimalnej mesacnej bolesti.....isiel tazko von bol to boj a teraz uz som 4ty dn po a mam stale otrasne bolesti az do ucha hlava boli cela ta strana....ze rozmyslaam co som vlastne tym vytrhnutim vyriesila ked trpim dalej....mali ste to niektora? Alebo je to normalne ze to miesto po vytrhnuti tak dlho boli???? Dik za odpovede 😉

ivuuus
autor
23. apr 2016

@kisub1985 pisem ako madar sorry 😂😂😂

maxiva
24. apr 2016

@ivuuus antibiot.zaberaju tak za tri dni..ale ak to moc boli treba ist.inak to suche lozko,to je hrozna bolest.to sa vlasne po vytrhnuti nespravi krvna zrazenina.alebo sa ti mohla vyplavit.kukni sa,ako ti to miesto vyzera.ak je na vrchu krv,tak je dobre.

marcelatje
24. apr 2016

@ivuuus od citania prispevkov ma zuby rozboleli.......brrr snad uz to mas lepsie

ivuuus
autor
24. apr 2016

@maxiva krv len na malom mieste mam tam dieru ako svet 😢😢😢

maxiva
24. apr 2016

@ivuuus to sa ti postupne zavrie.ak je tam krv,tak je to dobre.mas lieky,tak este pockaj,malo by ti to zabrat.ale ak sa ti stupnuje bolest,alebo sa ti zda,ze sa to vobec nezlepsuje,tak zajdi za zubarom,ze sa ti to nezda

ivuuus
autor
24. apr 2016

@maxiva dakujem si zlata!!!!!!

maxiva
24. apr 2016

@ivuuus nemas za co 😉

ivuuus
autor
25. apr 2016

@maxiva no je rano 5.30 koncim nocnu ( recepcia ) a teda hotovy horor 3 dni beriem atb a absolutne ziadna ulava iba ked fkector uzijem....padam k zubarovi lebo od utorka bolesti vobec neprechadzaju 👎👎👎

ivuuus
autor
25. apr 2016

@maxiva FLECTOR som myslela 😉

ivuuus
autor
25. apr 2016

@marcelatje otras je rano som po nocnej a saliem od bolesti 😢😢😢 co som ja komu urobila 😐😐😐

ivuuus
autor
25. apr 2016

@alenky uz idem dnes je 6ty den a bolesti neustupuju bez tlmiacich bolest nedokazem existovat....

marcelatje
25. apr 2016

@ivuuus ☹ bolest zubov je jedna z najhorsich ☹

maxiva
25. apr 2016

@ivuuus utekaj,ked sa to este zhorsuje,aby si nedostala zapal okostnice ☹ chuda,to musi riadne boliet

alenky
25. apr 2016

@ivuuus Aj ja som ti pisala, aby si isla urcite co najskor. Ja som mala take bolesti, ze ani analgetika nezaberali. Ak budu ranu cistit nechaj sa poriadne napichat, aby si necitila. Napis ako si dopadla

ivuuus
autor
25. apr 2016

@alenky no ved toto ked si spomeniem na injekcie a to picha do dasna ked je v klude ze neboli pred blombovanim trhanim a teraz ked mam dasno nad ranou opuchnute bolave...boze to ako mi tam pichne ved ja ujdem 😢😢😢

alenky
25. apr 2016

@ivuuus Ako si dopadla? Bola si?

ivuuus
autor
27. apr 2016

@alenky jasneeee v pondelok som isla povedala ze ziadna ulava po 4 dnoch atb...chcel cistit s injekciou len to ma oblial horuci pot ked povedal ze do horneho vonkajsieho dasna pichne injekciu tam co som mala opuchnute bolave na dotyk povedal ze mam zapalenu az tu kost tak sme zvolili alternativu len vlozenia tej gazy s nejakym roztokom a veru ulavilo sa uz som bez liekov proti bolesti dnes streda este vymenil.....takze chvalabohu uz sa ulavilo dufam na furt ☺☺☺
DAKUJEM ZA PODPORU!!!!!!





Qq

ivuuus
autor
4. jún 2016

@alenky
Ahoj idem sa ta este spytat ratam to mam 4-5 tyzdnov po vytrhnuti tej pliagy zubu 😂😂😂 a zacalo ma opat boliet to vrchne dasno na dotyk ked stlacim otras mam pocit ako keby naliate hnisom zdurene ho mam? Co myslis je to normalne? Niekde som citala ze aj 2 mesiace trva to uplne zahojenie....alebo ci zubara navstivit na RTG sa pytat co mi tam vnutri stale galibu robi 😯😯😯

sense
4. jún 2016

@ivuuus chod na zubnu pohotobost

ivuuus
autor
4. jún 2016

@sense myslis? Ja reku pockam do pondelka k svojmu zatial to nie je akutna bolest no citim to "miesto" 😯

sense
4. jún 2016

@ivuuus tak ak to nie je akutne vydrz

alenky
4. jún 2016

@ivuuus Ahojko, 4-5tyzdnov to by sa ti dasno uz malo aj stahovat, diera by mala byt uz mensia. S tymto som problem teda ja nemala, tak ti neviem v tomto poradit. Ale co tam moze boliet, ked ti to vycistili uz by sa to predsa malo zrastat a bez bolestne. Zeby sa ti urobilo zase suche lozko? Hm ked mas pocit, ze je tam hnis asi ta opat navsteva zubara neminie. Neskusala si corsodyl roztok? Dat to ust trosku podrzat a vyplut?

21
11. feb 2018

Krasny uboleny den. Vcera mi trhali zub, dnes to opuchlo aa ked pozriem, vidim napovrchu akoby hnis. A samozrejme boki. Co mam robit?

kikina84
28. okt 2018

@ivuuus ja mam od piatku hornu stvorku vonku,mala som tam zapal a zub mi stale pulzuje,pobolieva,neviem co s tym ☹

ivuuus
autor
28. okt 2018

@kikina84 ahoj no uz je to davno co som pisala tento prispevok ale viem ze bolelo dlho dlho to miesto aj 3 tyzdne. Zubar mi dal aj antibiotika dalacin asi tyzden po vytrhnuti. Viem ze som prisla za nim ci mi to aj neycisti predtym tak zvykol ale ze sa to uz nerobi. Davaj nagesin na utlmenie bolesti. Drzim palce nech je co najskor ok 🙂

ivuuus
autor
28. okt 2018

@kikina84 NALGESIN

kikina84
28. okt 2018

@ivuuus dalacin su silnejsie atb? Lebo zvyknu davat augmentin ale na ten uz som imunna..tak dufam ze nieco ine zaberie.dakujem

kikina84
8. apr 2019

@jkadankova a robili ti s tym nieco?

stazka123
28. máj 2020

Bola som u zubara a real mi zub a na druhý deň za mi spravil strašne bolavy vacok čo mám stým robiť ale čo si mám dať na to

stazka123
28. máj 2020

Čo mám robiť stým zubom