Som na dne

lucydooner
1. jan 2016

Ahojte, volám sa Lucia mám 17 rokov, potrebujem radu maminy. Moja mama je alkoholička, od 11 rokov mi s tým ničí život. Bila ma, psychicky ma ničila a tak to somnou aj dopadlo. Už niekoľko rokov som šikanovaná verejnosťou kvoli mojmu vzhľadu, ludia namna ukazuju prstom, smeju sa mi, stále sa namňa otáčajú, mám panicky strach chodiť na verejnosť sama, niekedy mám strach nastúpiť do autobusu keď je tam veľa ludí, vždy keď okolo niekoho idem, sa pozerám do zeme a bojím sa že sa ten človek otočí a začne sa mi posmievať, celkovo keĎ niekam idem bije mi srdce pokým neprídem niekam kde nieje nikto. Mama vždy keď mi zavolá je opitá, stále mi niečo vyčíta atď. V noci sa len opušťam už niekoľko mesiacov. 27.11.2015 mal moj otec porážku, mňa sa to strašne dotklo a od vtedy som strašne citlivá, všetci zomna robia debila, nikto sa ma nevie spýtať či mi niečo nieje, cítim sa na svete strašne sama, aj keď mám už druhý rok priatela on si myslí že som š*etka a stále mi to vyčíta už padla aj facka. Ja vás iba prosím, hlavne mi nijak nenadávajte, lebo mi to nijak nepomože a ešte to celý stav iba zhorší. Bojím sa keď niekto kričí, zvýši hlas či nadáva. Mám psychiku strašne zničenú, a to mám iba 17 rokov, neviem čo bude somnou o 10 rokov keĎ som takto zničená už teraz. Hľadám strašne v ľuďoch mamu, ale bohužial ju v nikom neviem nájsť. Je toho strašne veľa, toto je všetko stručné, kebyže mi dokáže niekto venovať pár minút napíšte mi prosím na mail: dannysay@icloud.com.

ematko29
3. jan 2016

Aj tebe pekny vecer.🙂

ematko29
3. jan 2016

@jana_eyre to uz ci si za osobu ked som sa ti za posledny prispevok ospravedlnila aty ma dalej poucujes.? Vsade pisem ,ze sa mozem mylit a vsade pisem ze to moze byt hocijako a le ja mam pocit ,ze to realne nieje .a furt tu pises to iste poucujes stale dokola.co vlastne odomna chces aby som napisala?

jana_eyre
3. jan 2016

@ematko29 nic necakam, urazila si ma a mna to nahnevalo.. Ospravedlnenie akceptujem, ale to neznamena, ze nahnevana nie som.. nepoucujem ta, rob ako myslis, urazaj sa dalej a vid za kazdym inym nazorom utok..

ematko29
3. jan 2016

@jana_eyre si fo domotala,riadne .no ale nic hnevaj sa .ale stale netusim cim som ta urazila.

jana_eyre
3. jan 2016

@ematko29 ze si ma nazvala harpiou a oznacila si ma za niekoho kto do teba rype.. Ja som sa nezamotala, skor ty sa zamotavas, pretoze vobec asi netusis kto aky prispevok pisal.. Toto je moj posledny koment, nebudem tu hejtovat temu o uplne niecom inom..