Suché a krepovité vlasy

safranca15
12. júl 2018

Prosim vas co pouzivate na vlasy ake balzamy alebo tak aby neboli suche krepovite a hlavne nie poskodene konceky vlasov ?dakujem

29simona29
12. júl 2018

@safranca15 ja chodím pravidelne na ultrazvuk vlasov, je to super vec a vlasy mám potom ako vymenene..

deti95060810
12. júl 2018

ultrazvuk vlasov????🙄

safranca15
autor
12. júl 2018

@29simona29 to som este nepocula co to je?kam sa na to chodi?

takaakoty
12. júl 2018

Pravidelne zastrihavanie koncekov. Nic ine na poskodene vlasy nezabera, samozrejmostou su masky a balzamy na lahke rozcesanie.

19radka96
12. júl 2018

V DM-ke si pravidelne kupujem od Alverde z takej avokádovej rady masku, maslo a kondicionér a umývam šampónom Biopha. Investovať do takých masiek so silikónmi sa mi nikdy neosvedčilo, vlasy boli ešte horšie a nakoľko tým mojim dávam zabrať farbením na ružovo, čomu predchádza odfarbenie, bez tejto výbavy by som nemala hebké vlasy, ale seno 🙂

vermitrova
13. júl 2018

Ostrihať a nefarbiť😊 na zničené vlásy nepomôže nič len ostrihat, vlas je uz úplne tenučky... a keď, tak u kaderníka s kvalitnými farbami... lebo závisí aj od kvality vlasov atď... radsej ostrihať ako chemlon na hlave

29simona29
13. júl 2018

@safranca15 je to taká ultrazvukova žehličkami na vlasy, ktorou sa do vlasov vpravuje taký výživný krém a ta žehlička vie rozpoznať či je vlas zdravý alebo nie,ak nie je,začne to signalizovať a rozkmita sa čím akoby ten vlas zaceli...mali by to robiť v každom lepšom kaderníctve, na Google nájdeš veľa info o tom,ja za to platím 15e, takze to ani nie je drahé, ja mám vždy potom ešte taký mesiac úplne super vlasy z toho a chodím na to tak 2-3x do roka.

laura0
13. júl 2018

@29simona29 je to nieco taketo?Mam tiez znicene vlasy,krepate,nepravidelne sa mi krutia.Uz neviem co by mi na ne pomohlo ,skusala som aj keratin ale u mna vysledok na par tyzdnov a znicil mi vlasy este viac...

vermitrova
13. júl 2018

@laura0 ako píšem, treba si prestať farbiť vlasy.. s nechať odrast.. viem o čom píšem, ja sama som mala krepovite vlasy, suché , zničené a bez žehličky to nešlo.. teraz ich mam skoro cele odrastene, lesklé končeky cele 😊 a používala som rôzne sampony debiliny a neviem čo este všetko .. drahé nie lacné smejdy z drogérii, masky u kaderníčky atď... a teraz?? Pantene šampón sem tam kondicioner a vlasy mam perfektne.. proste chémia škodi a hoci sa tomu vzpierate, len nožnice pomôžu... bohužiaľ

29simona29
13. júl 2018

@laura0 áno presne,ale ja si to davam v kaderníctve robiť, možno sa da aj doma ale neskusala som,mne to proste pomaha, síce nemám krepovite vlasy,ale take suchsie, lebo dlhé roky si ich farbim na blond. A po tom ultrazvuku sú lesklé a hebke na dotyk...neviem, či by to pomohlo,kebyže ich mám úplne zničené...mne to nijako nesignalizuje znížené vlasy, len na pohľad sú take suchsie..nestojí to tak veľa aby sa neoplatilo vyskúšať podľa mna

newyourk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
safranca15
autor
17. júl 2018

@newyourk kde by som to zohnala prosim?

29simona29
18. júl 2018

@safranca15 j som tiež používala moringovy olej, mala by si ho kupit v bežných kadernictvach alebo obchod s kadernickymi potrebami..

newyourk
1. aug 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@safranca15 na webe Modrej púpavy, majú online predaj, aj veľmi radi poradia ak sa ich opýtaš 🙂

12romi34
20. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

ja by som ti odporučala tuto masku. Sama ju použivam a som velmi spokojná. Pravda je, že ju použivam pol roka vkuse a vleká spokojnost. Vlasky mi rychlejšie rastu a su leskle, nemej mi masneju https://www.notino.sk/matrix/total-results-pro-solutionist-vyzivujuca-maska-na-vlasy/ aj cena je celkom dobra, na to, že je to pol litra.

laura0
20. nov 2018

@12romi34 takze je na krepovite vlasy?

ellemell
20. nov 2018

@laura0 Áno, matrix je super - tiež používam ich produkty na vlasy lebo mi vedeli vlasy narobiť problééémy, nervy som na ne mala skrz krepovitosť, skrz to aké boli suché a ešte používam aj olejček z avonu 🙂

laura0
20. nov 2018

@ellemell super,idem si ju objednat teda..inak velmi chvalia aj Dove tu radu na kucerave a suche vlasy ,aj nad tym rozmyslam ze vyskusam....

ellemell
20. nov 2018

@laura0 Hej hej asi viem o čom píšeš, len zase netreba to zbytočne prekombinovať, lebo potom nebudeš vedieť, čo ti pomôže, čo bude fajn sedieť 🙂

essenceee
12. dec 2018

tiež použivam značku Matrix, mám šampon na blond vlasy a tiež tu masku v tom čiernom obale. Pravda je, že vlasy su jemne, ale zase nie su mastne a maju objem. Je naozaj dobrá

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
22. mar 2019

skus prestrihat a regenerovat nejakou velmi dobrou regeneračnou maskou na vlasy . Inak ti asi nič ine nepomože