Otehotnenie po spontánnom potrate bez prvej menštruácie

9. jan 2024

Žienky minulý rok v septembri som otehotnela,ale žiaľ skončilo to spontánnym potratom v novembri,vajíčko sa prestalo vyvíjať a spontánne som krvácala doma asi mesiac ( decká sledoval). Tento mesiac som čakala svoju prvú menštruáciu po potrate ale už asi nepríde. Robila som si rôzne testy počas tohto obdobia a videla som že hcg mi kleslo na nulu ,chcela som vedieť či všetko prebehlo ako malo,dnes som si robila nový test a je pozitívny. Je teda možné že som opäť tehotná bez prvej menštruácie po potrate. Bude to v poriadku ?

autor
9. jan 2024
autor
9. jan 2024

Intime test

kakakina
9. jan 2024

Môžeš ja som tak mala.Tiez som spontánne potratila a ďalšiu menštruáciu som nedostala a už ma skoro 13 rokov 😍

autor
9. jan 2024

@kakakina ďakujem trocha ma to upokojilo 🧡🙏🏻

jaga18
9. jan 2024

Mne povedala dr, že čím skôr, tým lepšie. U mňa síce prebehla 1 ms, ale všetko bolo následne v poriadku.

autor
9. jan 2024

@jaga18 ďakujem za skúsenost ❤️

maryetta
9. jan 2024

Ano je to mozne. Mnohe zienky aj po porode takto otehotneju. Prajem hlavne vela zdravia. Nech sa to teraz podari…

danielittar
9. jan 2024

Držím palce, tiež som tak mala. Druhá čiarka už bude mať 3 mesiace 🙂

autor
9. jan 2024

@maryetta ďakujem ❤️

autor
9. jan 2024

@danielittar ďakujem za skúsenost,snáď aj nám sa podarí všetko do konca 🧡

autor
9. jan 2024

@danielittar ešte mi napadlo ci na kontrolu stačí ísť o 2 týždne. Keď nemám žiadne problémy ( predtým som krvácala). Alebo mám ísť skor,aby nasadili nejakú liečbu po Tom spontánnom potrate ?

danielittar
10. jan 2024

Ja som bola na kontrolu hneď a dostala som Progestanelle tabletky na vkladanie. Odporúčam radšej ísť, netreba nič podceniť. Maximálne ta otočia 🙂

autor
10. jan 2024

@danielittar ďakujem. Snáď dostanem rýchly termín. Ráno urobím test a budem kontaktovať lekára. Len je to tam s nimi ťažko ,v klinike môj lekár ordinuje len raz týždenne.. dovtedy budem asi musieť počkať 😟

autor
11. jan 2024

Dobré ráno žienky. Nové dva testy,pepino a babytoptest. Oba veľmi slabé. Niečo tam je ale malo by to silnieť. V noci som bola o 3 cikať a test som robila 8:30 tak možno to bol slabo koncentrovaný moc. Fakt neviem. Bojím sa aby sa neopakovalo to čo predtým. Nekrvacam, podbruško trocha boli ako pri ms ..teraz neviem či k tej dr ísť ak je to napríklad biochemické tehotenstvo..

autor
11. jan 2024

Napadlo mi že to môže byť cysta? Mám jednu 3.5 cm

sofia1979
11. jan 2024

Testuj rovnakou značkou koľko DC si?

autor
11. jan 2024

@sofia1979 žiaľ nenašla som v obch už intime. Preto tieto dva. Neviem aký deň cyklu som lebo som po spontánnom potrate, po vyčistení som čakala na prvú ms. Ale nedosla

autor
11. jan 2024

@sofia1979 a testy predtým ako som dokrvacala boli čisto negatívne takže nebude to zostatkove

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre