Sivá čiarka na Covid teste

13. okt 2023

Dobrý deň.
Viem, poviete si že to riešim príliš a som paranoidná… ale v sobotu som bola s tetou a tá v pondelok cca začala byť chorá nakoniec vyšla pozitívna na Covid. Nemám žiadne príznaky akurat sem tam mi zatekajú hlieny ale to už dlho a asi 2x denne sa mi naplní nos ale bola som prednedavnom nachladená…covid som mala na jar…
Robila som si dnes test pre istotu a písalo tam, že limit je 15-30min. Po cca 25min som pod bleskom z mobilu a pri dobrom svetle videla veľmi veľmi slabú sivú čiaročku. Nevychadza mi to lebo keby sa nakazím tak už by som mala priznaky v utorok a dnes už isto koľajnice… po cca 2-3 hod sa test rozpil a zmizla tá čiarka..Je to možné že to bol len planý poplach??
Robila som si test kvoli oslave zajtrajšej…

ullala
13. okt 2023

Tu ciarku by si mala vidiet ruzovu a volnym okom, nie so svetlom z mobilu 🙂 tiez som to robievala, ale uz ma to preslo 😀

nini1978
13. okt 2023

Nemusíš panikáriť ,ak keď si bola s pozitívnou neznamená,že máš vírus aj ty
Inak sivá čiarka.. nebude asi dobrú test
Čiarka je bordová,keď je silná viróza a neskôr sa zosvetli tak do ružova

petamich
13. okt 2023

dnes by si uz bola podla mna jasne pozitivna, ak by ta nakazila

nini1978
13. okt 2023

@petamich áno presne
Ink doba 2-5dni cca

autor
13. okt 2023

Ďakujem skúsim keď tak este raz zajtra ale už som paranoidná…keď som mala Covid predtým som mala na začiatku slabú a za par hodin zosilnela.. ale teraz mi nič nie je, akurát občas zakašlem ale no hovorím bola som nachladená prednedavnom

weronika171717
13. okt 2023

Ľuďom už zase začína pekne ...... 🤮

marhulka13
13. okt 2023

@weronika171717 presne, ved už je to jedno. Chrípka je svinstvo keď človeka riadne drapne a je jedno ci je obyčajná ci covid

autor
13. okt 2023

Mne nie je nič ide mi len o to aby som nenakazila množstvo ludi

taktotedanie
13. okt 2023

Tak si ho zopakuj o dva dni a dovtedy davsj pozor s kym sa stretavas

autor
13. okt 2023

Teraz som zopakovala po cca 12hod a úplne snehobiely 😂 asi by nabehla silnejšia že?