alexx8
Používateľ alexx8 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexx8.
alexx8
27. nov 2019

@zazalienkas dobrý deň. Píšem do správy.

alexx8
17. aug 2019

@soffinka22 samozrejme je to na zvazeny kazdeho cloveka, kedy si vymeni nadstavec. Na oficialnej stranke Nuskinu je uvadzane a odporucane po 3 mesiacoch ;)

alexx8
19. júl 2019

@okinka dcera mala teraz v maji 2 roky, uz bolo aj teplejsie, tak sme zacali odplienkovavat. Zaciatky bolo horor, cely koberec pocikany, pokakany. Doma behala iba z holu ritu, ani za svet som jej nedala plienku. Posadila som ju na serbel asi kazdu chvilu a hovorila, ze tu sa kaka a cika. Ani von nedostala plienky, iba nohavicky. Stali sa nehody aj vonku a pokazde som jej hovorila, musis sa vypytat....po cca 3 tyzdnom sa sama zacala pytat hovorila cikat na serblik, polozit kako 🤣 vypyta sa aj vonku cikat. Proste som do nej tolko hustila, pravdu povediac som bola uz aj nervozna a videla to na mne, potom jej to docvaklo a islo jej to.

alexx8
6. júl 2019

@andrea1815 odporuca sa kazde 3 mesiace

alexx8
15. máj 2019

@evaslavo na insta sa musí vyhladať podľa môjho niku a na fb je tuto link https://www.facebook.com/groups/1072216666253397/?epa=SEARCH_BOX

alexx8
15. máj 2019

samozrejme nezáväzné VIP členstvo ponúkam aj ja. Nie sú tam žiadne podmienky. Tovar si objednávate sami. Ale ak máte nejaké otázky ohľadom produktov, alebo potrebujete poradiť, kľudne sa ma môžete pýtať. 🙂 som na fb aj na insta pod nickom @as_beauty_products.

alexx8
15. máj 2019

@ewelyne máte správu 🙂

alexx8
14. máj 2019

@jmjm4 mate spravy 🙂

alexx8
9. máj 2019

@sutaz správna odpoveď je B ) Citlivosť zubov je spôsobená odhalením dentínu, veľmi často v oblasti zubných krčkov.

alexx8
16. apr 2019

@ciarraa to je veľmi individuálne. Ale ja som mala výsledky po cca 3 týždnoch.

alexx8
16. apr 2019

@kristina_00 užívam aj ja, cca po 2 dňoch som mala viac energie, a následne po cca 3 týždňoch som schudla v bruchu a v stehnách a tvár sa mi zlepšila.

alexx8
26. mar 2019

@evaslavo ahoj, píšem do správy 🙂

alexx8
14. mar 2019

@martika38 máte správu 🙂

alexx8
11. mar 2019

@soffinka22 a ty prečo zmazávaš príspevky, ktoré píšeš. Pokiaľ si dobre pamätám, vyššie v príspevku si písala, že predávaš pod nákupnú cenu ...nie? a teraz mi tu toto píšeš? nemusíš sa o mňa báť, fungujem v pohode.

alexx8
11. mar 2019

@pavucikvet to je uplne v poriadku. Je to Vas nazor.

alexx8
9. mar 2019

@soffinka22 ježiši, ale myslím tým cena, ktorú vidí zákazník. Cenu, ktorú nezaregistrovaný človek nájde na stránke nuskinu. Aby si to mohol porovnať. 🙏

alexx8
8. mar 2019

@pavucikvet ano mate dobry pocit 🙂 diskutuje sa tu o produktoch, ale aj o moznosti, kde sa daju zakupit.

alexx8
8. mar 2019

@evaslavo ona len písala, že pre mňa stojí 19e. Ja som len uvidela, že cena pre distribútora je 21,5e. Nie 19e. Neviem či sa rozumieme. 🙂

alexx8
8. mar 2019

@soffinka22 nestojí 19 e normálne pre distribútora. Nákupná cena pre distribútora je 21,5 e a predajná cena cca 29 e 🙂 neviem odkiaľ si zobrala cenu 19 e. Ale v pohode 🙂

alexx8
8. mar 2019

ja to tiež predávam pod nákupnú cenu. Chcem aby čo najviac ľudí vyskúšalo tieto produkty a tak sa presvedčili o ich kvalite.

alexx8
7. mar 2019

@evaslavo a áno, pery krásny zväčší a balzám je jemnučko ružový tak pery sú krásny "štavnaté" 🙂 ja ho stále používam.

alexx8
7. mar 2019

@evaslavo mám jeden doma. Mám aj foto pred a potom pošlem do správy. A mám ho za 18 e. Normálne stojí 29 e.

alexx8
5. mar 2019

@zavojnatka1 máte správu 🙂

alexx8
4. mar 2019

Kočky, ak by ste mali záujem, môžete sa pridať do nášho tímu, alebo môžete nakupovať za nákupné ceny. Viac info správa 🙂

alexx8
4. feb 2019

mám aj ja Tegreen skladom + iné produkty za top ceny.