Tetovanie a tehotenstvo

29. jún 2022

Ahojte, mozem sa spýtať, chcem si našetriť na tetovanie, chcem si dat spraviť niečo väčšie čo by mi išlo cez stehno až cez bok. Už mám aj predstavu čo, o to nejde, ale chcem sa spýtať, keď budem neskôr tehotná a budem mat napr o pár rokov dieťa, keď sa mi bude naťahovať pokožka, bude to tetovanie vypadať rovnako alebo “vyťahané”?? Či mám radsej premyslieť si iné tetovanie? Ďakujem

angi07
29. jún 2022

Zalezi od toho kolko priberies 😁a ci schudnes potom ...ja mam 8 tetovani z toho 1 na podbrusku s prvym dietatom som pribrala 20 kg s druhym 15 a tetko je take iste ani v tehu som to nemala roztiahnute😅to si nepredstavuj tak .... ine by bolo keby priberies 100 kg vtedy si to viem predstavit ze to bude trocha inak vypadat ale nemusis sa bat podla mna😀

sissy27
29. jún 2022

tetovanie sa ti bude meniť s pokožkou - ak priberieš, schudneš, tak koža pracuje tetovanie sa môže zdeformovať. Záleží aj od tvojej pokožky, ako je elastická. Ak budeš musieť podstúpiť náhodou cisársky, tak tiež sa ti to môže posunúť. Samozrejme dá sa potom pretetovať, ale to je zas ďalšia investícia.
Pribrať a "pokaziť" si tetovanie sa dá aj bez tehotenstva... A samozrejme aj rokmi už to tetovanie nie je také pekné ako na začiatku.

beata110
29. jún 2022

Moja znama pred rokmi si dala na zadok vytetovat ruzu. Bolo to celkom pekne. Neskor ked bola tehotna pribrala 25kg ale vsade brucho stehna zadok. Nieco schudla ale proste zadok boky tam skoro vsetko ostalo. No a teraz tam ma z ruze salat😏🤷‍♀️

alchemilkazltozelena
29. jún 2022

@beata110 🤣🤣🤣 strašne sa smejem strašne podarené si to napísala hneď som si to predstavila 🤣🤣🤣

beata110
29. jún 2022

@alchemilkazltozelena dakujem ale realita. 😏 A este si predstav ze to obcas vidis nazivo na kupalisku😆 ako ten co to nevie v pohode, ale my co vieme tak sa pobavime na tom zakazdym. Este stastie ze ta znama je stym v pohode😁

autor
29. jún 2022

@beata110 čiže nie je dobrý nápad si dávaš tetko niekam kde sa môže roztiahnuť… škoda, hento tetovanie mám v hlave už dlho, aj som sa tešila že si sama nan zarobím, keďže rodičia by mi ho nezaplatili, ale keď o pár rokov z toho ani nemusí byt čo chcem… to radšej si premyslím niekde dole na nohe alebo na ramene, tam je menšia šanca že by sa “pokrkvalo”

beata110
29. jún 2022

Ako je to na tebe to je jeden priklad co poznam ale je xy dalsich co sa im to nezmenilo. Ja mam aj na stehne aj nad zadkom sice len napis ale zatial to mam take pred rokmi uvidim do buducna ci sa to zmeni to nikto nevie. Uz ked tak uvazujes ja osobne by som to asi rodelila jedna cast tak na stehne ako chces a ta druha na bok. Myslim ze lepsie ako jeden celok. Ale ako hovorim je to na tebe. Nikto nevie aku bude mat pokozku po rokoch po porode, kolko priberie kolko schudne.🤷‍♀️

dada0902
30. jún 2022

Ja mam na stehnách a v pohode nič sa s nimi nestalo pribrala som v tehu do 15kg