Spustila sa mi alergia

nika11103
31. máj 2023

Ahojte baby . Ako začali lietať tie malé biele chumace , mne sa spustila zrejme neskutočná alergia . Samozrejme som volala na imuno - alergo kam Patrím podľa obvodu , lebo v iných sa so mnou ani nebavili a tam mi povedali , že “nech sa páči zavolajte si v septembri teraz aj tak kožné testy nerobíme”. Kúpte si volnopredajne antihistaminika . Tak vás prosím , viete mi niečo poradiť ? Najlepšie by bolo asi tabletky , možno aj kvapky do oči lebo už nemám mihalnice ako si oči škriabem , ale nosím šošovky . Ja naozaj neviem čo a ako . Tak že či náhodou nemáte nejakú dobrú skúsenosť čo mi rýchlo zaberie . Vopred ďakujem a želám ešte pekný deň . Svrbia ma neuveriteľne oči , mám upchatý nos a soplim . Hrozné niečo . Ďakujem .

zabka79
31. máj 2023

@nika11103 livostin do oci aj nosa , alebo do nosa Nasometin je to kortikoid a ma vyssi ucinok a tabletky zodac.

luccija
31. máj 2023

@nika11103 choď k obvodnej a niečo Ti predpíše poradi

ar3m1s
31. máj 2023

No ja som mala presne na to iste alergicku reakciu ale oci ma nastastie nestipali. Neskutocne som soplila vkuse kychala a plus kaslala. Na nos som pouzivala nasivin a asi do styroch dni ma to aj preslo

guudy
31. máj 2023

@nika11103 ako uz bolo napisane, obvodny lekar ti moze predpisat antihistaminika 🙂

panonia
31. máj 2023

Nasometin mi hneď zabral, Desloratadin mi vôbec nepomohol. Inak teraz som objednavala dceru na testy a vraj sa už kožné testy nerobia ale berie sa krv a ide na odbery za 2 týždne.

petka552
31. máj 2023

@nika11103 lieky vam moze predpisat aj obvodny lekar. Mne tak lekarka napisala aj kvapky do aci do nosa aj normalne tabletky

saxana000
31. máj 2023

Snaz sa oplachnut co najcastejsie sa bude dat tvar a oci pod vodou musis to splachnut.do oci visin do nosa vincentka.. a zavolaj obvodnej ona ti napise nieco aerius fenistil.desloratadin hocico.a v septembri urcite na alergo..

nika11103
autor
31. máj 2023

Dievčatá všetkým vám srdečne ďakujem za odpovede , ste veľmi zlate. 😘😘😘 všetky vaše rady vyskúšam