Super článok o rakovine

prhlavka
5. máj 2013

dnes sa mi pod oči dostal tento super článok...jednoznačne hodlám do svojho jedálnička preventívne doplniť sódu bikarbónu...
http://www.cez-okno.net/clanok/david-icke/david...

gretka2
5. máj 2013

...........oooch Boze....Viem, ze farm.firmam ide o biznis, ale takychto clankov je plny FB...hoax.
Ale skus najst vo svojom okoli cloveka, ktoremu to pomohlo. Znie to tak jednoducho.... A ked zacnes o tom patrat hlbsie, nedopatras sa k nicomu......Je to smutne, ale myslis, ze lekarom neumieraju deti, pribuzni na rakovinu? Keby to bola pravda ☹ ...bolo by to take jednoduche... A je tolko druhov rakoviny...
Keby sa to naozaj potvrdilo, ale zial, su to len clanky na nete.....Zeby liecba rakoviny bola iba "obchod so smrtou"? (aj ked nieco pravdy na tom je 😠 ). Poznala som par ludi (Ludi s velkym L ), ktorui tiez skusali alternativne liecby, ale zial ☹ ....

katy1979
5. máj 2013

@prhlavka radsej sa stravuj zdravo s dostatkom vlakniny a vitaminov. Jednoducho neprekyslovat organizmus. Liat sodu bikarbonu do seba nemusis. Treba sa vyhybat potravinam ktore zakysluju. Ale ani to ti nezaruci ze rakovinu nedostanes. Je to svina ktora dolapi aj male babatka aj dochodcov. A su tam ludia u ktorych by si v zivote nepredpokladala ze nou ochoreju.

stardust
5. máj 2013

stat vyhadzuje uplne zbytocne peniaze do skolstva, ked z neho vychadza len kopec nekriticky rozmyslajucich a lahko zmanipulovatenych jedincov...

pasteleria
5. máj 2013

vit. B17, cize vitamin marhul vraj tiez pomaha proti rakovine, kozie mlieko, potom aj mms, o ktorom som v inej diskusii na modrom koniku citala, ze sposobil viac starosti ako radosti. tiez kniha stravou proti rakovine-tam tusim neodporucaju jest niektore potraviny, zacala som citat, ale nedocitala, lebo nie som chora a ani nikto v mojom okoli chvalabohu nie je. ale akonahle sa nieco stane, budeme skusat vsetko od tej sody bikarbony az po neprijimanie lepku. nebudeme to riskovat s mms, ten nas nepresvedcil-to je total blud. ale ta soda nemoze uskodit, si myslim. vdaka za clanok. 😉

sandracs
5. máj 2013

@pasteleria Čo je mms?

prhlavka
autor
5. máj 2013

@gretka2 asi je to hlavne o tom, že treba najprv tej rakovine predchádzať...a myslím,že tým pohárikom brikarbóny s vodou raz za čas nič nepokazím. Myslím,že vždy lepšie skúšať niečo alternatívne, ako podstupovať chemoterapiu, bo nepoznám nikoho s rakovinou, koho by liečili inak.

prhlavka
autor
5. máj 2013

@katy1979 neviem odkiaľ beriete, že som spadla z jahody,alebo z vyšne 🙂 ...ten článok som sem zavesila, len preto, že mi prišiel zaujímavý a že možno na tom niečo bude, kedže u nás sa rovina lieči len ožarovaním, chemoterapiou o ktorej už všetci dobre vieme svoje...jednoducho sóda bikarbóna nie je jed a myslím,že sa nikomu nič nestane, ak to vyskúša...alebo ju len tak, z času na čas vypije. Bol to len článok na prečítanie, nečakala som,že tu na to budú ľudia reagovať takýmto štýlom...nikomu nič nenútim, nepredávam... 🙂 a ako každému inteligentnému človeku je mi jasné, že najlepšia je prevencia! a aj preto som to sem zavesila...negarantujem, nepresviedčam,že to musí byť pravda,ale za skúšku nič nedám...a o zdravom stravovaní to by bola na inú debatu v tom som celkom doma 😀

katy1979
5. máj 2013

@prhlavka a co zleho som povedala? Lebo akosi nechapem preco mas pocit ze som ta chcela nebodaj urazit. Povedala som iba svoj nazor takisto ako ty. Tiez nikomu nic nevnucujem. Bohuzial rakovina sa nasej rodiny momentalne bytostne tyka. Len si myslim ze v prvom rade treba zmenit stravu a aj v tom clanku je pisane o acidobazickej rovnovahe a o to ide. Lebo vela ludi to zoberie tak vsak kludne mozem papat biele pecivo, ryzu, perlive napoje ci sladkosti a poharom sody bikarbony zachranim sam seba. Moj nazor je ten ze treba menit stravu a stravovacie navyky. To je vsetko. Kto sa ako zariadi je jeho vec. Moj nazor neznamena ze som panboh ani ziadne prikazanie. Ale radsej si urobim stavu z cervenej repy ci salatik. Ja na sode bikarbone nevidim nic prirodne a prirodzene pre organizmus. A tie jahody by som si veru aj dala. Tak ak z nej spadnes tak ju kludne prines.

grettka
5. máj 2013

neviem, preco je zrazu taky boom okolo sody bikarbony. Ja ju pouzivam ako ekologicky cistic v domacnosti alebo ako prasok do peciva.
Co sa tyka kazdodenneho uzivania ako preventivneho pripravku, by som si ju nedala. Ako liek ju pouzivam velmi zriedkavo (nastastie), moj dedko ju uzival, ked mu nebolo dobre od zaludka, a vypestoval si velmi slusne zaludocne vredy. Sam lekar vtedy povedal, ze nie je zdrave uzivat sodu bikarbonu casto, pretoze nerobi dobre sliznici zaludka.
Tiez som radsej za dodrziavanie rovnovahy v tele celkovo stravou a zivotnym stylom.