Točenie hlavy, závraty ráno po zobudení

cukroska
25. apr 2020

Tretí deň mám točenie hlavy, závraty, hlavne ráno po zobudení. Pretrváva to takmer celý deň. Do tej druhej tretej je to dosť zlé. Doobeda sa točí so mnou všetko,rozmazane videnie. Tlak mam normálny, nemám žiadne iné problémy. Pitný režim som predtým nedodržala nejako, ale teraz sa snažím piť, dávam si Magnerot. S čoho to môže byť? Máte také skúsenosti, že len tak z ničoho nič? Momentálne som domanemámsted nejaké str

gelifil
25. apr 2020

krcna chrbtica....doma za pocitacom, vsak?

marikaan
25. apr 2020

@cukroska možno vertigo

gelifil
25. apr 2020

@marikaan to co je ?vertigo je tocenie hlavy

amelie2017
26. apr 2020

Ak je tlak v poriadku, moze to byt bloknuta krcna chrbtica, ale aj problem s uchom. Moze byt nejaky opuch alebo vyliata tekutina, uz neviem aka. Ja mam vazne problemy s tymto, uz dlhodobo. Bola som na magnetickej, ale nezvladla som ju, tak cakam rok na jedno speci vysetrenie, mala som ho abolvovat konecne teraz v aprili, ale odlozili kvoli korone. Ak nic neodhali, pojdem opat na magneticku, ale ma uspia.
Urcite chod k obvodnemu a pytaj sa na neurologiu a na usne.

lucyluv
26. apr 2020

U mna krcna chrbtica, aj ruky mi trpnu z toho, co som fyzicky pretazena

mirage
26. apr 2020

Ja som to mala tiez..vestibularny syndrom..

elizeenka
26. apr 2020

Ja som to mala tiež, držalo ma to pol roka, bola som aj na MR a nič našťastie, brala som Betahistin pol roka. Vrátilo sa mi to pred dvoma mesiacmi, našťastie len týždeň to trvalo, kúpila som si Ataralgin a klop, klop zabral. Neviem ci to nebolo tým, že som si dala okuliare, ktoré tak často nenosím, tak som si ich už potom nedávala radšej.

lasina
26. apr 2020

Mne sa hlava takto točila celý deň v kuse cca 3 mesiace. Nasadili mi antidepresíva a odvtedy kľud. Všetko ostatné bolo ok.

cukroska
autor
26. apr 2020

@gelifil ďakujem. Viete, že mi to vychádzalo jedine na krcnu chrbticu, lebo s tym problémom dlhodobo bojujem. Aj keď posledné cca 3 m. je kľud, lebo som chodila dlhodobo na rehabilitácie a nakoniec mi zabral taping.

cukroska
autor
26. apr 2020

@amelie2017 ďakujem, tiež som si myslela, že najskôr od krčnej, keďže mám s tým dlhodobé problémy. Dnes je lepšie už od rána, zatiaľ.

cukroska
autor
26. apr 2020

@lucyluv ďakujem. Presne s tým to mám problémy aj ja. Krčná chrbtica s toho bolesti hlavy, trpnutie rúk.

cukroska
autor
26. apr 2020

@lasina ďakujem za radu. Všetko dobre.

lucyluv
26. apr 2020

@cukroska Bola som nedavno u fyzio, dal mi par cvikov, ked ich cvicim, tak sa citim lepsie, len nesmiem na to zabudat

cukroska
autor
26. apr 2020

@lucyluv ďakujem pekne a nech to vydrží a je len dobre 🙂

cukroska
autor
26. apr 2020

Zrušiť otázku si prosím úplne. Ďakujem

eruska17
8. máj 2020

@lucyluv prosím vás a ako vám zistili ze je to od krčnej chrbtice. Mňa boli strašne medzi lopatkami, na krku a vystreluje mi to do hlavy. Boli ma práva strana okolo oka. Mam pocit akoby som bola po opici. Takto to mam jazdy deň od rána do večera.

majkaocka
15. feb 2022

@amelie2017 ahoj ako si to nezvládla ako strach z uzavretého prostredia ? Koľko minút tam treba byť?

amelie2017
15. feb 2022

@majkaocka nie, to mi nevadi. Ale mne vadi ta poloha, ze musim lezat na chrbte. Tak som dostala silne zachvaty, skoro sa pozvracala. Museli ma vytiahnut. Musia mi to urobit v sedacii, akurat idem teraz o tyzden sa dohodnut ako co.

amelie2017
15. feb 2022

@majkaocka a preto tak dlho cakam, lebo som sa stahovala, takze novi lekari a bola som tehotna 😀