Točenie hlavy pred menštruáciou a počas ovulácie

jessinocka
23. nov 2014

Ahojte, som 3,5mes po porode, z toho 1,5mes nekojim. Cele tehotenstvo som mala problemy s tocenim hlavy, bola som na vsetkych moznych vysetreniach, vsetky vysledky boli OK, dr to pripisali hormonom. Obcasne tocenie hlavy mi ostalo, snazila som sa odsledovat, kedy to pride a vyzera to tak, ze pocas ovulacie a par dni pred menstruaciou. Myslite, ze to moze byt priznak PMS? Pred tehotenstvom som nic take nemala. Tlak mam OK, pijem dost vody, nie som chudokrvna...

trish31
23. nov 2014

@jessinocka hormonalny profil ti robili?

Inak mne sa tiez tocievala hlava asi dva mesiace,tri po porode,hlavne navecer ale velmi.Az tak ze som si musela lahnut.Po case to preslo

jessinocka
autor
24. nov 2014

@trish31 nerobili mi nic take...to sa robi u zenskeho ci u obvodaka?

trish31
24. nov 2014

@jessinocka u gynekologa

nutrimas
24. nov 2014

Moze to by sposobene aj hormonalnou nerovnovahou, pripadne moze byt pricina v zablokovanej krcnej chrbtici...Robili Vam rtg alebo ine vysetrenie chrbtice?
Na dosiahnutie hormonalnej rovnovahy by sme Vam radi odporucili pupalkovy olej. Je to jeden z velmi ucinnych prirodnych prostriedkov, ktr. harmonizuje "zenske vnutro" . Odporuca sa uzivat dlhodobo, 1KL rano a vecer.
Na odblokovanie krcnej chrbtice, uvolnenie sval. spazmov je ucinna jap.tlak. masaz shiatsu alebo myofascialne techniky.
Okrem spomenuteho dbajte na dostatocny prijem tekutin po cely den.
Pupalkovy olej najdete v u nas v vPROshope tu na MK alebo na eshope:
https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

@jessinocka