Psoriáza a biorezonancia

domiemma
28. apr 2021

Ahojte prosím vás má niekto skúsenosť s biorezonanciou pre zlepšenie psoriázy? Bola som na biorezonancii no psoriáza sa mi stále zhoršuje... Neviem ci mam ísť znovu alebo nie... Ďakujem

sisa_s
28. apr 2021

Biorezonancia je podvod, navstiv kvalitneho lekara radsej

maxxim
29. apr 2021

@domiemma ahoj, mne najviac pomaha taká masť, co mi predpisuje lekar. Nazov ti napisem, keď budem doma, neviem ho z hlavy, ale je to uplne topka zo všetkeho co som vyskušal, doplaca sa nan v lekarni minimum a je setrna ku kozi, nestipe, nemas pocit svŕbenia....
Vieme ze to sa neda uplne vyliečiť, ale niekedy mi to po castom nanašaní vie ustupiť tak že si to ani nevsimneš, iba taku jemnu pokožku máš, bez supiniek.
Je to boj na celý zivot, a možno to bude znieť divne no ja uz som z tím stotoznený. Je to moja súčasť, a stres okolo toho uz necitim. Niekedy to vidieť, niekedy menej ale a čo...z odstupom času sa mi vsetky priznaky spojili do jednej velkej diagnozy, a viem už preco to má suvis. Holt, ber to tak že si to jednoducho ty. Áno je to neprijemné, no dôležité je to ako to príjmeš. Je to sice obmedzujúce ale sto krat horsie je nosiť rúško ako cvok po meste alebo byť na pristrojoch....
Len si predstav čo by za Nás" problem dali tí čo sú na tom ovela horšie. No ak sa môžem opýtať, aku mas krvnu skupinu?
Prajem pekný den, a vecer ti to poslem.🙂🌻

domiemma
autor
29. apr 2021

@maxxim ďakujem veľmi pekne... Ja to nejak prijať neviem... Neviem sa na seba pozerať neviem ísť von hanbím sa pred priateľom som zla a nemám náladu no v skratke je to strašne somnou.... Určite posli budem veľmi rada 😊 a ešte raz ďakujem je super keď mi napíše niekto kto to tiež ma 😊

maxxim
29. apr 2021

@domiemma jasnacka ze poslem. Hneď ako pridem domov. No netrap sa nad tim, ja ako som cca v 20 tke sa prestal o to zaujimať, tak sa mi to ustalilo a je to iba také ako počasie. Stres okolo toho je najhorší, neviem sice v akom rozsahu to máš, no hlavu hore. Nezufaj ale dúfaj.🙂

domiemma
autor
29. apr 2021

@maxxim no už rok aj 4 mesiace mam dcérku odvtedy mam ako taký stres.. No zhoršovať sa to začalo až teraz 🙈 a mam to všade nemám miesto kde by som to nemala no najviac ma mrzí tvar na tvary si to nemám ako zakryť a tak 😁

mirkaz156
29. apr 2021

@domiemma áno ja som dokopala manžela k tomu. Pomohlo to v zmysle že mu robila testy na alergie a neznášanlivosť potravín. A áno keď sme na tom zapracovali pomohlo to. Ale on to nedrží na 100% lebo mu vyšiel lepok laktóza a bravčové mäso. S tým lepkom máme najväčší problém. Bravčové sme vylúčili ja ho neľúbim , kupujeme mu bezlaktózové a doma kváskujem. To mu vadí oveľa menej ako kupované pečivo. Ale dá si sem tam aj kupované 🤷. Z môjho uhla pohľadu je psoriáza vždy o strave. Takže to záleží na každom ako sa vie ,, zariadiť ,,🤷
A áno aj nám povedala že sa to môže najprv oveľa zhoršiť, že u každého je individuálne koľko to bude trvať.
Ako dáva mi to logiku. Niečo ješ 30rokov a potom prestaneš tak ešte to máš v čreve.
Inak sa chystáme na týždňový detox. A rátam že sa mu to zhorší.

domiemma
autor
29. apr 2021

@mirkaz156 hej hej mne tiež vyšla laktoza a cesnak a zo stravov mam celkom problém bud celý deň nič nejem alebo jem len pečivo nemôžem do seba dostať teplú stravu co si myslím ze je tiež problém

mirkaz156
29. apr 2021

@domiemma tak vidíš 🤷. Ak máš problém jesť teplé jedlo. Nemusíš. Skús naštudovať živú stravu 🤷. Ono je psycho prejsť z jedného dňa na druhý ja chápem. Ja som tak tiež prešla kvôli iným zdravotným problémom. Kombinujem živú stravu a veganstvo. Bolo to pre mňa brutálne hrozné aj fyzicky aj psychicky 😬. Aj si dám sem tam niečo nevegánske s potom si oplieskavam hlavu 🤦😁

domiemma
autor
29. apr 2021

@mirkaz156 idem si to pozriem naštudovať teda... Veľmi pekne ďakujem 🙂

maxxim
29. apr 2021

@domiemma ahoj, tak posielam ti fotku toho krému.

domiemma
autor
29. apr 2021

@maxxim ahoj, super veľmi pekne ďakujem 😊 snáď pomôže 🙏

maxxim
29. apr 2021

@domiemma snáď😊

bororka
30. apr 2021

@domiemma ahoj, ja som bola psoriatik od 7.roka. Moja psoriáza nesúvisí so stravou ale vyslovene so stresom. Momentálne 5.rok nemám žiadne ložiská. Keď som toho mala viac v práci, hneď mi vybehne také varovné a vtedy už viem. Zistila som to len sledovaním. A čo som mala možnosť spoznať psoriatikov, tak najhoršie prejavy mali naozaj vyčerpaný ľudia. Skôr psychicky vyčerpaný. Netvrdím, že to je iba o hlave, ale moja hlava má úzky súvis s telom. Teda u mňa to platí. Preto je moje heslo "mám v ....". Nie vždy to ide, ale neutapam sa vo veciach, neriešim neriešiteľné, snažím sa nájsť si každý deň svoju chvíľu aj za cenu vstavania o 5, mať niečo na čo sa tešiť. Držím palce

bororka
30. apr 2021

@domiemma a ten krém je kortikosteroid. Zaberie vždy, ale preštuduj si dopad na telo z kortikosteroidu. Nie vždy to stojí za to

domiemma
autor
30. apr 2021

@bororka ďakujem idem si to pozrieť... No asi aj u mňa má stres veľkú rolu myslím si... Ďakujem pekne za radu a pekne slová 😊

bororka
30. apr 2021

@domiemma a ešte som zabudla. Moja skúsenosť s biorezonanciou je len pozitívna. Prestala som vďaka nej fajčiť, priateľ si zlepšil dlhoročné problémy s kolenami. Asi nič nejde jednorazovo, a sama musíš citit6, či to je cesta. Veľmi ti držím palce, viem čo to je za opachu. Ale má to koniec, resp. aspoň prestávky 😅 Krásny víkend prajem ✊🏿🍀

domiemma
autor
30. apr 2021

@bororka
@bororka ďakujem pekne za všetko 😊 pekný víkend aj tebe 😊