Chrápem počas spánku, čo s tým?

maminka1983
19. jún 2019

Ahojte
Som mama 2 deti a dcera 4r spava so mnou spalni. A co zistujem za poslednych par mesiacov aj sa hambim ale neviem co dalej chrapem ako chlap. Ale ze fest syn bol nieco v noci a hovoril na 2 den ze chrapem a viac krat. Skusala sim veci typu lopticku na kratko fungovalo ale ked som spala len na boku krcna chrbtica trpela a najcastejsie ked sa prevratim na chrbat tak v tedy. Dcera nespi ja zunrem lebo ani jedna sme neni vyspata. Dr ze on stym nic nespravy a nehal to tak ako kam a co robit nakolko neni som stara a takto stresovat sa kazdu noc mna nebavy

jessicai
19. jún 2019

Skuste nejest na noc. Ak mate nadvahu malo by pomoct schudnut.

maminka1983
autor
19. jún 2019

@jessicai
Zabufla som dodat prispevku som chudej a vysokej postavy a nefajcim a alkohol nie na to som zabudla

sissy27
19. jún 2019

@maminka1983 smer ORL a vyšetriť, či nemáš nejaké polypy, posunutú nosovú prepážku alebo nejaký iný problém s dýchacími cestami. Ak sa to objavilo len nedávno, tak to môžu byť aj alergie.

nikusiak9
19. jún 2019

Kupit si kvapky etericke proti chrapaniu

saskia_98
19. jún 2019

Chod k dr na vysetrenie ale ja som kupovala manzelovi taku blbost do nosa. Na noc si to zaklada a rozsiruje mu to priechodnost v nose a nechrape uz tak .. Jemu napr. Ten sprej psst absolutne nezabral.

zlatica99
19. jún 2019

Je potrebné aby ťa doktor poslal na ďalšie vyšetrenie. Nikdy nevieš, čo za tým môže byť - treba to riešiť!

maminka1983
autor
20. jún 2019

Baby vyskusala somaj vankus aj lopticku a j polohy menit nic pojdem dr. Len ORL mi aj hrdlo bude pozerat ci nemam zapal alebo len nos?!