Problémy so srdcom alebo úzkosť?

Zodpovedané
13. sep 2022

Dobrý deň,

absolvoval som asi pred rokom ECHO a EKG srdca. Niekedy sa mi totiž stáva, že mi z hrude vystreľuje bolesť do krku a zároveň pociťujem na hrudi tlak. Z kardiológie ma poslali na ortopédiu, ale tam sa na mňa iba pozreli, skontrolovali chrbticu a nič viac.

Mohlo sa niečo zmeniť od môjho posledného vyšetrenia spred roka?

Mám 19 rokov a trpím tetániou.

Môže to byť len môj strach a úzkosť z choroby?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ste mali kardiologické vyšetrenie v poriadku, tak si nemyslím, že vo vašom veku malo dôjsť k nejakej zásadnej zmene.

Vaše problémy bude spôsobovať najskôr úzkosť a tetánia.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková