Je tetovanie bolestivé?

kika0856
20. jún 2015

Ahojte baby,kedze som neskusena este,co sa tyka tetovania,chcem sa opytat skusenych 🙂 Je velmi bolestive tetovanie na stehne? Dakujeeeeeeeeeeeem

sibalka21
20. jún 2015

Samozrejme, ale každý to znáša inak

miadi
20. jún 2015

na stehne nemam na chrbte ano ale nebolelo to len take pichanie ihlicky pod kozu..take stipkanie ako ked ti beru krv alebo este menej..menzes je neprijemnejsi ked su krce a bolesti 😀

malinka888
21. jún 2015

dá sa povedať že to bolí približne rovnako ako keby si si depilovala nohy 😀

silvia62256
21. jún 2015

Tetovanie na stehne boli ku*evsky. Ak mas vacsi motiv tak ti to na jeden krat ani nespravi.

rebekamarcusko
21. jún 2015

No mne robilo stehno na styro krat,ale nebolelo vobec. Kroze ma boleli najviac

ladyblcha
21. jún 2015

zavisi ake a kde. ak ti ho tienuje, tak to boli, ak to robi na jeden krat, zakaz mu prestavky 😀 mna to po kazdej prestavke bolelo viac. nastastie mal len 3 prestavky (tetoval ma vlastne 3hodiny), ja chapem, ze sa potrebuje natiahnut, uvolnit ruku, oddychnut si, ale za tych 5min sa ti ulavi a ked znova zacne do toho isteho strojcekom rypat, tak amen-tma.

cerez
21. jún 2015

Ja tetovanie nemám, ale myslím si, že bezbolestné to nie je. Podľa mňa záleží od prahu bolesti každého človeka a od miesta, kde sa tetovanie robí. Ak je to blízko kosti, tak určite je to bolestivejšie ako v mieste, kde je sval či tuk.

kiki68
21. jún 2015

zalezi kde to je na tom stehne,ci vonkajsia, ci vnutorna strana, najhorsie to boli zospodu nad kolenom co viem, proste citlive miesto, potom zapastie boli dost, tiez krize bolia a zatylok boli velmi. Ale vedia to znecitliviet kremom. Potrie sa to mesocainom a necitis to vobec.

wolfie
21. jún 2015

jasne, ze boli, ale ja osobne mam prah bolesti na bode mrazu a prezila som uz tri tetovania a rozhodne som neskoncila...a to mam tetovania na miestach, ktore su povazovane za najbolestivejsie...stehno vraj nie je tak bolestive, neviem, nemam skusenost zatial...ale skor by som vydrzala tetovanie cez cely chrbat naraz, nez jednu depilaciu 😀

alaguema
21. jún 2015

Je to individuálne a záleží aj od miesta. Ja mám tetovanie nad zadkom a bolelo to fest. Na nohy by som si ale nič veľké nedávala, ani na iné bežne viditeľné miesta a predstav si, že budeš raz aj 50-tnička a budeš chcieť nosiť sukne 😉