Problémy s menštruáciou počas dojčenia. Poradíte?

zuzana1291
6. okt 2013

Ahojte vsetci,
mam problemy s menstruaciou. Stale dcerku dojcim, v noci 1-2 krat a cez den cca 2 krat, ako si vypyta 🙂 V lete som dostala prvy krat menzes, trval 14 dni. Potom o tri tyzdne som dostala dalsi, opat dlhy- 12 dnovy. Po druhom menzese uz to bolo len horsie, neustale spinim, aj medzi cyklami. Teraz mam opat menzes, po dvoch tyzdnoch a to nevravim o tom , ze som dva dni krvacala, potom dva dni nic a takto stale dokola. Som uz vycerpana, zelezo jem jak lentilky. Teraz som uz treti krat za posledny mesiac prechladnuta, myslim ze to suvisi s tym krvacanim :((( Gynekolog nic nenasiel, vsetko mam zdrave (robil sono), aj vyter z krcka mam ok. Mate niekto podobne skusenosti? Pomoze mi ked malu odstavim? Podla doktora je to z hormonalnych vykyvov, ale pokial mam toto prezivat stale, tak asi budem nutena kojenie ukoncit :(

barboritta
6. okt 2013

tak toto je aj môj prípad.som 4 mesiace po pôrode,striedavo špiním a krvácam,niekedy pár dní nič.som zoslabnutá a malátna.lekár povedal že som v poriadku.že to je z dojčenia.tak asi to tak bude aj v tvojom prípade