Trápi ma dusivý kašeľ

ninka297
1. jan 2023

Dievcata, trapi ma suchy kasel. Zastekli ma v hrdle a nemozem sa dokaslat. Kazdu chvilu v noci chytam take zachvaty. Na chvilu pomoze napit sa vody. Neviete poradit nieco? 🙏

zobaka
1. jan 2023

to by zaujimalo aj mna, ja zase kaslem skor cez den, mala som dost hnusnu chripku a ostal mi kasel, ze musim ist predychavat na balkon, davala som si Stoptussin, ale akokeby mi to este viac rozbehlo kasel

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolka1986
1. jan 2023

Bromexin kvapky, nič lepšie nepoznám.

sandyan
1. jan 2023

Ano aj za mna bromexin. Moju mamu toto trapi 2x do roka ale tak extremne,,ze tyzden nespi..vobec nezavidim :(

katie253
1. jan 2023

@ninka297 ja som našla recept na majoránkový čaj. Zastavuje dráždivý kašeľ a aj pomáha vykašliavať.
Čajová lyžička majoránky, zaliať vriacou vodou, lúhovať 10-15 minút, scediť, pridať trochu masla a med.
Ja som si varila 1l, 4 čajové lyžičky, do termosky.
Už po prvom pohári sa mi uľavilo.

lilianka28
1. jan 2023

@ninka297 ja odporúčam sinecod sirup a cibuľový domáci sirup. Momentálne ho akurát tiež doberam. Ak sa nedá v noci kvôli kašľu späť, tak plus fenistil kvapky alebo niečo podobné.

zobaka
1. jan 2023

citala som, ze aj majoran aj tymian pomahaju, dala som si kapucinku je to trochu lepsie a idem pozriet koreniny, tusim mam doma obe

moonlight1210
1. jan 2023

@ninka297 šalviový čaj je tiez dobry na vykasliavanie.

ninka297
autor
1. jan 2023

@moonlight1210 ten mame doma, idem si ho spravit

ninka297
autor
1. jan 2023

Dakujem za vsetky rady 🙂 idem si nasadit nejaky sirup, aj ked so sirupmi je to tazko, jeden tlmi kasel, druhy je na vykasliavanie,…

katie253
1. jan 2023

@ninka297 majoránku máš tiež isto doma medzi koreninami