Strašné bolesti chrbta po masáži

26. jan 2024

Ahojte. Od rána mam bolesti v oblasti krcnej chrbtice, boli to aj na dotyk velmi citlive, z toho ma bolí aj hlava a je mi na zvracanie, som tehotná.. myslíte, že by bolo fajn ist na pohotovosť? Natrela som si to takou mastičkou hrejivou. Ale idem plakat pomaly od bolesti. Dakujem za rady.

patus_2
26. jan 2024

Na akej masáži si bola? Daj si zatiaľ tabletku od bolesti, teplý kúpeľ a keď sa to bude výrazne zhoršovať, tak môžeš zájsť na pohotovosť, len tam pravdepodobne dostaneš iba niečo od bolesti

Aha tak čítam, že si tehotná. Tak v tom prípade by som zvážila návštevu nemocnice.

macekovam
26. jan 2024

tehotna by som teda na masaz nesla... zla masaz ti moze akurat tak ublizit.. a to poriadne..

kacena4
26. jan 2024

pohotovost ti nepomoze, teple obklady, od bolesti panadol popr. co mozes a na masaz len ak chodis pravidelne, popr. len makke techniky nie klasicku casto ak ludia nemaju skusenost s masazou maju bolesti

taktotedanie
26. jan 2024

Daj si paralen a lahni si
Na masaz zabudni kym neporodis

majlo1234
26. jan 2024

Po makkych technikach je bolest bezna, daj si paralen. V kolkatom si mesiaci? To si mevsimli, ze si tehotna? Ja chodim kazdy tyzden, tiez mam potom par dni citlivy chrbat alw robi mi to velmi dobre. A to som v siestom mesiaci 🙂

autor
26. jan 2024

@majlo1234 som v 3 mesiaci .. to mi robila kamaratka co ma masersky kurz, ale 15 minut i robila a len tam kde je krcna chrbtica nic ine a rano som za zobudila takto a boli to neskutocne na dotyk :(

majlo1234
26. jan 2024

Tak ti tam mozno nieco pricvikla. Hovorim, ze mierna bolest/akoby svalovica je v poriadku. Ale pokial mas pricviknute nieco, aj tak ti nic na pohotovosti nedaju, okrem paralenu