Problematická pleť. Čo mi pomôže?

n1k0la
14. máj 2018

Akné,vyrážky,jazvyčky,začervenanie tieto problémy sa striedajú alebo objavujú naraz😣máte niekto niečo overené čo naozaj pomáha odstrániť tieto problémy???

guliver19
14. máj 2018

@n1k0la Skus si kupit himalajsku sol,je v tvare kvazi mydla ale je to len ta cista sol.taky solny kvader.Namocis ho a potieraz si nim plet.Staci napriklad vecer pred spanim ale lepsie je 2 krat denne.Mne to vekmi pomohli a priatelovi som akne na chrbte tiez vyliecila behom troch tyzdnov takto.

zemislava
14. máj 2018

Zmena stravy, obmedziť alebo uplne vylučiť mliečne vyrobky a biely cukor
Kupiť si protizapalove tabletky s kurkumou a probiotika a tie uživať

prabinka
14. máj 2018

@n1k0la pomáha odborné čistenie u kozmetičky ale pravidelne a potom kokosový olej alebo koloidné striebro. treba toho poskúšať viacej. každému niečo iné zaberie

zuzkamargit
14. máj 2018

pit vivi aloe a natierat San Aktiv kremom

carolineanne
14. máj 2018

Odporúčam kozmetiku Ac-clear od Kamedis.Je z tradičných čínskych bylín.Udržuje pokožku v rovnováhe,upokojuje začervenanie,zbavuje vyrážok a čiernych bodiek.Znižuje nadmernú tvorbu mazu.

telusikk
15. máj 2018

@n1k0la mne na vyrážky a akné dosť pomohlo koloidné striebro. Každý deň večer som si ním potrela tvár a už ju mám krajšiu. Samozrejme, že ešte nejaké vyražky mám

barboritta
15. máj 2018

Ja som bojovala 15 rokov s vyrazkami a nepeknou pletou a to som kozmeticka.teraz uzivam denne pupalkovy olej a mydlo na tvar manna,to kokosove a je to uplne super.plet takmer cista a dnes som sla von konecne bez make upu,po dlhych rokoch

janaaaaaaaaa
16. máj 2018

Niekedy môžu spôsobovať vyrážky aj baktérie a stačí ich preliečiť lokálnymi antibiotickými masťami. Inokedy ako ti tu už písali treba organizmus detoxikovať, môžem odporučiť https://e-terapia.sk/sluzba/detox/

alexx8
12. jan 2019
Používateľ alexx8 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexx8.

@n1k0la ja som si tiež týmto prešla, začarovaný kruh. Napíšem Vám správu.