Schizofrénia

mia002
3. jan 2017

kto sa lieči na schyzofreniu ?

pribinak
3. jan 2017

Liekmi od psychiatra a doplnkové terapie

nnjago
3. jan 2017

Ja nie, ale drzkaj sa musi to byt tazke.Vela sily

mia002
autor
3. jan 2017

@pribinak máš skúsenosti?

pribinak
3. jan 2017

@mia002 nie, ale ozvi sa lige za dusevne zdravie, su tam fajn ludia

anissee
3. jan 2017

@mia002 pracujem na psychiatrii ak potrebujes nejaku radu

mia002
autor
5. jan 2017

@anissee ďakujem, ja beriem lieky na schizofréniu ,už skoro rok, ale vždy keď sa snažím ich vysadiť je mi strašne zle,naposledy to boli strašne silné hnačky, a únava,v septembri som tiež chcela vysadiť,vtedy som bola tiež strašne unavená, nedokázala som nič robiť , celý deň v posteli,a depresia s toho všetkého.je možné že budem musieť tieto lieky brať celý život? bojím sa hlavne tých nežiaducich účinkov, parkinson ,máte pacientov ktorý dostali parkinsona po dlhodobom užívaní liekov? ďakujem za odpoveď

anissee
5. jan 2017

@mia002 ahoj.lieky v ziadnom pripade nevysadzaj..uskodis si viac..pacienti vacsinou uzivaju lieky cely zivot..bud tbl alebo depoty a funguju celkom slusne. ten parkinson sa vyskytuje ale az u starsich pac a nie je taky vyrazny ako bezny parkinson...skor je to jemny alebo situacny tremor ruk/y

mia002
autor
5. jan 2017

ja mám len 40 rokov, a už teraz mám obavy čo bude.ďakujem za odpoveď.ja nemám schizofréniu , len tieto lieky mám na zavraty,ktorých príčina nie je známa, pravdepodobne niečo s psychikou , ja si myslím.

juli268
28. okt 2018

Ahoj aj ja mám sychizofrenizu som na inekciach a chcem sa spýtať SI aj na id