Strach zo zubára a čistenie kanálikov

domca1828
24. júl 2015
Dobrý večer 🙂. Pred 3 mesiacmi sa mi zapálilo dasno pod zubom bolelo ma a dostala som chrípku. Šla som do lekárne vybrať antibiotiká a kúpiť si prípravok na dasná, kde mi pani lekárnička povedala, že ten zápal stiahnu aj tie antibiotiká za pár dní bolest prešla tak som to ďalej neriešila. No dnes som si všimla že zápal sa rozšíril skoro na celé dolné zuboradie. Veľmi sa bojím ísť k zubárovi. Tak somsa chcela spýtať či s tým máte skúsenosti ači toto môže byť dôvod na čistenie zubných kanálikov ? Ďakujem 🙂
domca1828
autor
25. júl 2015
Urcite pojdem 😞 len dufam ze inekcia zaberie 😞 mne pride zle a odpadnem ked to bdue elka bolest
ruthike
25. júl 2015
@domca1828 nestresuj, nemusi to byt na cistenie kanalikov. A i keby, injekcia ti to poriesi. Mozes mat aj akutny zapal dasien, vtedy sa nevrta, ale tiez musis k zubarovi. Horsie nez cistenie kanalikov, je to zanedbat zo strachu a prist o zub zbytocne, alebo aj viac. Pekne sa objednaj k schopnemu zubarovi a budes v pohode
ivuska027
26. júl 2015
No v prvom rade zisti, ci ti to reaguje na teple. Ak vyskocis zo stolicky, mas tam zapal, tlak, plyn, pravdepodobne hnis. Mne doky nedava injekciu, ale takym perom mi to picha, to zabera okamzite. Injekcia klasicka u mna nefunguje 😞
domca1828
autor
27. júl 2015
jaaj tak ďakujem za rady a podporu 🙂 Uz so objednana pondelok idem 🙂 .. a hej reaguje mi to ked vypijem nieco studene
malinka158
28. júl 2015
@domca1828 tak tam bude asi ten zapal. ja mam dnes uz za sebou cistenie a vyplnovanie korenovych kanalikov v dvoch zuboch. este musim počkat na plombu
janulik2008
28. júl 2015
ahoj 🙂 ja tiež mám zo zubára strach, mám to od detstva kedže moja "detská" zubárka bola ... no škoda reči ... mňa tiež bolel zub hovorila som si že vytiahne bude pokoj no vyčistil mi kanálik, bolí to to nehovorím ale dal mi injekciu takže sa to dalo len potom dva dni ešte bolelo ale už dobre 🙂 mne pomáha ak myslím na niečo iné alebo ked počúvam čo sa rozpráva sestrička s doktorom 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli