Čo môže byť príčinou dlhého špinenia po menštruácii?

Zodpovedané
15. sep 2022

Dobrý deň,

čo môže byť príčinou dlhého (4 - 5 dňového) špinenia po menštruácii?

Som 8 mesiacov po pôrode sekciou, bez komplikácií, cyklus nabehol 4 mesiace po pôrode, nedojčím už takmer 3 mesiace. Cyklus je pravidelný, každých 26 dní, bolesti aj krvácanie v norme. Pred tehotenstvom som špinenie nemala.

Ďakujem!

Dobrý deň,

cyklus máte zatiaľ iba 4 mesiac po pôrode. Dajte tomu ešte čas. Postupne by sa mal ustáliť. Ak sa tak nestane do 6 mesiacov po pôrode, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník