Suché vlasy

malcica
20. júl 2015

Ahojte. Kadernik mi znicil vlasy pred polrokom. Skusala som vsetko mozne na ich obnovu, no nic nepomohlo. Len tvrde suche droty. Vlasy som mala cely zivot po pas. V piatok mi kadernicka nekompromisne odstrihla vlasy po lopatky a to, co zostalo je stale suche znicene. Neviem si na seba zvyknut a som z toho nestastna. Najviac sa bojim, ze ked su take znicene stale, tak uz mi nikdy do dlzky nedorastu... mate skusenost? :(

sissy27
20. júl 2015

@malcica vlas vyrastie cca 1cm za mesiac...a mŕtvy vlas už neoživíš... takže strihať strihať strihať, každé 2-3 mesiace, čo najmenej zaťažovať chémiou a doplniť vitamíny v strave...

malcica
autor
20. júl 2015

@sissy27 dakujem za odpoved

dominika6
20. júl 2015

@malcica
už žiadne farbenie najbližší rok,stačí ľahký šampon ak si farbíš..a dávaj si zábaly na vlasy,masky,alebo olejčeky,po každom umytí...neboj ono sa to napraví 🙂

malcica
autor
20. júl 2015

@dominika6 velmi si to prajem a urobim pre to vsetko...hadam nezostanem uz s kratkymi vlasmi ☹

sissy27
20. júl 2015

@malcica nemáš za čo, len predpokladám, že som ťa neuspokojila 🙂 a o dva dni bude nová diskusia na tému " čo so zničenými vlasmi" ... len bohužiaľ, naozaj žiadny zázrak na obnovu mŕtvych vlasov do troch dní neexistuje... na tvojom mieste by som pouvažovala o úplne krátkom strihu, lebo mať po lopatky zničené vlasy je len záťaž... chápem, že je to pre teba šok, smútok, ale naozaj žiadny zázrak sa nekoná...

dominika6
20. júl 2015

@malcica
viem je to šok,mať o polovicu kratšie,ale teraz je leto a vlasy sú zaťažené 2x viac,prikláňam sa k názoru vid vyššie,že ostrihať ešte viac...aj po plecia..vlásky do roka narastú,skôr ako ich trápiť...

malcica
autor
20. júl 2015

@sissy27 keby som mala zaruku, ze mi tie vlasy narastu, tak to vyskusam (aj ked by som sa prve mesiace utapala v smutku), ale ked citam kolko bab pise, ako by chceli dlhe vlasy a ze im nerastu pripadne sa polamu, bojim sa toho jak cert kriza.. bohuzial nemma stastie na tvar, ktorej pasuje na hlave vsetko.. ☹

nefertitka
20. júl 2015

@malcica skus Biosan, ja mam teraz velky problem s padanim vlasov a docitala som sa o nom velmi dobre veci. Idem to zacat aj ja brat

kiki68
20. júl 2015

napisem Ti moju skusenost: pred 3 rokmi som si nechala dat vlasy na taky ako spinavy blond, v pdostate som ich nechala zosvetlit asi o 3-4 odtiene, vysledok krasny, vlasy ako z rozpravky. Takto som vlasy mala asi rok zosvetlene a osetrovane kadernickou.Toto cele bolo super az pokial som nesla na dovcu k moru,tam napriek olejcekom, maskam a vsetkemu sa vlasy zacali nicit. Doteraz neviem preco,ale boli pocuchane, normalne sa mi zacal az taky dred robit dole a muz mi to rozcesaval opatrne. Ked som sa vratila volam kamoske,ze treba ma asi ostrihat alebo co,ze hento uz nezachranim. Tak mi ostrihala vlasy, hodila na to nejaku masku a trosku tie vlasy chytili tmavsi odtien,neviem co to bolo za prirodnu farbu. Dost na tom,ze vlasy sa potom krasne spamatali a po roku som mala zase svoj odtien a krasne vlasy. Niekedy obetovat nieco znamena ziskat nieco este lepsie. Zazrak sa konat nebude,ale ako aspon cosi spravit a zahajit plan na zachranu.

malcica
autor
20. júl 2015

@kiki68 ake si mala dlhe vlasy? a rastli ti potom v pohode?

kiki68
20. júl 2015

@malcica mala som ich asi po lopatky tie povodne, ostrihana som bola na mikado,cize tak po polovicu krku, vpredu dlhsie,vzadu kratsie, nespravila som si cop 😉 A rastli potom v pohode,uplne krasne, prave ja som mala dojem,ze to tie vlasy nakoplo. Vobec sa nestiepili uz.

malcica
autor
20. júl 2015

@kiki68 tak to si ma velmi potesila!

kiki68
20. júl 2015

a este som si spomenula,ze som od kerastae mala kupeny taky balzam, krasne vlasy leskle od toho boli, neviem ako sa to volalo,ale malo to bielu nadobu s oranzovym vrchnakom.

nefertitka
20. júl 2015

@malcica pardon, zle som to napisala, Biosil to ma byt

malcica
autor
20. júl 2015

@nefertitka vyskusam vsetko..snad zas narastu ☹