Trápi ma suchý kašeľ

12. jan 2023

Dievčatá trápi sa suchý dráždivý kašeľ, niekedy sa nemôžem ani vykašľať. Môžu ma od kašľa bolieť prsia (na dotyk nebolia čiže netuším či sú to prsia alebo má bolí hrudný kôš) prípadne aj žalúdok? Neviem s čím si pomôcť, zatiaľ nič nezaberá.

mirkava
12. jan 2023

Bola si u Dr ?

autor
12. jan 2023

@mirkava zajtra sa mám zastaviťz dnes som jej volala.

viestta
12. jan 2023

Mozes mat svalovicu v medzirebrovych svaloch z tolkeho kaslania. Skusila si mukosolban? Ten pomaha na vykasliavanie

mirkava
12. jan 2023

Uvidíš čo ti povie, popocuva, možno pošle na RTG.

autor
12. jan 2023

@viestta neskúšala, mala som len stoptussin tabletky a stodal. Robila som aj cibuľový sirup a nič. Nekašlem často, ale keď zakašlem tak je to zle. Bolesť cítim až na kraji pŕs.

kollarovci
12. jan 2023

Ahoj ja som mala po sviatkoch suchy kasel a nadchu a jedine co som si davala bol caj Tatranska prieduskova zmes pila som ho 3krat denne za 4 dni som zacala vykasliavat a bolo super mozem odporucit😉

slavka52
12. jan 2023

Dobrý deň urobte si cibuľový čaj s bobkovým listom mne to pomohlo

lucia851
12. jan 2023

Skús piť vincentku s mliekom ale zohriať treba

alenamihal
12. jan 2023

Ja som si presla nieco podobnym ..mna islo zadusit ..nie a nie prestat kaslat...v hrtane som citila hrcu hlienov a nie a nie vykaslat..nasadila som si solmucol 600 prasok a konecne po tyzdni hlieny idu a kasel sa utisil...ja som mala tussin kvapky este k tomu,ale teraz je dost velky vypadok vsetkeho...

laan93
14. jan 2023

Nefajčíš náhodou cigarety ? 🙂

autor
14. jan 2023

@laan93 nikdy som nefajčila. Toto je iný problém