Skúsenosti s plastikou nosa

ester_ester
27. aug 2020

Ahojte, tí čo máte skúsenosti s rhinoplastikou, ako veľmi a dlho je potom oblasť nosa bolestivá? Mám na mysli celkovú úpravu, čiže zásah aj do kosti, nie len operáciu mäkkej časti.. Doktor mi totiž tvrdil, že tento typ operácie nebolí, ale to mi nepríde veľmi pravdivé. Ďakujem za každú info.

1xenia1
27. aug 2020

Na MK je skupina Rhinoplastika. Tam ti určite poradia

merynka3
27. aug 2020

@ester_ester ahoj, ja som 5 rokov po plastike nosa. A vazne to neboli. Jedine hlava ma pobolievala a makke sliznice vo vnutri, kde boli rezy. Ale uplne znesitelne. Jediny diskomfort su tie tampony prvych par dni v nose.

sisimonka21
27. aug 2020

@ester_ester Ja som cca 3r po operacii, nemala som po operacii ziadne bolesti, ziadne lieky som nebrala.. dokonca som na par mesiacov prisla o citlivost nosa..

marher
30. aug 2020

@ester_ester ahoh ja som 3 roky a som nadmieru spokojna. Po operacii som nemala ziadne bolesti...trochu stipalo vyberanie stehov. Neprijemne su tampony v nose...tohi som sa bala najviac, ze nebudem moct dychat nosom.ale to sa da zvladnut v pohodke. Ja som tu operaciu zvazovala velmi dlho ...vsetko dopadlo na 1x skvele a som nadmieru spokojna s vysledkom. Jedine co lutujem je ze som nesla skor.

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beb123
13. sep 2020

Ahojte ja som 4 deň po operácii nosa... Odpuchlo mi aj líce ľavé. Je to v pohode? 😀 Neviete niečo odporučiť na rýchlejšie odpuchnutie? Ďakujem 😁

ester_ester
autor
13. sep 2020

@beb123 ahoj a ako to zatial zvladas? Co sa tyka bolesti a modrin na tvari? Dakujem.

beb123
13. sep 2020

@ester_ester ahooj no čakala som ze to budu veľké bolesti ale je to celkom dobré. Nebolí ma nos . Len trošku ľavé líce to mi aj opuchlo 😏.. Zlé je na tom len to dýchanie lebo treba iba ústami. A že mám plný nos, ktorý sa nesmie fúkať 😏 ale nie je to až tak hrozne ako som čakala... Este som dáka slabá a trošku horšie sa mi rozpráva ale dúfam ze za taký týždeň bude lepšie 🙂

beb123
13. sep 2020

@ester_ester idem skúsiť Wobenzym 🙂

marher
13. sep 2020

@beb123 bude to kazdy den lepsie
dufam ze sa ciskoro budes tesit zo svojho noveho vzhadu

beb123
13. sep 2020

@marher jej ďakujem 😊 Vo štvrtok kontrola tak som zvedavá čo povedia 🙂

ester_ester
autor
13. sep 2020

@beb123 tak to rada citam, lebo stale naberam odvahu aj ked uz mam konzultaciu za sebou. Cize ani tabletky od bolesti nic? Budem drzat palce nech si cim skor ok 🙂!

beb123
14. sep 2020

@ester_ester Ja som sa hrozne bála. Ešte dokonca aj v deň operácie som sa rozhodovala či idem či nie 😳. Ale som rada že som šla a mám to už ako tak za sebou. Vôbec, doniesli mi aj Flector keby som mala bolesti že si mám dávať. Ale naozaj nič ani v deň operácie ani teraz po 🙂. Ono štípe ma dnu v nose ale to sú ešte tie chrastičky ale to je nič 😊.. Ďakujem aj ja držím palce 😊😊

beb123
14. sep 2020

@ester_ester a kedy máš mať operáciu? 🙂

ester_ester
autor
14. sep 2020

@beb123 A robili ti komplet operaciu? Aj kosti aj makkych casti? Pretoze mna caka takato “tazsia”. Som rada teda ze je to ok. Ja este termin nemam, neodhodlala som sa zatial na presny datum 🙂

beb123
16. sep 2020

@ester_ester Mne robili prepášku a aj vyrovnali lebo som mala hore po zlomenine hrboľ. Vtedy sa tam vraj láme kosť. 😁 Ale na to ako to vyznie tak to nebolí. Keď máš problémy určite radšej choď 🙂 neodkladaj, aj ja som presúvala a už som to mohla mať dávno za sebou 😁😁 teda ak ti môžem poradiť 😊

ester_ester
autor
17. sep 2020

@beb123 Budem drzat palce nech cim skor vsetko odpuchne a vsetko je ok. Daj potom vediet ako dopadlo aj “liecenie” a kedy si sa vratila naspat do bezneho zivota.

sofistikovana123
17. sep 2020

Baby u koho ste boli, pojdete?

hejyou
18. sep 2020

@sofistikovana123 tiez chcem ist ale do rk k sicakovi uz niee ....zvazujem BB dr.ocenas,kovac.... zevraj su super odbornici

ester_ester
autor
18. sep 2020

@hejyou doktor Hedera v BA, pocula si aj o nom?

beb123
18. sep 2020

@ester_ester ahoooj včera som bola na kontrole 😊. Dali mi už dole a von všetko. Ešte nie je taký ako má byť. Lebo ešte musí odpuchnúť. Ale ja som veľmi spokojná 🥰.. Len ešte som dáka slabá 😏 ale to je asi normálne 🙂

beb123
18. sep 2020

@sofistikovana123 ahoj ja som bola v nemocnici sv Michala v Bratislave 🙂

motolica
18. sep 2020

@ester_ester ja som tiez bola pred 3,5rokmi a mala som tu tazsiu operaciu, neboli to, ja som dokonca nemala vobec ziadne modriny a to mi sekali nos riadne. prvy den mi nos vela krvacal, ale potom uz lepsie, spicku nosa som si necitila asi rok 😁 na druhy den po operacii mi moja 5mesacna dcerka dala riadnu hlavicku priamo do nosa a to bola fakt bolest 😀. takze urcite to je neprijemne, ale nie extra bolestive. drzim palce.

ester_ester
autor
25. sep 2020

@beb123 ako sa máš? Koľko máš už od operácie? Všetko ok? 🙂 Ešte je vidieť opuch či už normálne funguješ medzi ľudmi?

beb123
26. sep 2020

@ester_ester Ahoj 🙂 už je to oveľa lepšie, ďakujem. Už prešli 2 týždne aj 3 dni. Opuchnutý mám ešte trošku nos. Modrinu mám už len taký malý pásik. Už áno, už chodím von. Cítim že sa mi lepšie dýcha. Ešte to chce chvíľku čas, to som čítala aj na nete aj doktor vravel. Niekedy to trvá dlhšie kým sa úplne zahojí. Ale ja som spokojná už aj teraz 😊 je to rozdiel.

ester_ester
autor
30. sep 2020

@beb123 Tak super učite už si spokojná s novým noštekom a hlavne máš to za sebou🙂 modriny už sú nič, ja som teda mala najmä strach z bolesti a z toho, že sa niečo pokazí a nemohla by som dobre dýchať:D takže drž potom palce aj mne 🙂 vdaka za rady

beb123
1. okt 2020

@ester_ester Aj ja som mala presne z toho istého strach 😁 ja som dokonca rozmýšľala aj nad najhorším ale sestrička ma upokojila 😁.. A bolesti boli naozaj iba to hrdlo, čo sa dalo zvládnuť ☺️ budem ti držať palce, potom daj vedieť ako sa cítiš ✊😊 a ako to dopadlo

rainee
5. dec 2020

Ahojte, viete mi odporučiť nejakého šikovného Dr v Ba? Ako sa teraz pohybujú ceny za tie ťažšie zákroky? Lebo co som pozerala na nete tak je tam dosť veľké rozmedzie ceny.

takt
3. sep 2021

@rozalianda zdravim Vas, ktoreho chirirga by ste odporucili v Yesvisage? Chystam sa tiez na rhinoplastiku, a mam tiez strach. Hlavne z tohto, ze by to mohlo aj zle dopadnut a vysledok bybsa mi nepáčil.... Dakujem

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz