Prečo nesilnie druhá čiarka na teste?

mucinka5512
5. sep 2020

Ahojte baby. Som trochu na nervy, alebo ako by som to napísala.
Robila som si pred týždňom v piatok test, vyšiel pozitívny, ale druhá čiarka bola veľmi slabá, ale viditeľná.
Sobotu a v nedeľu som si robila ďalšie inej značky a tiež boli pozitívne, ale tiež bola čiarka slabá.
V utorok som si robila test takej iste značky ako prvy test a bola čiarka silnejšia.
Ale teraz som mala ešte jeden, že idem vyskúšať a čiarka zase slabá. Prečo
Moja otázka znie, že prečo mi nesilnie? Prvé tehotenstvo som mala koľajnice. A teraz čiarka stále slabá. Dnes je 10 dní čo mi mešká menzes

mucinka5512
autor
5. sep 2020
tessa2299
5. sep 2020

@mucinka5512 mozno si vypila viac tekutin a mala si viac zriedeny moc. Nemusis stresovat 🙂 a gratulujem 💗

meggie393
5. sep 2020

@mucinka5512 testuj testom rovnakej značky radšej a približne v rovnaký čas 🙂 čiarku máš peknú, objednala by som sa k dr .

cookie29
5. sep 2020

Tehotenské testy určujú prítomnosť HCG v moci nie jeho množstvo. Rôzne testy majú rôznu citlivosť. A Tvoj moc nie je vždy rovnako koncentrovaný preto sa hladina HCG určuje z krvi a nie z mocu. Možno je všetko v poriadku a možno si mala ovulaciu neskôr a možno je to biochemické... ale to treba test z krvi. 🍀

veronice
5. sep 2020

Testuj testom rovnakej znacky, rovnaky cas ako radi tessa a ja este doplnim ze najlepsie z prveho ranneho mocu a max raz za tri dni, inak sa z toho scvoknes kym pojdes ku dr. 😉 Ja som mala kolajnice snad az po dvoch tyzdnoch meskania a vsetko bolo ok. Drzim palce 🙂🍀❤️

tanchen
16. dec 2020

Ahojte, ja som tiež na pochybách. Testy 10 DPO aj 11 DPO boli ešte snehobiele, 12 DPO som mala prvýkrát slabú čiarku. Na druhý deň 13DPO s tým istým testom ciarka ešte slabšia ale dala som aj iný test a tam bola jasnée vidieť. Dnes 14 DPO ale zase slabulinká, asi najslabšia. Testovala som síce až poobede ale aj tak, nemala by čiarka už silnieť? Je ešte šanca, že bude silnejšia? Už som sa tak tešila, pol roka sa snažíme a konečne tam niečo bolo

mucinka5512
autor
17. dec 2020

@tanchen ja som mala tu čiarku stále slabú takú aká je na foto. A nakoniec to bolo biochemické tehotenstvo 🤷‍♀️

tanchen
17. dec 2020

@mucinka5512 joj, to má mrzí 😒. Ja mám čiarku asi ešte slabšiu ako si mala ty ty a stále nesilnie. Pri 1. tehotenstve som mala jasné ružovú čiarku, čo silnela, tak sa tiež obávam, či je to teraz v poriadku.

tanchen
22. dec 2020

@mucinka5512 nakoniec to aj u mňa tak dopadlo. Dnes prišla ms. No aspoň to nie je mimomaternicové

mucinka5512
autor
22. dec 2020

@tanchen ako blbo to vyznie ale je to šťastie v nešťastí. Držím palce nech sa čím skôr zadarí a riadne uhniezdi ❤️

tanchen
22. dec 2020

@mucinka5512 Ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre