Skúsenosti s urinoterapiou

lejla13
31. júl 2015

Ahojte baby. Doktorka mi odporúča ako liečbu choroby urinoterapiu - čiže liečbu vlastným močom. Niekto svoj moč pije každé ráno, niekto si ho pichá do zadku. Ženy si s ním umývajú vlasy,tvár, robia obklady, ... znie to nechutne, ale vraj je to veľmi účinné. Skúšal to z vás niekto? Alebo poznáte niekoho? Prípadne v čom mu to pomohlo a za aký čas. Som vďačná za každú odpoveď!

merinka1960
5. feb 2017

Ahojte!
nemôže niekto povedať, či napísať, že urinoterapia je škodlivá, kým ju nevyskúšal.
A na čokoľvek. Skúsenosť je neprenosná. Urinoterapiu praktizuje mnoho ľudí, len o tom radšej nehovoria. Prečítajte si Partykovú, Cingroša, Malachova, Hotinga ...iných.
Pravdaže čítať ešte neznamená skúsiť.
Verím, že to tu nebudú brať ako reklamu na knihy. 😇
K urinoterapii je teba pridať zdravšiu stravu, meditácie.
Niekedy ani neviete, že Váš krém obsahuje urinu a dokonca nie Vašu. To vám už neprekáža?
Prajem viac otvorené srdcia .❤

davmar
5. feb 2017

Do krémov sa pridáva urea (močovina), nie urina (moč). Urea v krémoch zmäkčuje a hydratuje, ale to nie je moč. Urea sa dá vyrobiť synteticky.

ivan705
11. feb 2017

@traffic Nehovor hluposti, nikde sa nepise, ze musis byt dokladne vycistena, kym zacnes s urinoterapiou. tliachas o niecom, o com nemas paru.

ivan705
11. feb 2017

@davmar urcite netreba nic... kde sa pise, ze pred urinoterapiou treba robit ocisty? NEtliachaj o niecom, o com nevies, sorry

davmar
12. feb 2017

@ivan705
??? ja som nikde nepísala, že pred urinoterapiou treba robiť očisty

ivan705
13. feb 2017

@davmar sorry, asi som zle adresoval odpoved

ivan705
13. feb 2017

@traffic urcite netreba nic... kde sa pise, ze pred urinoterapiou treba robit ocisty? NEtliachaj o niecom, o com nevies, sorry . Trepes hluposti, ktore si sama vymyslis.

mellany76
16. apr 2018

@lejla13 ahoj, zaujima ma tato tema, skusila si to mas nejake vysledky ?

lejla13
autor
19. apr 2018

@mellany76 ano, skusila som to. Nie len skusila, stale ju pouzivam a pomaha mi 😊 kludne mi napis ak chces vediet viac

ivan705
19. apr 2018

MEllany, ale nepouzivaj pri tom vylucne surovu stravu,atd..lebo si celu tu kuru znicis.

mellany76
23. apr 2018

@ivan705 preco sa nema jest len surova strava ? o tom som nic nepocula, inak nie som na raw food, aj ked jem celkom dost ovocia a zeleniny

misha015
5. nov 2018

@lejla13 ahoj môžem sa informovať v čom ti táto metóda pomohla?
Ďakujem

ivan705
5. nov 2018

@mellany76 Hovorim o tom, ze nikde nie je dokaz, ze pri urintorapii sa ma jest vylucne surova strava. To je blud. Odkial si na to prisla?

lejla13
autor
12. nov 2018

@misha015 jasne 😊 mykozy, zapaly a tieto ženske veci..

ivan705
13. nov 2018

@lejla13 Lejla, ked je to tak, tak by som rad ochutnal tvoj elixir, ze vraj si stelesnenim zdravia

lejla13
autor
13. nov 2018

@ivan705 ja som bola za zenou, co sa na to specializuje. A ta mi "predpisala" pichat injekcie mocu do zadku a to mi pomohlo. Samozrejme som nejake jedla vyhodila z jedalnicka alebo aspin pocas injekcii ich obmedzila ( kysele, stiplave) leo vsetko co zjes, mas v moci. Ale stalo sa mi ze som sa pozabudla, dala si a potom injekcia velmi bolela a opuchalo miesto vpichu. 😊

ivan705
14. nov 2018

@lejla13 Stipala z toho, ze si jedla take jedla? 🙂 Mocom sa uz vylucuje produkt v inej forme, uz by nemal stipat, nie? Tak, ako ked zjes feferonky, zadok ta uz pri kakani nepali, lebo stiplave ostane v zaludku. :D AKi si pichas injekcie do zadku? Uzivas to aj vnutorne? NEtreba byt na vnutorne uzivanie vitarian, nie?

lejla13
autor
14. nov 2018

@ivan705 co bolo mne povedane, tak maso sa tazsie travi a kazala mi ho vylucit zo stravy. Ja som ho len na par dni obmedzila ked som zacala s injekciami, potom uz som.ho jedla bezne. Vyhybala som sa stiplavemu, smazenemu, presolenemu, tej cibuli a cesnaku v surovom stave hlavne.. a podobne. Nie, nestipe ta feferon ked kakas..ale kym sa ti to tam dostane, trva to dlhsie ako do mocu. Kde sa to dostane skoro hned a nevie sa to tak nejako spracovat (nepamatam si detajli ako mi, to pani vysvetlila ale bolo to tak. Ked som zjedla nieco z vyssie spimenuteho vpich mi opuchol a samotna injekcia bolela viac) moc.vraj obsahuje tie, dobre aj zle latky. A tym ze sme naspet pichali aj tie zle moje telo si budobvalovalo imunitu a viac tych dobrych bakterii ktore zabijali tie zle..pouzivali sme cierne ihli a striekacku si, velkost uz nepamatam. Myslim ze 25,ml. Niekde ju este mam. Pisem MY lebo muz mi to.pichal po zaskoleni kamoskou ktora je sestricka. Sama by som to nedala.. a vzdy sa k tomu vracam ked ma dobehnu problemy a znova pichame injekcie😊 vnutorne pouzitie som neskusala. Ale povedala mi pani ze to dlhsie trva ked sa moc pije.. ja som mala take silne stadium ze som potrebovala rychle riesenie. A najrychlejsie akosa mI vytvorit imunitu bolo priame vpichy mocu (este tepleho) do tela, zadku..

ivan705
15. nov 2018

@lejla13 Niektori to prehanaju tak, ze su vitariani a piju destilovanu vodu, ako jedna slecna s nemeckym menom, ktora robi videa o tom na YouTube. PRijde mi to ortodoxne. V podstate mocom sa aj kohutikova voda stava ako keby destilovanou. Tak, naco taku pit? Tie injekcie ste si aj priamo do krvi pichala? Aky zdravotny problem mate? JA som to skusal volakedy vnutorne, mozno raz som si dal klystir, neviem uz, a mozno 2 krat na telo obkladom dal. Ale pri vnútornom uzivani by musel clovek dlhodobo obmedzit stravu, vzdat sa chutných nezdravých jedal. :D Pomohlo Vam to vnutorne? NA akym problem? dakujem.

ivan705
15. nov 2018

@lejla13 P:S: Ta slecna sa, tusim, vola Monika Schultz, ci tak nejak... neviem. Fanaticka, amaterka

lejla13
autor
21. nov 2018

@ivan705 nie do krvi. Do tukoveho vankusika.. uz som vam spominala ze som mala zenske problemy. Ja som ho nepila! Len injekcie mi muz pichal..

stellasustekova
12. jún 2023

@lejla13 Dobrý deň skúšali ste probiotiká na ženské problémy? To obnovuje ženskú mikroflóru možno by vám to pomohlo ak máte len mykózi.

angela22
30. jan 2024

@lejla13
Ahoj aj mňa by zaujímalo ako sa máš po dlhom čase či to pomohlo.

maros90
28. apr 2024

Našla by sa nejaká čo by poskytla svoju urinu