Suchá, svrbiaca pokožka hlavy a lupiny

mishach
1. mar 2018

Prosim Vas, poradte, co vam zabralo na lupiny a svrbenie pokozky na hlave. Mam citlivu plet, tipujem, ze aj pokozku hlavy. Poslednu dobu sa mi dali lupiny, pokozka ma svrbi. Vlasy mam dlhe. Pouzivala som H&S sampon, lupiny sa mi stratili, ale vlasy som mala otrasne..suche, krepovite..ten mi nesadol...dakujem

kiwi3
1. mar 2018

vichy sampon proti lupinam. pomohol mne aj priatelovi. jemu na lupiny a mne na svrbenie. inak mne lupiny nebolo vidno, ale svrbenie bolo dost strasne. dobra je aj modra bioderma, ale to vichy sa da zohnat lacnejsie a vo vacsom baleni

lilyianka
1. mar 2018

@mishach nemas nahodou seboreu? Ja som tiez bola v tom, ze mam lupiny a nakoniec seborea...inak mne pom9hol aj dixi na lupiny, sebiprox a klasika nizoral alebo node ds.....teraz mam objednany z netu konopny sampon capilus

mishach
autor
1. mar 2018

@lilyianka ako si zistila, ze seborea..

martag20
1. mar 2018

@mishach Ahoj, pocula si nieco o aloe?
ALOE SAMPON pomohol, po 3-ch umyti vlasov neboli lupiny.

lilyianka
1. mar 2018

@mishach mala som velmi suchu pokozku a hrozne svrbela...nakoniec som sla ku koznej a ona mi povedala, ze mam seboreu

maca283
2. mar 2018

@mishach ja na takyto problem.odporucam danAktiv sampon s justu Velky pomocnil www.just.sk

luckaa33
3. mar 2018

stieprox, odporucam 🙂 v lekarni sice je malý a stoji okolo 12€ ale mne nic ine nepomohlo.

zuz02
3. mar 2018

Mne pomáha šampón Bioderma, ale tá na citlivú, suchú pokožku. Je aj proti svrbeniu.

evicaveverica
3. mar 2018

Ja pouzivam Biodermu Node A. Hlava ta svrbi leboas suchu pokozku. H&S sampon to len zhorsuje, lebo pokozku a vlasy cisti...ty.potrebujes pokozku hlavy hydratovat.

kubobubo
3. mar 2018

Mne na suchu kozu - seboreu pomaha zazvorovy sampon od Bodyshop. Pouzivam uz roky, ked mi nahodou dojde a umyjem co je po ruke, okamzite svrbenie hlavy.

chichinka
3. mar 2018

Mne pomaha od Ducray Kelual DS - vzdy som ho kombinovala s beznym samponom. Teda umyla beznym a za tym naniesla kelual a nechala posobit, zmyla a dala kondicioner. Takto fungujem roky ale teraz som objavila znacku Johna Masters Organics, sice velmi drahy ale jediny samoon z ktoreho ma nesvrbu hlava a nemam lupiny, maju ho na notine. Ked si preratam objem tak cenovo nevyjde drahsie ako Kelual z lekarne. Pouzivam len John Masters teraz a vlasy su super, zdrave a leskle. Tiez mam velmi citlivu plet, maloco si mozem na seba namazat/dat.

lucija1312
4. mar 2018

aloe šampon a po umytí nastriekať first... ak chcete vyskúšajte, poradím kde ho kúpiť... pekný večer

tinka39
25. okt 2022

@lucija1312 viete mi poradit?