Problémy od chrbtice

13. sep 2021

Ahojte , pobehala som vsetko , kardio, interne, neurologiu, echo ,emg vysetrenie, krv vsetko v poriaku, este ma caka plucne , sono stitnej a ortopedia,ako pobolieva ma aj krcna niekedy no viac asi hrudla chrbtica, mavam problemi ako tazoba, tlak na hrudi , hrca v krku , v noci pocit dusenia, zvieranie na hrudi , niekedy ked sa opriem o nieco tvrde tak citim ze mi to tam kdesi vadi tlaci a tazsie sa my dycha, taktiez pri predlkone niekedy taky tlak, tak neviem ci toto moze byt od chrbtice? Mate niekto podobne? ... vopred dakujem za vase odpovede

patricka
13. sep 2021

Ano presne toto iste mam uz ma majú vsade za debila, keď cvičím cítim sa lepšie, pravidelne masaze a veľmi mi pomohol chiropraktik

dollyzv
13. sep 2021

Tiež to mám..od chrbtice..dobrý fyzioterapeut a chiropraktik..a mne veľmi pomôže aj roller na cvičenie..pár krát sa na ňom povalkam a pouvolnuje mi to

autor
14. sep 2021

@dollyzv dakujem , musim aj ja vyskusat , uz dlhsie uvazujem nad fyzioterapeutom

autor
14. sep 2021

@patricka ja si uz tiez pripadam jak hypochonder .... musim vyskusat aj ja pravidelne masaze

tina2712
14. sep 2021

@patricka ja som bola pri chiropraktikovi a mam pocit ze sa citim este horsie, nebolela ma krcna a teraz cela a okrem toho hlava usi oci licne kosti…boli ste jeden krat pri chiropraktikovi ci viac krat? Dakujem