Slabosť, vertigo a pocit na zvracanie

juliavolna
9. feb 2022

Prosím mal niekto podobne príznaky ?
Slabosť, točenie hlavy, Vertigo, pocit na zvracanie ( akoby guča v hrdle)?

Žiadna tehotnosť a podobne.
Očné Ok
Sluchové Ok

Zvyšné vyšetrenia ešte nemam ?
Rady ? Nápady ? Dakuuuujem !

deti95060810
9. feb 2022

to môže byť od psychiky cez tehu až po vysoký tlak kde čo...

juliavolna
autor
9. feb 2022

@deti95060810 preto sa pýtam na skúsenosť … kto čo mal , aké vyšetrenia absolvoval atd

luckaiza
9. feb 2022

ja som dnes s tymto bola na neurologii, zatial je to krcna chrbtica pretazena, cvaknuta..idem dalej na RTG a MRI,ale neurologicka mi dala lieky na uvolnenie aj na bolest, je potrebne ist na neurologiu..este to moze byt nizky tlak

20erika07
9. feb 2022

@juliavolna no ja len z ucha ale omnoho silnejsie priznaky, silne zvracanie, vertigo brutalne . Som myslela ze som porazku dostala, ucho ma fakt nenapadlo.
No a robili mi hned CT hlavy a zistili mi k tomu aj zuzenu lavu tepnu, slabe prekrvenie .. moja mamina posledne mava tvoje priznaky a povedali jej ze z krčnej chrbtici ,bola na neurologii

20erika07
9. feb 2022

@luckaiza mojej sestre dal do poriadku jedine len kvalitný chiropraktik, ona uz nevladala fungovat, a uz po prvej navsteve bola ako znovuzrodena... to len ak by som nahodou pomohla s touto moznostou na krcnu 😊

lenkaleni24
9. feb 2022

@juliavolna ja presne to iste.. Mám za sebou neurologické vyšetrenie, magnetickú rezonanciu, tlak ukážkový... Neviem prísť na to... Ale liečim sa na štítnu žľazu... Často čítam, že to má aj tieto príznaky aj keď moja endokrinologicka to popiera... Takže neviem

luckaiza
9. feb 2022

@20erika07 aj mne neurologicka tie navrhla ,ale chce este mat vsetky vysetrenia,ale ano dala mi aj listok na rehabilitacie alebo mam ist ku dobremu co to napravi

juliavolna
autor
9. feb 2022

@luckaiza tlak po meraní vyzera Ok , budem ale ďalej. Neuro môže byt aj niečo zle napr nador na mozgu ? 🤦‍♀️ Myslim hneď na zle viem

juliavolna
autor
9. feb 2022

@20erika07 vďaka a koľko jej trvalo toto celé ?

juliavolna
autor
9. feb 2022

@20erika07 dakujem. Pár rokov dozadu to bolo ako príčina z ucha , po dnešku sa ucho vylúčilo. Tak hľadáme príčinu

juliavolna
autor
9. feb 2022

@lenkaleni24 a neuro čo nato ?

juliavolna
autor
9. feb 2022

@20erika07 aké prosím mala prejavy ? A ako dlho jej to cca trvalo ?

juliavolna
autor
9. feb 2022

@luckaiza aaaa prosím aky liek

lenkaleni24
10. feb 2022

@juliavolna poslala ma na rtg krčnej chrbtice, že je to tam trosku výbežok nejaky ale moc ai nemysli, že to robí to. No a na magnetickú, tak bola v poriadku.

nwnw
10. feb 2022

@juliavolna glykemia a tlak

adriannasvk
10. feb 2022

Krcna chrbtica...ja som nedokazala uz ani stat viac ako 10 minut, sup za dobrym fyzio,pripadne este neurologia

luckaiza
10. feb 2022

@juliavolna tak lieky mi dala davkovanie nizsie aj kvolu tomu,ze este kojim,ale Milgama,Metamizol kvapky, Aflamil- po ukonceni kojenia a ak by stav pretrvaval a po ukonceni kojenia by mi u nich davali infuzie resp liek Guajacuran

luckaiza
10. feb 2022

@juliavolna ja mam tlak 90/60 tak mi dali aj ten mozog a to moze byt hocico, uvidi sa po magnetickej,treba vysetrenia urobit a potom bude clovek mudrejsi ..mne este trosku uvolnil flector gel i ked len mierne

kristin00
10. feb 2022

@juliavolna ahoj, mám podobne problémy plus rýchly tep 100 a viac. U mna to je vraj uzkost a tetania. Skús aj take vyšetrenia 😊

janka2007i
26. nov 2023

@20erika07 môžem sa spitat a ta zúžene cieva v hlave alebo tepna čo ti dali nato je to nebezpečne ďakujem

20erika07
27. nov 2023

@janka2007i to som brala nejake lieky na prekrvenie. Co som si o tom citala,tak vacsinou to byva odmalička, neviem, moja dr to nejak nekomentovala, že by to bolo nieco hrozné, ani nemam žiadne problémy odkedy som mala ten stav z ucha.