Ranná nevoľnosť po vysadení antidepresív

ivetafer
27. jan 2020

Ahojte, vysadila som mesiac dozadu antidepresiva, už sa k nim vracia nechcem, brala som ich na úzkosť.....
Ráno po prebudení mi začne byť zlé a niekedy ma aj napína na vracanie..... A boli ma žalúdok..... Potom postupom dňa to prejde, mate niekto skúsenosť? Co mam s tým robiť? Nechcem sa určite vrátiť k tabletkam a neviem ci je to spôsobené tým
.... Ďakujem za odpovede

lucia851
27. jan 2020

Preco sa nechces vratit k liekom?

ivetafer
autor
27. jan 2020

@lucia851 lebo som ich brala 6 rokov a mam pocit ze v poslednej dobe mi už ani nezaberali..... A chcela som druhé bábätko a chcela som byť čistá

lucia851
27. jan 2020

Su aj take antidepresiva pri ktorych mozes otehotniet treba sa informovat u lekara

miriam1983
27. jan 2020

@ivetafer ano,mne tak byvalo. Vyslovene som sa bala rana,ze sa budem musiet zobudit. Niekedy aj teraz to mavam,aj v noci,lebo ma este vedia chytit uzkosti a panika. To prejde,neboj. Davaj si magnezium.

ivetafer
autor
27. jan 2020

@miriam1983 áno začalo som brat magnézium..... Len mi je z toho do plaču že mi tak je, lebo nič mi nechýba všetko je v poriadku a ja tieto stavy nechcem mať, a ešte keď mam dostať menštruáciu je to oveľa horšie......

miriam1983
27. jan 2020

@ivetafer to byva,moze byt aj pocas ovulacie. Ono to chvilu potrva. Ja ad neberiem uz niekolko rokov a ajtak sa mi tieto stavy niekedy objavia.

ysseba
27. jan 2020

@ivetafer a nebude to uz tehotenstvo? ☺️🤔

ivetafer
autor
27. jan 2020

@miriam1983 tak klobúk dole ja by som to chcela tiež vydržať a všetko zvládať bez AD dúfam ze sa mi to podarí..... A co robíš keď sa ti tieto stavy objavia ako to riešiš?

ivetafer
autor
27. jan 2020

@ysseba nemyslím 😂 teraz mam dostať a už cítim vaječníky

miriam1983
27. jan 2020

@ivetafer snazim sa to pretrpiet. Nic ind mi nezostava. Snazim sa fungovat,ak sa da a premahat sa...

ivetafer
autor
27. jan 2020

@miriam1983 ja mam také ze občas z ničoho nič ma pot o leje taka horúčava prejde telom a už sa to začína púšťať..... Potom už som v strehu že čo zase bude či bude paničky atak alebo nebude

emmi101
27. jan 2020

Tak potom už len brať to magnézium a dúfať a snažiť sa, že to bude lepšie keď už lieky brať nechceš. Ale možno by bolo fajn to ešte zvážiť

miriam1983
27. jan 2020

@ivetafer ano,to mavam aj ja,este ylaky do jlavy a pocit na odpadnutie,di toho pocit na zvracanie a hnacka. To je uzkost a panika.

ivetafer
autor
27. jan 2020

@miriam1983 no výborne tak musím byť silná a nepoddat sa tomu ved to prejde..... Ďakujem a drzte palce snáď to zvládnem

miriam1983
27. jan 2020

@ivetafer zvladnes ;) si to hnusne a neprijemne stavy,ale ako pridu,tak odidu. Nezomries na to,treba si to vzdy povedat,ze to je len chvilkove a neskladat sa z toho.

angela85
27. jan 2020

Ahoj,ja som to mala keď som bývala u svokrovcov. Mala som so svokrou zlé vzťahy. Prešlo to až keď sme sa odsťahovali a ja som bola vpohode. Najlepšie sa je čo najskôr najesť nejaký chlebík s maslom a šunkou. Prejde to až keď odstranis dôvod stresu

ivetafer
autor
27. jan 2020

@angela85 ahoj ja nemám naozaj žiadny dôvod stresu...... Predtým som mala a Le teraz už nie a všetko je ôk

angela85
27. jan 2020

@ivetafer ja ti rozumiem ale to je taká nervozita v tele. Vtedy som sa nahltala magnézia a čo najvyššie dávky,no ja som mala dôvod. Bola som z toho vkusne v strese. Veľmi mi pomohlo keď som išla do roboty. Z počiatku som nejedla,som sa bála že sa povraciam. Potom som aj celé dni mala stiahnutý žalúdok aj hrdlo a strašne ma naťahovalo. Ale keď som si trochu ráno zajedla,aj keď nasilu,tak mi to pomohlo od toho napinania

ivetafer
autor
27. jan 2020

@angela85 to áno ja väčšinou ráno vstanem som v poho a o chvíľku to príde také napätie a už na vracanie.... Snažím sa rozdychat a najesť sa no niekedy je to ťažké

anonym00000
31. máj 2022

@ivetafer ahoj tiež som teraz vysadila antidepresiva a mám podobne stavy. Prešlo ti tie stavy postupne?