Probiotiká ako prevencia

zumama
24. sep 2020

Ahojte, počuli ste už o výskume Lekárskej fakulty a Detského pediatrického centra JuveniA z Dunajskej Stredy? Zistili, že zdravie detí sa dá výrazne ovplyvniť preventívnym užívaním probiotík skupiny Lab4 a je tam silné prepojenie aj na infekcie horných dýchacích ciest. Prosím, nemáme tu niekoho, koho detičky boli súčasťou tohto výskumu? (Časť vraj bola z DS a niektorí aj z BA). Ďakujem. Rada by som si vymenila skúsenosti. My sme si totiž tie probiotiká po riadnej fuške zistiť vlastne ich názov zadovážili a nesmierne ma to zaujalo.

zumama
autor
24. sep 2020

Pardon, zabudla som pripojiť link o čo ide... https://uzitocna.pravda.sk/skola/clanok/547144-... p. prof. Ďuračková bola dokonca na túto tému rozprávaj aj v Dámskom klube, možno sa mi podarí ešte dohľadať link v archíve... je to nesmierne zaujímavé a nám to inak veľmi pomohlo, akurát som tu písala svoju skúsenosť ešte v nejakej inej diskusii k probiotikám...či probitoitká z lekárne alebo z potravy... my sme teda išli cestou aj aj. ale nie o tom som chcela. Ďakujem vopred za skúsenosť, ak sa tu nájde účastník výskumu. Pekný deň...