Chuť na sex po vysadení HAK

nm218
16. feb 2022

Ahojte baby, sú tu niektoré také, ktoré nemali počas uživania HAK skoro vôbec chuť na sex ? Prípadne ak ste z nejakého dôvodu HAK vysadili, mali ste to tak aj nejakú dobu po vysadení? Ja neberiem HAK cca 3 týždne a chuť nejak stále nie je. Keby ste poznali nejake rady tak budem vďačná.

ketonka
16. feb 2022

@nm218 ešte počkaj, daj telu čas nech sa spamätá, možno aj niekoľko cyklov , každá sme ina. Ja som nemala vôbec chuť na sex to je pravda, po vyssdeni sa to zmenilo ale nepamätám si ako dlho to trvalo. No 3 týždne je naozaj krátka doba 🙂

nm218
autor
16. feb 2022

@ketonka no som fakt nedočkavá😅 každopadne ďakujem 😅

oblecenie99
16. feb 2022

Popravde ja som HAK po dlhých pre dlhých rokoch vysadila práve z toho dôvodu, že som bola iba taká "nijaká". Neboli síce ani predmenštruačné výkyvy nálad, ale ani ten wau pocit v strede cyklu 😅 tri týždne je ešte krátka doba, daj telu čas 🙂

oblecenie99
16. feb 2022

Ja som si tak hovorila, že v mojom prípade je HAK 100 percentne účinná ochrana, účinnejšie ako drzat tie tabletky medzi kolenami a dávať pozor, aby nespadli.. 😀 Naozaj vidím ten rozdiel a je obrovský.

ludka98
16. feb 2022

Ja som ju prestala brať pred rokom a stále ju nemám napríklad..

jaja20
16. feb 2022

Baby,ja som HK brala vyše 20 rokov a chuť som mala bez problémov 🙂 a užívala som si to perfektne,lebo som nemusela myslieť na možné následky. Ak máte nejaké problémy, riešte to s gynekológom,nech vám zmení značku tabletiek.

janickacrazy
16. feb 2022

@nm218 áno, ja som pri HAK nemala vôbec chuť, po vysadení sa chuť vrátila, ale trvalo to nejaký čas, myslím, že okolo 4-5 týždňov

mareri
27. feb 2022

mala som to rovnako, ale pomohli mi afrodiziaka