Silné závrate

4. jan 2024

Už roky trpim zavraťami a silnymi bolesťami hlavy,rok som chodila po vyšetreniach a nič mi nezistili no samozrejme psychika od roku 2004 beriem AD a nepomohli,su dni keď sa ledva dopotackam k posteli tak ma toči musim si lahnuť a byť skrutena inak by som zvracala,je to čim ďalej horšie mam pocit akoby som na zemi ani nestala,v lekarni som si kupila vertigoheel ale nepomohol,strašne ma to vyčerpava a moja neurologička mi nič nechce predpisať,prosim vas podarilo sa vam zbaviť zavratov?

deti95060810
4. jan 2024

nemáš migrény? skús sumatriptan - na predpis, možno pomôže...
a lekárka píše akú diagn. ?

autor
4. jan 2024

@deti95060810 praveže migreny su to vraj neni ja mam dg ako schizoafektivnu poruchu beriem lieky aj na štitnu žlazu a pišu mi že mam epilepsiu pritom som vživote zachvat nemala ale bola som naEEG a ram ukazalo že mam v mozgu epilepticke vyboje na to beriem depakine

jamimo
5. jan 2024

a na ORL vyšetrenie ťa neposlali?
Ok, jedna vec je tvoja diagnóza, druhá vec možný vedľajší účinok medikácie, hormóny tiež možný faktor (mne sa hlava točí počas ovulácie, niekedy sa tiež dám do klbka a ležím 😵)
Napriek tomu, že každý je originál, ľudské telo zázrak a medicína jeden veľký otáznik... Podľa toho ako píšeš, neurologička asi nemá veľmi náladu na diferenciálnu diagnostiku, alebo porozmýšľať nad tým, ako ti pomôcť, však?
Ak roky trpíš, tak by sa mali nad tým zamyslieť...
Skoré zlepšenie prajem ❣️

jojo1976
15. mar 2024

Šípkový caj liter denne zavrate pominú