Svrbenie pokožky hlavy

natalysb
9. okt 2016

Ahojte mamicky. Potrebujem radu. Svrbi ma fest pokozka hlavy. Nemam lupiny. Zmenila som sampon ale citila som ze mi nesadol podla kvality vlasov. Dalsi den som bola uoratovat u jedneho pana. Same chlpy od maciek a vela prachu. Proste chlap ktory nepozna cistotu. Mohol mi uskodit ten prach a chlpy z maciek? Sampon uz nepouzivam. Dala som si ho len raz.

sam2
9. okt 2016

@natalysb riesila som to asi 3-4 mesiace do zadu. Isla som sa zblaznit. U mna zabralo vysadit komerncnu kozmetiku plnu chemikalii, parabenov a silikonov a kupit prirodnu kozmetiku na citlivu svrbiacu pokozku. Je ich na trhu viac znaciek. Ja som pri vyberani stravila asi tyzden 😂 Chcela som mat uplnu istotu, ze je uplne prirodna. U mna vyhrala Lavera. Tu striedam s Vichy. Pomohlo uz ma hlava nesvrbi 😊

janinah
9. okt 2016

nech ti niekto skontroluje hlavu,či si nechytila vši

luciamic
9. okt 2016

@natalysb tiez to obcas mavam takto, jedna youtuberka ktora sa venuje len vlasom (ellebangs) vravela v jednom svojom videu, ze lupiny nemusia mat ocividny prejav (ajked to z ich pomenovania vyplyva v slovencine). Lupiny su ak sa nemylim plesnoveho povodu a jeden z typov tohto ochorenia, pripadne zaciatok "klasickych" lupin je svrbiaca pokozka hlavy...mne zabera head&shoulders, pouzivam iba tie 1-2 dni ked sa svrbenie objavi