Špinenie a menštruácia nikde

nikinkals
14. okt 2014

Dobry den,viem,ze je tu viac takych otazok,len ide o to,ze mam nepravidelnu menstruaciu,poslednu menstruaciu som mala 9.9 a cyklus mam tak 22-29dni,ako ktory mesiac..minuly tyzden som zacala spinit,co vzdy v ramci 7dni,ked mam menstruaciu spinim v tych dnoch na zaciatku 2dni...takze minuly tyzden som zacala spinit 7.10.,8.10.,9.10. a dost:(,krvacanie sa mi nespustilo,moze to byt nejaky gynekologicky problem?Mam to spinenie brat ako svoje dni?Krasne dakujem

mihula
14. okt 2014

@nikinkals a nemozes byt tehotna?

nikinkals
autor
14. okt 2014

@mihula je to mozne.len neviem ci to brat ako mrchu,alebo gynekologicky problem,ci tehotenstvo

mihula
14. okt 2014

@nikinkals no ja som takto cakala na spustenie menzesu a ništ.Len spinenie a tmava krv ani nie krv ale nieco ako lekvar a trvalo to 3 tyzdne az som sa vybrala na gyndu a ze gravidita oj aky sok

nikinkals
autor
14. okt 2014

@mihula hehe ja lekvar nemam,ten treti den to bolo uz iba fliacik,cize to bol hnedy vytok a tmava krv..a to si prosim mala v case,ked si mala mat menstruaciu?

mihula
15. okt 2014

ano,normalne som začala spinit,ked som mala mat akoze menzes a aj to tak po par dnoch skončilo.Az 3x som menzes akoze dostala a uz som neprestala asi 15dni,tak som sa pobrala ku doktorke.Ake bolo moje prekvapenie ani pisat nebudem,ked mi povedala že som 4mesiace tehotna.A to bolo druhe tehotenstvo po roku.Ja som normalne nechapala.Mne nič nebolo,ziadny priznak iba ten že by som fajčila kazdou dierou 😀 tak mi cigarety chutili,mne nefajciarke

nikinkals
autor
15. okt 2014

@mihula no to si mala zaujimavy priznak 🙂,ja mam stale pocit,ze uz uz idem dostat mrchu,ze citim maternicu ako ked mam najsilnejsie krvacanie v case menstruacie a stale nic :(,davam si intimku a tam mam len tak jemnucko,take cosi bielozlte,ale vytok to asi neni,loho vela,uz fakt neviem co sa deje 🙂

nikinkals
autor
15. okt 2014

@mihula a nemohla som mat to spinenie napr ak by som mala nahodou cystu na vajecnikoch?

mihula
15. okt 2014

@nikinkals vsak skus test,aby si vylucila alebo potvrdila tehotenstvo a ak nie si tehotna,tak urcite necakaj a chod k lekarovi,mas asi hormonalnu poruchu a treba to riesit

mihula
15. okt 2014

@mihula ja som tiez doktorke neverila,ked mi povedala,ze som tehu,tiez som vymyslala,ze mimomaternicove,že cysta a čo ja viem co este.Zostala som uz u doktorky Neveriaci Tomas,tak ma vitala vzdy ked som prisla 🙂

mihula
15. okt 2014

pisem sama sebe 😎

nikinkals
autor
15. okt 2014

@mihula pises sebe asi z nudy 🙂,ale nie,nemoze mi test ukazat aj cystu,alebo nieco ine?Ze ci mam verit testu,ze ked nahodou vyjde pozitivny,tak ci je to tehu

mihula
15. okt 2014

@nikinkals v tvojom pripade asi tuzis po dietatku.Neries to,to sa ukaze same a nesleduj sa.Ja som sa nesledovala a ani tomu spineniu nic nepridavala na vaznosti.A doktorka povedala,ze ak sa to ma udrzat,stane sa a k nie odide same,a ani by som nepostrehla ze som bola tehotna.Ja som bola aj otvorena a hnala ma do nemocnice,som nesla,mala som male dieta a nemala som ho kde dat.A nič sa nestalo.Vsetko dopadlo dobre.Vlastne moje tehotenstvo trvalo len 4,5mesiaca,to bola rychlovka