Trápi ma dlhotrvajúci kašeľ

sb1145
9. dec 2022

Pekný večer neviete niekto poradiť trápi ma kašeľ a jak sú mandle a nižšie tak keď si to chytím som tam zahleneni a nejde my to vykázať za každú odpoveď budem vďačný

kika831
9. dec 2022

@sb1145 teraz som to riesila a vyuzivala vsetko mozne. Nakoniec mi pomohol sirup Ambrobene. Drzim palce

micusa2222
10. dec 2022

@sb1145 Len nerozumiem, keď máš dlhotrvajúci kašeľ, prečo píšeš na modrý koník ? Prečo to neriešiš s lekárom, ktorý by ťa poslal na roentgen pľúc, príp.iné vyšetrenia ?

kristiii
10. dec 2022

@sb1145 neviem čo je u teba dlhotrvajúci..ale ja som mala toto vždy po korone, stále pocit, že mám hlieny, ale vykašľať nešli, sirupy to ešte zhoršovali. Nakoniec to cca po dvoch mesiacoch prešlo vždy samé

patriciapp
10. dec 2022

Mna vyse mesiaca trapil kasel, nic mi nepomahalo, nakoniec mi znama odporucila bylinnu tinkturu kasel a to mi konecne pomohlo https://remedika.eu/products/kasel-bylinna-tink...

slovakboy
10. dec 2022

@sb1145 ja som mal koronu v októbri a stále kašlem nemôžem športovať celu krásnu jeseň som preležať alebo presedel doma. Je to už lepšie ale stále kašlem. Už som počul aj o tom, že to môže byť zadná nádcha. V noci mi steká pomaličky hlien do hrdla rano ho vykasliavam ale priedusky sa nevedie zbaviť ho a cez den kašlem. Atb nezabrali vôbec. Teraz skúšam nechtík lekársky kvapky a vodný propolis. Uvidíme,

sb1145
autor
10. dec 2022

Vyšetrenia plucne atď oke

sb1145
autor
10. dec 2022

@slovakboy tiež som mal koronu a tiež ma niekedy trápi nádcha možno že to je fakt všetko z tej korony a chce to len čas.. Skúšal som aj od kašlu prípravky ale stále ho mam skúsim niečo prírodné..

slovakboy
10. dec 2022

@sb1145
@sb1145 bol som na alergológii robili mi spirometrom aj počúvali pľúca aj saturáciu. Pľúca mám vporiadku vraj je to všetko na prieduškách a nie a nie sa toho zbaviť