Šestonedelie po spontánnom potrate

bianca512
5. mar 2016

Ahojte som mesiac po spontánnom potrate v 21tt ☹ krvácala som necelé 4týždne potom 10dní vôbec nič a už tretí deň mám silné krvácanie ako pri menštruácii, je to možné? môže to byť už menštruácia? mala niektorá niečo podobné? Ďakujem

erka2014
5. mar 2016

Mohol by tp byt uz prvy cyklus.ja som ho mala tiez taky silny ale uz si nepamatam po kolkych dnoch som ho dostala.neboj prejde. Prajem ti vela sil viem co prezivas.ka som ostala tehotna zas pi dvoch cykloch.drz sa.

michala.s
5. mar 2016

@bianca512 Aj ja som taka mala a to uz prisla prva menstruacia

katkarina
5. mar 2016

Ahoj, v prvom rade prajem vela sil.. A ja som sice neprezila to co Ty ale po klasickom sestonedeli som mala hned cyklus a odvtedy stale.. Asi je to normalne a asi aj znak toho, ze telo funguje nejak..

bianca512
autor
6. mar 2016

@erka2014 ďakujem... no tak to budem rada ,ze to bude menstr. Mozno sa mi aj cyklus upravi.

bianca512
autor
6. mar 2016

@michala.s ano? A hovoril ti to aj Dr.?

bianca512
autor
6. mar 2016

@katkarina dakujem krasne...uz sa davam dokopy je to tazke ale verim ze pridu uz len krasne dni 🙂 uz sa snazim mat len usmev na tvari...🙂

katkarina
6. mar 2016

@bianca512 drzim Ti palce aby svietilo uz len slniecko a dala si sa rychlo dokopy..

bianca512
autor
6. mar 2016

Ste vsetky velmi zlate dakujem pekne :-* 🙂 dakujem za podporu :-*

michala.s
6. mar 2016

@bianca512 ano bola som po sestonedeli hned u dokiho a ten mi aj povedal, ze mozem uz pomaly ocakavat ms

erka2014
6. mar 2016

@bianca512 keby si sa potrebovala vyrozpravat alebo nieco opytat kludne pis sukromnu spravu.mne dievcata z konika velmi pomohli psychicky lebo najlepsie si rozumeju ti kt.si to prezili. 😊