Skúsenosti s laserovým epilátorom na doma

atka1989
2. máj 2015

Chcem sa opýtať ci ma niektorá skúsenosti s laserovým depilátorom na odstránenie chĺpkov na doma ???

peteva85
2. máj 2015

@adka12 do 90 dni budes vidiet isto vysledok.. ja pouzivam od polovice febr., o chvilu to bude 90dni a vidi m vysledok. Ta lumea p.plus mas tam nastavec aj na tvar preto stoji viacej. V tej obycajnej nemas.

V tehu nie, predsa je to ozarovanie.. v lete sa to moze v pohode, tak pise aj v manualy, akurat sa opporuca vecer aby sa neislo hned po aplikacii na slnko.
@mimikas ano oholis a blikas..

adka12
2. máj 2015

Baby a ktorý model je aj na tvár?

malinka158
2. máj 2015

@adka12 ten co som davala odkaz vyssie, ten s nadstavcom

kubikovi
2. máj 2015

a pred použitím sa musím oholiť, alebo môžem si prejsť aj depilátorom?

malinka158
2. máj 2015

@kubikovi nie s epilatorom sa nemá lebo ten ti vytrhne aj korienky. iba oholit a potom osetrit s Lumeou

kubikovi
2. máj 2015

@malinka158 aha, už rozumiem, a tie náhradné ziarovky, sú tiež drahé, a dostať ich vôbec kúpiť?

malinka158
2. máj 2015

@kubikovi k tomuto niesu ziadne nahradne ziarovky. tento ti vydrzi na niekolko rokov

mimina00
3. máj 2015

Baby a ci to ozarovanie nevyvola dajake rakoviny hmmmm...

malinka158
3. máj 2015

@mimina00 tak to neviem ale IPL svetlo sa pouziva uz niekolko rokov

kubikovi
3. máj 2015

@malinka158 prosím ťa, a aký je ešte rozdiel medzi tými Lumeami, okrem ceny mne ich našlo asi 3 druhy, či tá najdrahšia je najlepšia/najnovsia?

malinka158
3. máj 2015

@kubikovi ta najdrahsia je najnovsia a ma najviac impulzov okolo 140 000 tisíc, tie lacnejsie maju menej impulzov a nemaju ani nadstavce na tvar a bikiny. Niektore starsie su este aj s kablom kde sa musíš epilovat niekde kde je nablisku zastrcka. ak ti ide cisto iba o nohy staci ti aj ta obycajna lacna. ak ju chces používat aj například na tvar tak je lepsia ta s nadstavcami 🙂

puffu
3. máj 2015

@atka1989 ja mam lumeu uz niekolko rokov a je super, ak pouzivas pravidelne tak chlpky rastu pomalsie, menej a su jemnejsie.. ale mne najskor nezaberala lebo som sa predtym depilovala, tak mi stala skoro 2roky, potom som ju opat skusila( v tom case som sa uz nedepilovala) a je naozaj super a to mam svetle chlpky

puffu
3. máj 2015

@kubikovi urcite nedepiluj, mne pre toto lumea stala v skrini lebo som mysla ze nezabera ale v tom case som sa pravidelne depilovala, potom som s depilovanum prestala, nasla zabudnutu lumeu a dala jej druhu sancu a som naozaj spokojna

tominko2612
3. máj 2015

@mimina00 ja som sa docitala, ze ano. Neviem, co je na tom pravdy.

janula2511
1. nov 2018

Má niekdo skúsenosti s beurer ipl hh 100000.?

ciernafretka
14. apr 2020

Čaute baby. Otváram znova túto tému z 2015. Ako ste s laserom spokojné po rokoch? Veľa žien potvrdilo, že keď laser prestali používať, chĺpky opäť narastli 🙂

mila23
14. apr 2020

ja sa pridam ak mozem...tiez rozmyslam ci kupit ci nie.....zienky co pouzivate - mate pristroj stale na kabli,ci mate taku co sa da pouzivat aj bez kabla?