Skúsenosti s laserovým epilátorom na doma

atka1989
2. máj 2015

Chcem sa opýtať ci ma niektorá skúsenosti s laserovým depilátorom na odstránenie chĺpkov na doma ???

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinka158
2. máj 2015

@atka1989 ahoj ja som mala Benus epilator ale u mna ziadna změna akurat som s toho mala nepekne pig. skvrny ☹ teraz mam IPL epilator Philips Lumea a je uzasny. Na nohách a v podpauzi mi uz skoro nic nerastia 🙂

sednaja
2. máj 2015

@atka1989 Ja len na upresnenie pojmov. Ak by si do budúcna neriešila laser, ale odstraňovanie chĺpkov strojčekom, tak daj pozor, aby si si nekúpila DEpilátor, ale Epilátor.

atka1989
autor
2. máj 2015

@malinka158 akurad aj ja si chcem ten kupit.

miri_1
2. máj 2015

@malinka158 to vazne? tak dobre to funguje? mne manzel chcel nieco take uz davno kupit, ale kedze je to celkom draha zalezitost, nechcela som to len tak kupovat bez odporucani. takze si spokojna? ako dlho vydrzi ten laser? kolko aplikacii? alebo je to nekonecne? dakujem

malinka158
2. máj 2015

@atka1989 tak to je nieco ine, ten nie je laserovy

malinka158
2. máj 2015

@miri_1 teda u mna funguje, dost vela zien si ho vychvaluje. tiez som dost setrila aby som si ho mohla dovolit ale nelutujem 😀 ja som mala dlhe roky problémy s tmavym a hustym ochlpenim. po ziletke som bola samozrejme podrazdena, zacala som sa epilovat klasickym epilatorom, nevyzeralo to pekne ked to vyrůstalo a niektore chlpky zarastali 😒 prve mesiace sa osetrujes 2 krat za mesiac, potom podla navodu staci uz iba raz do mesiaca. za aky cas ti prestanu chlpky rast je individualne. Mal by vydrzat 5 alebo 8 rokov neviem presne ale to zavisi aj od toho ci ho budes používat na cele telo alebo iba napr. na nohy. Ja by som ho urcite nevymenila za nic ! 🙂 som max. spokojna 🙂 🙂 🙂

evitka83
2. máj 2015

@malinka158 Prosim ta ako dlho ti asi trva jedno osetrenie komplet noh? Stehna + lytka. 🙂

malinka158
2. máj 2015

@evitka83 lytka zvladnem v pohode rychlo asi za par minut, dlhsie mi trvaju stehna 😒 akurat nevyhoda je ze bateria vydrzi asi iba na jednu nohu, potom ho musim nabit a pokracovat.

mimina00
2. máj 2015

@malinka158 a da sa pouzit aj na intimne 😅 partie?

peteva85
2. máj 2015

Aj ja mam lumeu a nemenila by som za nic.. dlhe roky som epilovala, az som dostala valentinsky darcek 😉
Pouzivam ju od polovicky februara, ale v podpazusi a nad hornou perou nemam chlpky vobec.. aj na lytkach uz mam len cca 30%.. Ozaj, je to sice draha zalezitost ale stoji to zato.
Co sa tyka zivotnosti, je to nastavene na pocet zableskov, myslim ze 140 000 alebo nejako tak.
@mimina00 ano da sa.. a tiez funguje 😉

mimina00
2. máj 2015

@peteva85 wau to pocujem prvy krat,idem pozriet kde to kupim.nie je to bolestive?

matka1974
2. máj 2015

Bavite sa o IPL, ze Staci 1 x za mesiac?

matka1974
2. máj 2015

A aka je ce na toho Philips lumea?

mimina00
2. máj 2015

@matka1974 pozeram ze od 250-500 e tak dost,no neviem ktoru lumeu konkretne maju

peteva85
2. máj 2015

@matka1974 neboli to vobec, mas tam 5 intenzit svetla.. ja som zacala s 3 a v pohode, teraz uz na najvyssom stupni ficim 😀
stala 419€. Prve aplikacie su 1x za 10-14dni, potom Ti staci len 1x za mesiac. Tie prve aplikacie su o tom ze IPL Ti inaktivuje korienok a ten prestane rast. Pred pouzitim sa oholis a tak "blikas" ja som sa holila aj medzi aplikaciami, lebo mi rastli chlpky, teraz uz nie.. Uz mam len take akoby mapky po nohach.

peteva85
2. máj 2015

@mimina00 ja mam tu na komplet cele telo precision plus. Taka "obycajna" je len na nohy a podpazusie

malinka158
2. máj 2015

@mimina00 ano da sa je k tomu aj nadstavec

adka12
2. máj 2015

Baby dajte prosím link na ten epilátor. Ja som sa práve chcela objednať na laserovú epiláciu a 6 sedení ma výde 300e, takže to si môžem rovno kúpiť ten prístroj domov 🙂

peteva85
2. máj 2015

http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/05/lu...
tu je to pekne nafotene a rozpisane
ja som kupu odkladala na neskor, lebo ozaj 419€ je podla mna dost, ale nelutujem.. skoda ze som ju nekupila skor 😀

malinka158
2. máj 2015

@mimina00 http://www.shoppie.sk/philips-sc2008-11/d-14832...

ja mam tuto ale kupila som ju asi za 390 eur sa mi zda neviem presne. bola vtedy v akcii

miriama11
2. máj 2015

@malinka158 ahoj a ako dlho to pouzivas?ja som niekde citala ze vraj cez leto sa to nesmie pouzivat,neviem ci to je pravda.tiez zvazujem kupu aj kozna lekarka povedala ze je to super.ale zaujima ma ze tam kde uz nemas chlpky tak tam uz to neaplikujes?ci aj tie chlpky casom dorastaju

malinka158
2. máj 2015

@miriama11 nie nie prave ze musíš aj tam kde uz chlpky nerastu, pretoze IPL nikdy nie je trvale. Ja ho pouzivam od zaciatku februara

mimikas
2. máj 2015

@malinka158
@peteva85 baby prosim vas mozem sa depilovat aj v lete a aj v pripade tehu?

adka12
2. máj 2015

Baby používate to aj na tvár? Ja mám tmavé tvrdé chlpky, zaberie to tiež? Za tých 90 dní sa dá vidieť rozdiel?

malinka158
2. máj 2015

@mimikas v pripade tehu myslim ze je to zbytocne, pretoze hormony sa trosku buria 🙂 a niekto pise ze sa epiluje aj v lete, ale netřeba ist předtím par dni na slnko

@adka12 ano ja pouzivam aj na bradu a je vidiet vysledok

adka12
2. máj 2015

@malinka158 a ako často sa epiluješ? Koľko krát to stihnem za tých 90 dní? Bude už vidieť výsledok? Ak to nebude fungovať, aby som ho stihla vrátiť 😀

mimikas
2. máj 2015

@malinka158 dakujem, ja tehu este nie som ale chcela by som, a vidis rozdiely na nohach? Ja mam lytka strasne chlpate. Pred pouzitim sa len oholis a oziaris cele to co treba?

malinka158
2. máj 2015

@mimikas aj ja som mala strasne chlpate, este len som sa oholila a uz mi bolo vidiet cierne bodky na nohách ☹ ☹ teraz tam mam uz iba v takých mapkách 🙂

@adka12 myslim ze ho nebudes chciet vrátit 🙂 ja epilujem kazde 2 tyzdne. za 3 mesiace urcite uvidíš vysledok 🙂