Problémy po HAK

elisimek
28. apr 2019

Ahojte, v novembri 2018 som vysadila po rocnom uzivani Hak. Odvtedy nemam pravidelnu menstruaciu, priblizne po tyzdni meskania vzdy pride, raz sa vsak stalo ze meskala 3 tyzdne a prisla az po vyvolavacke.. uz ma to vsak nebavi, preto sa pytam, nevedeli by ste mi pomoct s nejakymi produktmi, ktore hlavne nie su hormonalne (uz nechcem dalsie hormony) a naozaj vam pomohli? Alchemilka mi nepomohla vobec:(( dakujem.

klaudia_kaja
28. apr 2019

Ahoj.. na to sa musíš opýtať len gynekológa, mne na upravenie cyklu dal duphaston, tiež som mala po vysadení hak rozhadzaný cyklus prvý mesiac mi ms prišla normálne druhý meškala 3 týždne a tretia 9mesiacov 😂 takže musíš len k dr nik ti inak neporadí

elisimek
autor
28. apr 2019

@klaudia_kaja tam som uz bola a nepochodila som.. vysetrenia ok, pan dr chcel dat opat hak, comu nechapem..

klaudia_kaja
28. apr 2019

@elisimek ak odmietneš hák, sú aj nehormonálne lieky na úpravu cyklu, treba ísť znova, ak nepochodiš, tak treba zmeniť doktora, .. nie je dobré ak žena má rozhádzaný cyklus, nevie kedy jej ms príde, kedy odíde .. zázvor tiež pomáha pri úprave cyklu, no tiež to trvá nejakú dobu, držím palce