Problémy po operácii krčnej chrbtice

filipka3
21. mar 2015
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

Ahojte, poradte prosim, pred par mesiacmi som podstupila operaciu krcnej chrbtice. Mala som predtym strasne bolesti laveho ramena, ruky a trpli mi prsty, ani neviem ako som s takou bolestou mohla tri mesiace zit, toboz pracovat. Myslela som, ze zosaliem, nemohla som spavat ani normalne existovat. Bola som operovana v Kosiciach vo Fakultnej nemocnici, dali mi tam titanovu platnicku, moja bola strasne opotrebovana. Bolesti stale pretrvavaju, ale su mensie, stale mi ruka brni, napucha a mavam zavrate, tak neviem ako sa ich mam zbavit.. Absolvoval niekto z vas podobnu operaciu, ako ste sa z toho dostali, ako vas zoperovali, zlepsil sa vas zdravotny stav? Velmi mi pomoze, ak sa podelite so svojimi skusenostami. Poradte mi. Dakujem

nutrimas
21. mar 2015

Po operacii je vhodne rehabilitacne cvicenie, ktore castokrat dokonca pomoze predist operacii - SM system. Skuste si pozriet viac na ofic. stranke autora metody Dr.Smiska, kde najdete aj zoznam cvicitelov na SK podla regionu: www.smsystem.cz.
Sami prevadzkujeme mas. salon a cvicime s klientmi SM system, kazdemu vytvarame individualny cvicebny plan podla bolestivosti, kondicie, diagnozy. Zlepsenie stavu pri pravidelnom cviceni je velmi individualne, u niekoho su to 2-3mesiace, u ineho aj rok...
Na civcenie su potrebne pomocky, co je vlastne jedina pociatocna investicia - lano a balancna podlozka, najdete ich za prijatelne ceny aj v nasej ponuke:https://https://www.modrykonik.sk/market/?q=sm+system
@filipka3

sisaha
21. mar 2015

@filipka3 urcite ti pomozu kupele, tak si ich vybav. Osobne si myslim, ze ak si myslis, ze to nie je dobre, chod späť za neurochirurgom co ta operoval na kontrolu a povedz mu o tom.

katarinka2222
22. mar 2015

@filipka urcite skus liecenie, mne to po operacii chrbtice pomohlo, ale trvalo to dlhsie. Po lieceni mi bolo este horsie, vela som cvicila a pretazila sa. Doktor mi odporucil, aby som vyskusala uzivat wobenzym. Po nejakom case sa mi zmensil opuch, rana sa rychlejsie hojila a aj bolestivost sa mi postupne znizila.

juditerika
15. apr 2015

Absolvoval niekto operáciu krčnej chrbtice v Nových Zámkoch? Ako vôbec prebieha, v umelom spánku? Mám obavy či som sa rozhodla správne pre operáciu. Bojím sa, že budem sa cítiť ešte horšie než teraz. Už štvrtý rok mám problémy, bolesti ľaveho ramena, ruky a trpli mi prsty, všeobecne mám oslabené obe ruky.

sisaha
15. apr 2015

@juditerika operacia je urcite pod plnou narkozou. Co hovori MRI? pravdepodobne ti platnicka zasahuje do miechy, ked operaciu odporucaju

juditerika
16. apr 2015

Ahoj Sisaha. Ano az na troch miestach.

janka7072
21. okt 2018

@filipka3 dobry vecer, prosim Vas, ako sa citite po operacii teraz, mam tiez taky problem, estd aj na troch miestach zuzeny kanal na prietok krvi

juditerika
22. okt 2018

@janka7072 mozem povedat že operácia mi pomohla, aj mna caká este dalsia operacia krčnej hrbtice, ale ako sa teraz cítim nie je to este potrebné.

janocka372
25. apr 2019

aj ja som po operacii krcnej chrbticemala som priserne tlaky do hlavy a teraz uz je tomu rok co som po operaciia este stale mam tie tlaky do hlavy je to velmi neprijemne ked to nie je ani bolest ale tlak do spankov cela a zahlavia a clovek je cely stuhnuty neviem to nijako ovladnut ani sa toho zbavit napiste mi co vam pomohlo na tieto bolesti ak ste ich niekto mal

sasanja
11. máj 2019

Bolesť ramena a chrbta

juditerika
25. máj 2019

Ja som mávala bolesť hlavy a trpnutie ruky a prstov.Po operácii tieto príznaky už som nemala

myalex
1. okt 2022

@janocka372 ahoj, ako sa ti vyvija tvoj stav po dalsich 3 rokoch?

marika1066
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika1066
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika1066
11. jan 2024

@janocka372 prosím vás ak ešte sem chodíte dostali ste sa z tých tlakov do hlavy? Ja som polroka po oepracii a to iste hrozne tlaky trpnutie bolesť niekedy akoby som mala plno ihliciek v hlave no strašne a chytilo mi aj psychiku

raportka
16. mar 2024

@marika1066 aj ja som po operácii krčnej ,menili mi tri platničky , strašne ma obe ruky bolia od lakťa až dole a až do prstov ..a nič mi zatiaľ neprešlo ...nemôžem absolútne nič robiť ,hrozne bolesti rúk mám potom ...ktovie koľko to bude trvať