Prečo cítim slabosť a mám pocit na odpadnutie?

Zodpovedané
10. feb 2020

Dobrý deň,

už dlhšiu dobu pociťujem počas dňa slabosť a mám pocit na odpadnutie. Stále sa snažím žuť žuvačku, lebo mám pocit, že odpadnem. Mám pocit slabých nôh a točenie hlavy.

O aký problém ide?

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

uvedené ťažkosti sú veľmi nešpecifické a sú prejavom rôznych ochorení.

V úvode by sa mal skontrolovať krvný obraz, aby sa zistilo, či náhodou netrpíte chudokrvnosťou.

Mali by ste teda navštíviť Vášho lekára, ktorý na základ edokladnej anamnézy a vyšetrenia dá urobiť ďalšie testy a vyšetrenia. Takto sa nedá určiť diagnóza.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková